Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


lesica -> Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (31.3.2017 23:23:16)

Pozivamo vas da nam ispričate svoju priču o dojenju!

Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" traje od 1.4.2017. do 31.5.2017. Pravo učešća imaju sve mame. Pisanjem i slanjem svoje priče konkurišete za nagradu - PHARMALIFE PAKET ZA MAMU I BEBU koji sadrži sledeće Pharmalife proizvode: FITOLAT, MAPEZ sprej, FITOBALM balzam gel, OMEGA JUNIOR kapi i CORTINAT krem.

Na kraju konkursa, predstavnici kompanije Lifemedic izabraće će 5 priča, čiji će autori-mame, osvojiti po jedan vredan Pharmalife paket koji će biti poslat na adresu dobitnika o trošku sponzora.
POŠALJI SVOJU PRIČU -->>>



[img]http://i.imgur.com/70qy8YQ.jpg[/img]

Ispričajte nam vašu priču o dojenju! Priču o prvim i svim narednim danima!

Ne štedite na emocijama. Bez obzira da li je vaše dojenje bilo uspešno ili ne, podelite sa nama svoje iskustvo.
Želimo da objavimo razne priče, ne da bi nekog osudili zbog (ne)dojenja, već da neke drage buduće mame pročitaju različita iskustva, verujemo da će im biti od pomoći.
Želimo da neke mame koje upravo doje ili pokušavaju da doje oset___e da nisu same, da ima puno žena koje trenutno prolaze kroz isto.
Želimo da se neke drage mame čije su bebe porasle priset___e onih uspavanih okica na svojim grudima, verujemo da će zaplakati (i one same a i svi mi koji čitamo).
A, želimo i da saznamo koje su prepreke koje sprečavaju da više majki uspe u dojenju. Da saznamo da li majke u porodilištima dobijaju adekvatnu pomoć vezano za dojenje. I da saznamo koliko zaista majke znaju o svojim mogućnostima što se dojenja tiče i o značaju svog mleka.


PROČITAJ VIŠE >>>






Da bi dojenje učinili prijatnim iskustvom i za mame i za bebe, tu su Fitolat tablete - prirodna i efikasna pomoć za dovoljno mleka.


[img]http://i.imgur.com/pfdiaXq.jpg[/img]
Fitolat tablete su dodatak ishrani, prirodnog sastava od ekstrakata biološki kontrolisanih biljaka, namenjen dojiljama za:

poboljšanje laktacije odmah nakon porođaja
održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Sastav:

suvi ekstrakt hmelja -ubrzava nadolaženje mleka, deluje umirujuće i kao gorki aromatik, čime olakšava varenje i tegobe u stomaku
suvi ekstrakt komorača -povećava količinu izlučenog mleka kod žena u laktaciji, utiče pozitivno na varenje
suvi ekstrakt grčkog semena (piskavice) -stimuliše laktaciju (povećava i brzinu lučenja mleka i njegovu količinu) i poboljšava rad organa za varenje
suvi ekstrakt verbene -stimuliše laktaciju i ublažava menstrualne bolove, normalizuje rad digestivnog trakta, povoljno utiče na depresiju i nervnu napetost


Dejstvo:

podstiče laktaciju i povećava količinu majčinog mleka
podstiče brže nadolaženje mleka kod dojilja





vikiveki -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 0:47:15)

[sm=bravo.gif] za RR i sponzora,odlična i jako korisna nagrada




IvanaSK RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 8:20:13)

Stvarno prelepa tema i nagrade. Nadam se da ce biti mnogo pricica.




Sanjica26 RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 8:21:14)

Divna nagrada. Sad cekamo najlepse price za citanje[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 8:22:27)

bravo[sm=bravo.gif]lepa nagrada,a i divna tema za pisanje[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
ja bi trebalo da napisem elaborat,boka sisala skoro dve godine!




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 12:14:44)

Stigla nam je prva priča [sm=smiley27.gif] [sm=bravo.gif]


"Moja bebica Viktorija ima 2.5 meseca, hrani se iskljucivo maminim mlekom, koga uglavnom ima dovoljno ( jer se mama trudi da fino jede ), mada smo jedanput zapali u nepriliku...
- Naime, ja sam puunoo plakala zbog grcica i onda me mama nosila, tesila satima ukrug, bez pomoci i kada je trebalo da ruckam..hm, nista, ni kapi :( Mami je od stresa stalo mleko u 4 sata ujutru..."


PROČITAJ VIŠE ...




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 12:16:51)


IZVORNA PORUKA: branki RR

bravo[sm=bravo.gif]lepa nagrada,a i divna tema za pisanje[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
ja bi trebalo da napisem elaborat,boka sisala skoro dve godine!


Hajde, hajde, čekamo [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 13:30:10)

Mi nemamo pricu o dojenju,dojio je mjesec dana+dva mjeseca pumpanja [sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (1.4.2017 23:43:41)

Samo da nađem vremena, 2 priče o dojenju ispisane, treća priča se piše[sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (2.4.2017 17:27:43)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Samo da nađem vremena, 2 priče o dojenju ispisane, treća priča se piše[sm=smiley1.gif]



Jupi, čekamooo [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (2.4.2017 17:29:06)

Stigla nam je nova priča [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

"Kada sam se porodila treci put 14.05.2016 i dobila treceg sina, bilo mi je najbitnije da je ziv i zdrav bez obzira sto je jos jedan decak.Pored toga bilo mi je jako bitno da imam mleko za njega.Puno sam jela i pila sto vise mleka kako on ne bih oskudevao ali sam imala problem sa bradavicama..."

PROČITAJ VIŠE ...




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (2.4.2017 18:02:44)

Prelep konkurs,moracu da ucestvujem ja obozavam dojenje i sada uzivamo i ja i Nina[sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (3.4.2017 13:19:40)

Ovde ću se sigurno prijaviti,samo da osmislim priču.Prvi put sammnogo više uzivala, Doda je bila mala pijavica.Ovaj mali nije neki sisavac, ganjamo sesvaki podoj, ali makar nocu mogu da uzivam u mirnom dojenju.Nagrade su odlične [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 0:26:16)

Stigla nam je nova priča [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

"Nista ne moze tako da docara spokoj kao slika majke koja doji bebu, dok miluje pogledom svoje cedo, koje sa svakim treptajem ispituje majcino lice, dok konacno ne utone u san.
Ali dojenje nije samo pesma, vec i tezak, mukotrpan posao, koji zahteva mnogo truda i odricanja. Svoju prvu bebu dojila sam punih 18 meseci, imale smo puno uspona i padova..."


PROČITAJ VIŠE ...




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 12:58:51)


I još jedna divna priča [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

"Ova tema me je raznežila i vratila mnogo godina unazad.Ja sam od onih mama što svesno prave veliku razliku izmedju porodjaja pa tako sada u svojoj 41 voj godini imam sina od 19 godina,ćerku od deset_ godina i čekam svog trećeg junaka koji je sada u stomaku a upoznaćemo se krajem maja❤Ipak najjače se pamti prvi put."

PROČITAJ VIŠE ...




degu -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 13:21:44)

Nešto nije u redu sa prethodnim linkom,ne mogu da otvorim




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 13:25:37)


Degu, probaj sada [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 13:34:34)

Radi [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 13:38:00)

Ni meni ne radi
Edit...citala sam pricu dok ste ispravili link 😄




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 17:34:05)

Predivne price[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 18:28:57)


Stižu priče, evo još jedne [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

"Dojila sam svo troje dece. Neko krace neko duze, koliko je bilo mlekca. Ali sam se uvek trudila da bude sto vise za moje male mrvice. Ne mogu opisati nekome ko nikad nije dojio kolika je to povezanost sa tim malim bicem, i nije u pitanju samo ishrana bebe, vec sam dodir i kontakt sa vasom bebom. "


PROČITAJ VIŠE ...




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 21:00:52)

Bas lepa tema,treba podelite i lepa i ne tako lepa iskustva sa dojenjem,nekome ce pomoci,pogotovo mamama sa prvim detetom[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (4.4.2017 21:58:16)


IZVORNA PORUKA: veselica

Bas lepa tema,treba podelite i lepa i ne tako lepa iskustva sa dojenjem,nekome ce pomoci,pogotovo mamama sa prvim detetom[sm=bravo.gif]



Tako je, jer sve mame treba da znaju da nisu jedine u svemu što im se dešava. Biti majka nije lako.




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (5.4.2017 14:19:37)

Bravo, bravo, bravoooo mamike se raspisale [sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs "Najlepša priča o dojenju" (5.4.2017 14:21:00)


[sm=smiley27.gif][sm=bravo.gif]

Dojiti ponekad i nije lako,
nekad i neistraje u tome svako,
ali dojena beba je sigurno ta,
koja je najzdravija.

Od majcinog mleka,
zdravije nista nema,
i da ne bi bilo problema,
ne treba nista da se sprema.
U tom mleku svega ima,
raznih vitamina.
Bebe od njega rastu lako,
to primeti bas svako.


PROČITAJ VIŠE ...




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>