|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 16:45:01   
Anck Su Nmaun
Jao mame bas mi je zao...Degu ne zezaj se sa tim..nemoj da zapostavljas! Odmah to resavaj!
Marya nadam se da ce sve proci ok.
I ja sam imala taj problem sa grlicem ali sve je ok prosli hvala bogu!
Dora... znam.kako je ...nije lako.

Meni dan u akciji V kao navijen samo setka od dnevne do decije sobe i nazad...ima energije za petoro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 21:00:34   
Duškić
Degu, u pravu su zenice.moras to da resis ne cekaj nikako..
Mariya, bice dobro , neka promeni sve sta moze u ishrani i neka imunitet podize kako zna.. imaju Ampule imunofan i svasta...

Mi doputovali danas, sad svekrva cuva Devojcicu moju, mali upravo zaspao a sad cu i ja bas sam umorna..
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 21:01:35   
jess021
Degu, nemoj da se zezas vec resavaj to.
Mimi od juce nema temp, pa se nadam da smo zavrsili sa tim virusom. Ja bila kod frizera, bas sam zadovoljna.
Inace, nocas smo super spavali, kuc kuc. Nadam se da cemo i veceras.
Emice, nemoj plakati, probaj sama sebe da smiris, ako treba popij nesto za smirenje, bice to sve dobro.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 21:22:47   
degu
Znam da trebam al ono bila nepokretna posle porodjaja i kad sam prohodala dugo nisam mogla sa zamislim ginekoloski pregled, pa alergija kod bebe, moja dijeta zbog toga, ako budem morala ostati sta s dojenjem, nije jednostavno kad imas bebu, ali moram se pokrenuti, nema vise cekanja.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 21:36:52   
emicaa
Degu sta je sad sa vasom alergijom,jel sve ok?
Meni najgore kad zamislim onaj trenutak da ga odvode i dok to sve bude gotovo.Znam da je to sve rutinski,pa i ako ga moradnu odstraniti nije ni prvi ni poslednji.Ai majka ko majka,zbog svega se brine.
Jess nadam se da cete se naspavati i veceras

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 22:01:17   
Milena18
Emice, naravno da brineš, ali biće sve dobro.
Duškić, uživaj.
Ja sam danas konačno kupila Marti nešto novih stvari. Srele smo u gradu mog kolegu, rasplakala se čim nam je prišao. Tako je bilo i sa kuminim mužem prošle nedelje kad su došli kod nas, morao čovek da ode kući. Posle je sa tetom u DM-u baš lepo pričala i smejala joj se, ali za čike neće ni da čuje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 22:04:57   
eca89
Emice ti si jedna velika zena, prava lavica!

Mi smo bili u sopingu, dobila sam lijepih parica za rodjendan, pa da se pocastimuser posted image !
Kupili su muz i Tasija sebi, ali i ja sam sebiuser posted image !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 23:19:27   
vocicana
Degu znam da smo pisale u temi ranice na grlicu materice. Dobar ti je papa test bio, pa neka polako, moras otici do gin. Trebalo bi ponoviti biopsiju pa dalje da se vidi sta ces. Mozda konziacija?
Dobro vece mame, moje mila sugradjanko, dobro je bilo, malo je reci da su nas oidvalili saniteti danas, od 18 pregledanih 15 zadrzano na odeljenju. Msm strasno. KO je sta radio, ja sam razvlacila ekg kablove, pricala sa pacijentima, koleginicom, vukla ljude po spratovima. Svasta smo naprimali. Umorna sam dosla, meni je kratak dan, tortu nisam ni zapocela, tako da me to sutra ceka, prvo to ujutru,..
SLomila sam moj divni okvir za dioptrijske naocare, jos u petak, imam astigmatizam, ne mogu bez njih, niti d vozim, niti da radim, bas me je dobro izbolela glava. Cene okvira su me tek naknadno ostavile bez teksta, katastrofa. Eto tako. Malisa me se jako uzelelo, danas me je samo mama mamammamamamamma...srce moje.
EMice ljubim ja tebe , pa i ja bi brinula i plakala, ali nemoj, bice sve u redu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 8:50:33   
emicaa
Ecika kakvi velika,metar i sumska jagoda user posted image
Dobro jutro mamice,hvala vam i za podrsku i za utjehu.
Nadam se da ste se naspavale

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 13:21:05   
jess021
Mi nismouser posted image
Mislim na spavanje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 13:26:51   
degu
Ni mi nismo, zadnjih nedelju dana je haos od budjenja.
Voci ako je cin 1 i dalje onda konizacija,ako je bolje pracenje.
Emice alergija mu je sanirana, nema nikakve tragove alergije povremeno ima analne fisure pa se pojavi tackica krvi. Trebali bi do Gastroenterologa al iskreno mi se ne ide.
Voci uhvatices ritam s poslom, cak ce ti i prijati :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 13:53:02   
Anck Su Nmaun
O Vociii..ja jos cekam da cujem.to mama pa da se raspadnem..on zove samo tatu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 15:32:14   
Anck Su Nmaun
Ovo moje cudo danas citaaav dan spava. Spavao jutros od 8 do pola12 i zaspe opet oko pola 2 i jos spava... a napolju lijee ja ne mogu po decu u vrtic...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
23.5.2017 23:53:27   
Mariya
Veče mame!
Devojčice opet spavaju kod babe. Rekla sam svekrvi danas da me već jako nerviraju sa tim spavanjem jer jedva imam vremena da budem sa njima dvema a kad su tamo kod nje još manje sam sa njima. A one tako vole da budu tamo pa mi je žao da im branim. Da li mi verujete da sam se pre neki dan igrala sa H i iznenadila se šta sve to detence zna, a ja nisam svesna jer sam jedva sa njom. Večito oko L, njegovog vežbanja i terapije. 6 sati dnevno provedem na putu do, u i od Ns.user posted image Već mi je stvarno dosta. Ali L tj ruka je sve bolja. Pravi sve više pokreta. Terapeutkinja je baš optimistična, kaže da nećemo 3 godine odlaziti za nsuser posted image
A šta je danas tamo bilo,da nisam videla svojim očima ne bih verovala. Poplava u gradu. Led pored puta,zatvorene ulice,potopljeni automobili,kao da je uragan prošao kroz grad. I naravno kolaps u saobraćaju! Putevi zatvoreni a ja ne poznajem grad. Na kraju sam se parkirala na benzinskoj stanici,pozvala taksi i tako otišla do bolnice. Trebalo nam je 50minuta a inače je to put od 10 minuta.

Degu, pa ti još uvek nisi otišla da rešiš to sa grlićem? Sećam se da si dok smo trudnovale pisala da ćeš ići. I drago mi je što si dobrouser posted image A pitala si za simptome, rekla je da nije imala nikakvih (a simptomi su zatvor,proliv i krv u stolici) pa mozda ju je i sramota da kaže da je imala bilo šta od togauser posted image otišla je kod dr jer ju je neprestano bolela glava a lekovi nisu pomagali. Uradila ks, hgb 56!!ukupno gvožđe 0,3 i tako su krenuli sa pregledima i nađu joj polipe i zadebljanje na debelom crevu. Nalaz uklonjenih polipa pokazao da ima i dobroćudne a nažalost i zloćudneuser posted image . Danas su je operisali javila mi se malo pre 10 da kreću na operaciju a ja otad ništa ne znam, živa se pojedoh. Nekako imam osećaj da će sve biti u redu ali brinem dok se ne javi..
Emice ne brini,biće ok sve.
Milena i moja Lu je takva,i dan danas ne voli muškarce,a ni dečake nešto preterano user posted image moram i ja da kupujem,Lu je sve prerasla, L nema uopšte odeće, pogotovo letnje, srećom H ima sve nasleđeno, njoj samo obuću moram, sad sandale tražimo. Mame iz Ns, gde da kupim sandalice da su dobre a ne skuplje od 3000, nešto kao elephanten u deichmanu, ili pollino, njih znam da ima u Bigu, dajte predlog.
E svašta sam vam sad napisala, odoh da spavam. Noć!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 6:40:55   
emicaa
Dobro jutro,morala sam poraniti,vodim Davida kod anesteziologa.Sreca ponudila se zaova da nas odveza inace bi mi propalo pola dana.
Mariya jel se javila sestra?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 8:02:36   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Decq su u vrticu. Ja uskoro idem na sluzbu. Danas nemam casove posto imamo festival.
Tata je kod kuce. Sutra ide da skida konce i bice gotovi rezultati. Bas sam strepim. Mogu misliti kako je njemu.
Maryia, da li se sestra javljala?
Citam vas redovno, ali ne stizem da kucam. Sinoc sam u pola 10 zaspala. Mnogo sam umorna poslednjih nedelju dana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 9:24:39   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Sanjice, baš sam se pitala gde si ti. Nadam se da će rezultati biti dobri, javi nam.
Mariya, kako je sestra?
Ja ustala još u sedam, nešto mi se nije spavalo, pa sam skuvala kaficu i čitala knjigu u krevetu. M još spava, opet je plakala u snu, ne znam šta je to više, možda zbog tog zuba koji nikako da izbije. U svakom slučaju, mnogo tužno deluje kad tako plače, srce mi se stegne kad je vidim i čujem.
Nešto se Ivana slabo javlja ovih dana?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 9:57:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro, dan :)
Mariya, kako je sestra?
Sanjice, javi rezultate.
Milence, tu sam, ali sam u nekom losem raspolozenju pa me mrzi i da zivim 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 10:59:55   
Sanjica26 RR
Milena, tvoje dete se bas napati sa desnima. Ja sam prilegla posto sam bas umorna.
Cekamo Maryia da se javi kako je prosla operacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 11:40:36   
emicaa
Mi stigli kuci,u ponedeljak u 8 moramo biti u bolnici a u pola 9 mu je operacija.
Odoh sad spremiti rucak i za njega i za nas dvije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 21:56:39   
Duškić
Emice, samo jedan zagrljaj!user posted image . Kod nas grmi i pada kisa...a tako jezivo grmi, pa mi budi mog sinka...hm.
Cerka jos ne spava mesi sa babom plastelin.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 22:18:20   
Milena18
Ivana user posted image Da prođe brzo to neraspoloženje.
Emice, je l' se to radi ambulantno, vraćate se istog dana kući?
Jeste, Sanjice, mnogo je to muči. Nema šta nije pokušala da stavi u usta ova 2-3 dana. Juče je dohvatila staklenu činiju za voće user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
24.5.2017 23:14:31   
emicaa
Milena oko 3-4 ce nas pustiti kuci.Bar ne mora ostati u bolnici.Bilo mi je dosta prosle godine za cijeli zivot.
Duskic tvoja beba kao ja,i meni smeta kad grmi 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
25.5.2017 0:01:45   
Mariya
Veče mame!
Sestra je dobro,sve su joj izvadili, u šok sobi je još,ne možemo je posećivati niti pričati sa njom, već se njen dečko čuje sa dr pa javlja meni. Od vikenda će moći poset_e. Lakše mi je odmah.
Još 2 dana i gotova nedelja, sledeća je pauza,jedva čekam!
Pekla sam neki kolač,jao znate kako mi miriše, a ne smem ga sad jesti. Mnogo mi se spava,pisaću vam više sutra. Odoh.

< Poruku je uredio Mariya -- 25.5.2017 0:03:02 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
25.5.2017 7:21:02   
IvanaSK RR
Jutro.
Mariya, drago mi je da je sestra dobro.
Emice, bice moj zet dobro❤️

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.5.2017 10:06:02 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here