|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porađa se AnaAna1!
16.4.2017 22:54:57   
Ana RR
Čestitam! Prelepo ime user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Porodila se AnaAna1!
16.4.2017 22:56:50   
Skockica
Supeeer cestitamooo! Nek je malena ziva i zdrava, mami brz oporavak!

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 4:17:56   
AnaAna1
Hvala vam devojke, evo ja malo da piskaram jer od uzbudjenja ne mogu da spavam iako nisam spavala celu noc juce... beba je super, bila je tu kod mene od 19h do 22h pa su je odveli da mogu da se naspavam nocas i onda ce ujutru da je donesu i bice tu sa mnom dok ne izadjemo, nadam se prekosutra :) kao sto rekoh, u 1:30 puko vodenjak, slaaaaabe kontrakcije, podnosljive sve do 7:30, tada ukljucena indukcija, i kad su me oko 9 prebacili u salu bila sam svega 5,6 prsta otvorena, pa nisu mislili da cu skoro. I pojacali indukciju bas dosta. Oko pola 10 pocele nenormalne kontrakcije, i posle par kontrakcija ja oset_im napon i pocnem da dozivam sestru, nigde nikog, ja sama u porodjajnoj sali, i sestra dodje ja joj kazem osecam napon ona kaze ma nemoguce, gurne ruku i vidim izbezumi se jer ja otvorena 10 prstiju. Brzo mobilni i zove doktorku, ulaze u salu doktorka, babica i moj muz (koji je cekao kod portira jer "necu ja skoro" pa da kao ne pravi guzvu mnogo ranije), meni krece napon u trenutku ksd su usli u salu, glavica vec na izlazu , oni odusevljeni kazu u sledecem naponu izlazi cela, i stvarno posle 2 min jos jedan napon i bebica cela izadje vrlo lako, malo me je secnula za svaki slucaj jer sam prvorotka... i tako se u 9:45 rodila Sara, 3160g i 51cm. Revizija u totalnoj za svaki slucaj jer im se ucinilo da je ulubljena posteljica na jednom delu, i posle toga sivenje na zivo bez anestezije, 4 konca... u anesteziji sam se borila kaze babica jedva mi je drzala noge, ruke su joj otpale i buncala sam i dozivala mog doktora koji im je direktor ovde na gak-u ahahaha ne znam na koju foru sam se borila sa njima u anesteziji totalnoj, ali kaze desava se...
Muz odusevljen prisustvom na porodjaju, cak je pitao da gleda kako izlazi bebica i stajao je pored babice, babica odusevljena kaze do sad joj se nije desilo da neki muz gleda sve to bez problema, uvek stoje iza glave zeni da ne vide krv :D
Sutra ujutru cemo da javimo kao ide siskanje, to je sledeca epizoda, nadam se najboljem :D
Ja se odlicno osecam, jedino me ova rana bas bas pece i boli, zbog nje ni ne mogu da se uspavam...
Eto, dobili smo najlepsi poklon bas za Uskrs! :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 17.4.2017 4:19:49 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 7:23:53   
IvanaSK RR
Ana, drago mi je da si tako dobro sve to "odradila". Svaka cast.
Bice i dojenje super, sigurno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 7:39:48   
mali_mis
Cestitam user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 10:35:00   
Mariya
Ana stvarno je bilo ekspresno! Baš mi je drago, iz posta se oseti euforija koju sad osećašuser posted image
Drago mi je i za tm, i on je bio dobaruser posted image
Nadam se da ćete uspeti sa dojenjem, traži im da ti pomognu, objasne ako nešto treba. Samo strpljivo.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 11:17:40   
Ana RR
Ana divno user posted image tačno znam u kakvoj si euforiji, ja sam drhtala cela od adrenalina i anestezija koju su mi dali zbog ušivanja mi je delovala tek par sati kasnije.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 11:43:32   
vocicana
Cestitam lepotice moja! Vidis kako je sve ekspresno bilo. LJubim vas obe, dobaro nam dosla bebice ziva bila 100 godina!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 15:06:22   
Skockica
Oh bas divno, imala si jedno prelepo iskustvo, tako brz porodjaj je svakako za odusevljenje. A sto se euforije tice i ja sam je osecala kad sam se prvi put porodila jedva da sam spavala tu noc samo sam zeljno ocekivala jutro da mi donesu bebicu. Celu noc sam smarala cimerku hihi
Ljubi krofnicu

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Porodila se AnaAna1!
17.4.2017 16:04:24   
Tvitica
Divno draga....eto konacno i brzinski....svaka cast....ljubi malenu...uzivajte zajedno....pohvale za muzica user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Porađa se AnaAna1!
18.4.2017 8:35:59   
nikiteki
Cestitam da je ziva i zdrava.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Porađa se AnaAna1!
22.4.2017 6:31:05   
AnaAna1
Hvala svima jos jednom! user posted image

Mi smo izasli u sredu, ostali dan duze zbog blage zutice. Izvinjavam se sto me nije bilo par dana ali imam opravdanje. Imala sam pistporodjajni poremecaj snaa user posted image za ne pozeleti nikom, 4 noci iliti 6 dana nisam spavala, a imala sam sve uslove. Zatvorim oci i nema sanse da se uspavam. Cak sam bila u apartmanu i imala mir (ziveo apartman inace bih poludela!) Ali mi objasnjava dr, moj mozak vrti filmove zbog 1000 novih desavanja, plus totalna anestezija, plus uzbudjenje zbog svega... lad zatvorim oci vrti mi se u glavi kao ringispil... kad sam dosla kuci klecala su mi kolena i misici od umora. Evo nocas je prva noc da sam bez problema spavala!

Inace Sara je suuuuper, dobrica, spavka, sisa, jedino zbog zutice moram na silu da je budim na 2-3h da sisa, tako su mi rekli na izkasku. Pa je malo maltretiramo ali sta da se radi, proci ce nadam se brzo...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Porađa se AnaAna1!
22.4.2017 8:35:21   
IvanaSK RR
Ana, zao mi je, dobro sto je proslo to nespavanje. Ajde, "razleti" nam se po posle porodjajnim temama :)
Ljubim vas obe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Porađa se AnaAna1!
23.4.2017 14:36:04   
bojana92
cestitam :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Porodila se AnaAna1!
23.4.2017 20:53:28   
veselicaa
Ana cestitam,neka je ziva i zdrava princezauser posted image Eto sta znaci stav,svaka ti castuser posted image
Bas mi zao za spavanje ali sredilo se sve,sada uzivajteuser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Porodila se AnaAna1!
24.4.2017 18:23:17   
emicaa
Ana cestitam ti,super si to odradila.A bravo i za muza user posted image
Ljubi bebicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here