|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 18:51:54   
Torbica
Branki, navijam od sveg srca za vas, divni ste i ti i Boza user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 19:51:32   
branki*
LO,nato,torbiuser posted image
ne znam da li sam hrabra,nekad se puno bojim,ali trudim se da potisnem to i da uvek mislim pozitivno.mislim da bi svaka majka,bar vecina dala maksimum od sebe da izvuce svoju dete,nisam ja posebna po tome.hvala sto ste uz nas.
a,da,kad sam pricala sa psihijatrom na institutu,pa kad sam joj rekla-dr,da li vi stvarno verujete u to sto meni pricate da pozitivne misli donose pozitivne stvari ili je to samo mituser posted image i kako biti pozitivan kad je stvarnost negativna,rekla je da je to cinjenicno dokazano,da ce biti mit samo ako ja smatram da je mit.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 19:55:48   
bubulence
branki ja cvrsto verujem u to, i znam da ces ostati jaka do kraja, i da ce sve biti ok.. ne znam da li si citala knjigu ‘tajna‘ . ako nisi, obavezno je procitaj, pomoci ce ti sigurno...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Autizam kod dece
28.10.2014 21:04:35   
Didy
Branki, normalno je da se ponekad bojiš. Svi se mi preispitujemo u životu oko raznih stvari, ali to je samo pokazatelj da ti je stalo. user posted image
Ja ću ti dati nekoliko praktičnih saveta koji će tebi pomoći, njemu olakšati (verovatno su ti sve ovo već govorili, ali za svaki slučaj, možda ti nešto bude i od koristi).
Trudi se da Božu ne vodiš u prevelike gužve i u galamu, kod njega to stvara još veći haos i strah.
Što više muzike, pokreta, neka uči kroz muziku, to će ga najviše stimulisati.
Slikom mu obeleži što više možeš, tako će najlakše da usvaja. Npr. kada hoćeš nešto da ga naučiš, a to nešto se sastoji od više radnji, sve mu obeleži sličicama koje možete zajedno da napravite - jutarnje rutine, šta treba da radi kad ustane i kjim redom, kako da pere ruke i slično.
Daj mu što više stvari da sortira u razne posude ili kutije (oblici, boje, štipaljke, kašike, viljuške, kocke, šta god).
Kad razgovaraš sa njim, ne koristi složene rečenične konstrukcije, ne pričaj puno, reci konkretno, jasno, u tri reči suštinu kad je nešto važno, u suprotnom se informacija raspline i on je ne čuje uopšte.
To je ono što mi sad pada na pamet, setiću se sigurno još.
Svaki dan je novi izazov, ali i prilika za novo iskustvo, rastite i sazrevajte zajedno. Kad ti bude teško, znaj i da je to normalno, traži pomoć, fizičku, psihičku, emotivnu, šta god. Samo prihvati da je sve što se dešava normalno i prihvati činjenicu da nisi ni sama ni jedina u svemu. I prihvati svoje dete kao posebno, ne kao drugačije.  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Autizam kod dece
1.11.2014 18:48:41   
branki*
ja sad ovo vidim,didyuser posted image
hvala ti puno na savetima.dosta toga vec upraznjavamo i pridrzavamo se toga.ovo sa slicicama nisam probala,mada sam cula za to.hvala jos jednom.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 21:35:47   
branki*
da apdejtujem ovaj moj dnevnik ovde...
u subotu idemo u ordinaciju dr selakovic na pregled i procenu,pa od ponedeljka krecemo sa svakodnevnim intenzivnim tretmanima.imace 1 cas sa logopedom-defektologom i 1 cas sa reedukatorom psihomotorike.bicemo tamo dok ja ne udjem u 9.mesec.zao mi je sad sto nismo se odvazili na to letos,pa da ostanemo 2 meseca,ali dobro sad..ne vredi zaliti za propustenim.ako se pokaze delotvorno,na prolece ce ici mm sa njim opet,u zavisnosti koliko budemo mogli da isfinansiramo sve to.a,na dijeti bez kazeina je vec nekih 2 nedelje.
bice malo nezgodno zbog prevoza po beogradu,ali..tako je kako je.nadam se da bar nece biti snega.
a,boza ima zabavu sad..lista albume sa slikama i tacno nabraja sve ljude koje vidi i zna na slikama,neke od njih je video samo par puta u zivotu.mi se odusevili.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 22:30:53   
doktorkakristal
BRANKI to je odlicno user posted image rekoh ti ja vec da je on super i da ce kod njega biti veliki pomak,mnogo mi je drago da cete ici na te vezbe njemu ce pomoci sigurna sam ,pre svega svaka cast tebi kao majci jer si ti najzasluznija za svaki njegov uspeh user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 22:39:54   
lesica
Branki user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 22:42:08   
mtajcica83
Branki user posted image user posted image za tebe i Bozu


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 22:48:06   
dunja RR
Branki, ljubni nam Božu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 22:51:26   
Ana RR
Branki, big hug user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Autizam kod dece
9.11.2014 23:26:20   
bubulence
branki ne razumem se najbolje ali bih rekla da je to veliki uspeh!? bravo za drugara Bozu!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 0:12:11   
Modessty
Branki ti si žena zmaj! user posted image
Bravo za Božu!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 0:14:21   
choopa choops
Bravo! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 0:21:31   
mati

IZVORNA PORUKA: branki RR

da apdejtujem ovaj moj dnevnik ovde...
u subotu idemo u ordinaciju dr selakovic na pregled i procenu,pa od ponedeljka krecemo sa svakodnevnim intenzivnim tretmanima.imace 1 cas sa logopedom-defektologom i 1 cas sa reedukatorom psihomotorike.bicemo tamo dok ja ne udjem u 9.mesec.zao mi je sad sto nismo se odvazili na to letos,pa da ostanemo 2 meseca,ali dobro sad..ne vredi zaliti za propustenim.ako se pokaze delotvorno,na prolece ce ici mm sa njim opet,u zavisnosti koliko budemo mogli da isfinansiramo sve to.a,na dijeti bez kazeina je vec nekih 2 nedelje.
bice malo nezgodno zbog prevoza po beogradu,ali..tako je kako je.nadam se da bar nece biti snega.
a,boza ima zabavu sad..lista albume sa slikama i tacno nabraja sve ljude koje vidi i zna na slikama,neke od njih je video samo par puta u zivotu.mi se odusevili.

Branki user posted image za Bozu... Neka samo nize uspehe.
Oko ovog podebljanog, nemoj da se uvredis, ali mozemo mozda mi (kao forum) da pomognemo.
Naravno situacija je svuda teska, ali nase malo bi znacilo kad se skupi. Ne mora to da budu neke velike cifre, vec ko je koliko u mogucnosti, jer zajedno smo jaci.
Ovo je samo predlog, nista lose i za uvredu. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 6:45:32   
branki*
hvala,devojke puno na podrsci user posted image i mnogo mi je drago sto vas ˝znam˝.
mati,nisam se uvredila,taman posla,mislis najbolje,ali nema potrebe sad zaista za tim.trenutno imamo taj novac,a do proleca..dugo je ,opet,zaradice se,nadam se,a i mi cemo malo da se stegnemo.nezgoda je sto smo se jako istrosili za kupovinu i urdjenje stana,pa sad nemamo tu zaledjinu,ali...bice nesto,snaci cemo se,valjda.hvala ti kao da si mi roduser posted image
cele noci sam se budila i ne mogu da spavam,samo mislim o tome...
bubi,jeste uspeh,nama kao kuca kad god on nesto smisleno kaze.treba oni da mu nadju obrazac da on taj smisleni govor zadrzi i koristi,da shvati da tim recima postize i ostvaruje cilj.meni je ovo teska nauka,ja nisam imala pojma da to tako funkcionise,tj ne funkcionise kod neke dece.sve u redu,sve radi,a opet nesto ide drugacije.

< Poruku je uredio branki RR -- 10.11.2014 6:48:23 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 7:09:21   
mirkam
Branki veeeeliki user posted image za Bozu i tebe.
Sigurna sa i cvrsto vjerujem da ce biti sve dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 7:36:39   
milicicak
Branki user posted image Boza je puno napredovao user posted image
Veliki user posted image za hrabru mamu i divnog decaka

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 8:57:20   
Rosita
Brankice, ti si jedna posebna mama! Bravo za Bozu i tebe!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 9:30:17   
Peace*
Branki, to je divno! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 9:37:49   
Cakana84
Draga branki svaka čast tebi i Boži na napredovanju, trudu i izdržljivosti.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 10:03:03   
branki*
devojke moje drage,user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 10:05:48   
jess021
Branki, sve znas sta ti zelimuser posted image
Ljubi Bozuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 10:17:04   
branki*
znam ,jessuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Autizam kod dece
10.11.2014 10:29:36   
Torbica
Svaka čast! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here