RE: Majska kRRčma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 16:56:16)

Sanja ma ovde rade od 8 Marta rade svaki dan, ali danas se potrefilo kad sam se ja nakanila da bas.ta zena nije dosla.a ja.macka ustala po onoj kisi ko mace pred vratima..mada ih je bilo jos 20 tak [sm=smiley13.gif] baksuz!




emicaa -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 18:42:18)

Hello,mi smo bili u jednom manjoj,divnoj igraonici.Nema puno guzve a ni buke.Kisa pada i dalje,kao da se potop sprema.




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 18:45:27)

Ja sam malo posle ručka izvodila decu, šetale nekih pola sata i počela kiša pa smo se vratile. One se igraju ja završila šta sam imala sad sedoh i pustila sam im crtani da gledaju malo.
Sanjice ja se bas radujem sto dolaze, oni dolaze bas često ali nikad ne ostanu duže od dva do tri dana. Sada će ostati samo dva dana ali dobro, bitno da dođu.




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 19:05:19)

Juhu, sta se radi?
Mi pravo sa puta isli na utakmicu, pa posle sa drugarom sa fudbala i njegovim tatom u restoran, deci se jela riba.
Sad završavamo domaci, pa spremanje za novu radnu nedelju.




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 19:07:25)

Ivana kako ste prošli na utakmici?
Ja još ovu nedelju ne radim, u subotu počinjem, bas mi se ne radi [sm=smiley36.gif]
Imam gomilu uniforme da ispeglam to mnogooooo mrzim.




mati -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 20:17:17)

Zdravo zenskaci.
Ja se pripremam polako, jao kako sam opterecena.
Napravila palacinke, iskokala kokice pa nam pocinje film, Cuvari galaksije. Taman da se nadovezu kad ih vodim da gledamo najnoviji. I Malog sefa smo gledali, Mita je bio bas dobar. Valjda cu se opustiti uz film




Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 20:33:56)

Caoo
Svi pricaju o tom malom sefu , kazu da je super, imam zelju i ja da ga nabavim.
Mi gledamo Vojnu akademiju, deca u krevetima, odoh i ja da spremim kokice..pozzzz




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 20:56:14)

Suzi, pobedili su :) A za posao, verujemti da ti se ne radi...
I sin je gledao Malog sefa pre neki dan u bioskopu, mnogo mu se svideo.




mati -> RE: Majska kRRčma (7.5.2017 20:56:26)

Ja sam ih vodila u bioskop, nisam smela da vodim i Mitu za Lepoticu i zver, ali Malog sefa je jedva docekao.Dva meseca glumi sefa po kuci. Sve vreme je gledao sa naocarima i bio bas dobar.
Sledeci je Cuvari galaksije, pa nam je ovaj prvi deo sad super pao.

Ivana [sm=bravo.gif] za sinka!




emicaa -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 9:03:15)

Dobro jutro.ove i sledece sedmice ima da me nema.Cuvam od zaove djecu od 12 do 6,po tri dana u svakoj sedmici.Kisa ne staje i dalje,i tako ce cijelu sedmicu izgleda.




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 9:14:48)

Dobro jutro.
Emice izludece te [sm=smiley36.gif]
Ja odvela decu u vrtic pa sad pospremam po stanu, da pripremim meso za ručak pa ću danas da spremam i kiflice neke da umesim i tako.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 9:30:15)

Suzi ja cu da izludim [sm=smiley36.gif] ako je dvoje dobro,trece pravi haos.Dora i Anastasia se svadjaju koja ce Davidu dodati cucu,vodu igracku.Taman se smire Andrej odluci da mu je zanimljivo kad se one svadjaju,pa ddne jednoj neku igracku i onda drugu nagovori da joj otme.Rekla sam ako podivljaju zatvoricu ih u svekin stan a ja i David cemo uzivati u nasem [sm=smiley36.gif]
Tvoji danas stizu?




Ana RR -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 10:15:17)

Jao Emice, ko preživi pričaće [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 11:39:30)

Da da danas,bas se radujem i rastužim sto će već sutra da se vraćaju nazad, ali moraju, imaju puno posla kod kuće.
Mm došao a dežurstva i spava ja odmaram, isla da pogledam neke polusandalice za mackice i nešto mi sve mnogo skupo [sm=zmeden.gif]




Duškić -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 12:36:19)

Ej...kafanooo! Mi se igramo, pijuckam kafu. Kuliranje! Umorna sam od juce, slavili sekici rodj.ona jutros u vrtic, m na poslu a ja i D uzivancija...gnjavimo se...
Emice, bas si sobra zaovica [sm=bravo.gif]
Moj sestric kuka juce da ga vode da gleda hocce oba .




emicaa -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 16:14:04)

Duskic moramo se pomagati,ona je danas cuvala moje dok sam bila na poslu a i ujutru ce uzeti Doru dok ja Davida odvedem hirurgu.Sreca pa smo blizu pa mozemo pomoci jedna drugoj.
Kisa stala pa smo isli do apoteke,jutros smo izracunali da Dori do kraja terapije treba jos 7 sirupa i 3 pakovanja tableta pa sam sve narucila.Posle smo malo prosetali,Dora nije zaobisla nijednu baricu [sm=smiley1.gif]
Suzi oni su podaleko od tebe?Oko 200 km?




Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (8.5.2017 17:22:28)

Cao cure
Ja sedim u supu na radijatoru i cekam.... cekam... evo vec sat i po a bice tu jos neka 2 sata sigurno, da izradim vozacku..kakav uzas😣




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 7:56:15)

Anck, jesi li uzela vozacku?
Ima neko za kafu?




emicaa -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 11:47:41)

Ivana ja bih rakiju radije ili nesto jos jace.
Glava me boli i dusa mi spava.Oko 1 ce zaova dovesti djecu.Spremam se psihicki [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 12:22:05)

Dobar dan, jasam pojela dva divna sendvica, napunila baget hlebic i uzivala sam. Sada cuu mirtu i tisinikaficu da popijem, pa da se zagrlim sa peglom.




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 19:44:57)

Dobar dan ili veče, kako god.
Emice oko 300 km su daleko, otišli su danas popodne, malopre su stigli kuci.
Ja sam se danas iscimala samo tako, uplašila, iznervirala.
Mm juče nije bilo dobro, kaže malaksao je kao da će da se razboli. Jutros je naglo ustao kada je A počela da vrišti u snu pa ga je to preseklo.
Otišao na posao, javlja se oko 7 da mu nije dobro i dalje, ima vrtoglavicu, nesvesticu, ide kod lekara u kasarni oni ga šalju u hitnu na vma. Od osam do 11:30 se ne javlja, u hitnoj nema signala nedostupan je. Izludela sam. Sednem u kola i na vma, u međuvremenu zovem njegovog komandira kaže na opservaciji je.
Rezultati su mu generalno dobro, malo anemican malo uvećane transaminaze, ništa specijalno, neurološki sve ok,uglavnom od umora je,neispavanosti, iscrpljen organizam.
A on blesav čovek nece na bolovanje jer će jelte neki dokoni ljudi da ga ogovaraju sto je na bolovanju. Ma koliko me briga šta će ko da misli. Tako da je na bolovanju ali je otišao sa mojima dole kod svojih ima neke obaveze papiroloske da završi i da se dole bar naspava.
Tako sam vam ja i sada sva nervozna, tužna. ..i sama sa decom. .. Ali neka se on malo odmori i dođe sebi.




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 21:48:17)

Dobro vece.
Suzi, zao mi je zbog tvog muza... A sa druge strane ga razumem, jer imam istog jednog takvog kuci... Mada, niko mu tamo nece reci ni hvala koliko god se on cimao..
Nemoj biti tuzna, odmorice se on i oporaviti. Ljubim te




vocicana -> RE: Majska kRRčma (9.5.2017 22:36:27)

Dobro vece, jao kakve ruzne vesti. Suzi, grlim te puno, pa kako ne, kolaps organizama, od svih obaveza, od svega i svacega, strasno.
Moj mali zakucao, premoren je bio, ja sam na milion strana danas bila, imala hiljadu obaveza. Muzic sutra dolazi.Jedva cekam, da malo predahnem od obaveza.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (10.5.2017 7:36:05)

Suzi brzo ce on biti dobro,ne brini.
Dobro jutro,sunce nam sija [sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (10.5.2017 8:28:34)

Dobro jutro. Hvala drage, naravno da će biti bolje ali eto baš sam se juče brinula i ludela dok ga nisam pronašla, očajna sam bila ali dobro.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>