|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 15:16:46   
Bunnyca
Zemunka, ok je sto si na dijeti nego sam mislila mozda bi ti i bez te restrikcije secer bio dobar, verovatno, pa pomislim mozda si se dzabe ustrucavala ceo mesecuser posted image .Ja sam morala da smanjim slatko jer je meni OGTT bio granicni i to se vodi kao intolerancija a ne klasican gestacijski dijabetes, tako da ja voce nisam ukidala, a sada jedem i sladoled.More ne spominji, ludacki mi se ideuser posted image

Bila sam na CTG, kontrakcije izmedju 80-100, ja nista osetila nisamuser posted image Kaze doca, pa ok, sitno je to

Krin, ja pramenove i frizuru isto sredila, ostala mi jos depilacija, to se nesto mislim sta cu zbog one moje vaginalne vene i kada.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 17:34:55   
krin 40
E ženske evo mene sa kontrole.Beban po UZ oko 3600gr.Grlić polučvrst,1.5 cm dug ali sam ipak 2 cm otvorenauser posted image .Jeeee.Primiće me prekosutra u 13h..znači ako Bog da očekujemo Dušana u sredu uveče😃❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 18:19:19   
zumbulcic
Dan
Evo uleti brzinski da vidim da li je krin jos uvijek 2u1... sretno draga prekosutra i imas moj br ako zelis da obavjestim rr drugarice o prinovi.
Ostale nadam se da ste mi sve redom zdravo.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 18:57:46   
krin 40
javljam zenskauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 19:29:39   
MasnaMasnica
Jupili Krinuser posted image user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 21:21:00   
Bunnyca
Krin 2 cm otvorena, to je odlicno, trebalo bi da to bude lagano i brzo.
Cekamo sredu nocuser posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 21:53:43   
krin 40
I ja se nadam obzirom da pojma nemam kada sam se otvorila😃Ja i dalje skitam bez simptoma.Ako sam otvorena valjda mi je ispao sluzni čepuser posted image kada?pojma
nemam

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 23:43:01   
Mariya
Jeeej, krin, znači sutra stiže Dušan user posted image
Da bude brzo i lako!
Ja isto nisam primetila sluzni čep, dr mi je rekao da je ispao.
Jao Zemunka, zavidim ti na moru, i ja bih! Uživaj i za nas. I ne brini, biće sve ok!
Ostale trudničice hug!!

< Poruku je uredio Mariya -- 29.5.2017 23:44:52 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 8:36:25   
emicaa
Krin znaci sutra vece navijamo user posted image mada mozda Dusan dodje i danas user posted image
Koja je sledeca,Micina mama?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 8:52:34   
krin 40
Emicee kada je vec ovoliko čekao neka se strpi do sutra.Hoću da me poradja moj doktor😃Mariya hug i tebi.Da,micina m je sledeća.Kako se blizi ona sve tiša i tiša😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 9:43:38   
Zemunka85
Krin aaaaaa pa tek sad vidim, straaavaaa!!
Javljaaaj!!

Ja na OGTT testu. Nzm zasto je svima lose od mas 4 tri su pale u nesvest, preznojile se i sl..ja sam jeeedva cekala da okusim slatko, mnooogo mi je projalo i uzivala sam. Sjajno se osecam. Bas me zanima sta to govori? Sve odose, imale su 75gr i 3 bockanja, samo ka 100gr i 4 bockanja, evo jos malo i u 10 zavrsavam..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 10:22:12   
Bunnyca
Nece Micina jos, malo pre mene.....mora a sacekamo Krin prvouser posted image Ali nema je

Zemunka ja sam radila sa 50gr i dva bockanja.Bilo mi je muka i dosadno da cekam , mogu misliti kako je sa 3 ili 4 vadjenja, prolupala bih tamo


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 10:32:27   
krin 40
javi i ti rezultate,bice ok.Ja necu iscekati da svaneuser posted image .Ne mogu da verujem da dosao dan da drzim bebana u rukama.Sad cu oko 12h u shooping da spremim muzu poklon za babice i N slatkise za skolu.Kaze ,mora da casti kada stigne drugi bratuser posted image user posted image MM bi sve to pozaboravljao.Pa od sinoc je vec spetljanuser posted image Do ponoci me je nagovarao da sutra uzmem epidural.Nabavio je i br.anesteziologa.Morala sam da obecam da cu ga pozvat8 ako bude "mnogo bolelo"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 12:28:43   
MicinaMama
Dobar dan zenice!!!

Krin hahahaha...sta kazes sve sam tisa i tisa.Joj cuti i jesam!I rodbina se zabrinula sto se ne javljam.

Kada vidim kako se ti redujes tacno ti zavidim user posted image .Uz Boziju pomoc eto nam Dusana sutra ! Bas mi je drago zbog tebe sto ces uskoro drzat svog sincica u narucju user posted image user posted image user posted image

Emice ja sam sledeca.Plasim se kao da mi je prvi put.Bas sam nekakva kukavica postala a jos ovde imam i epiduralnu rezervisanu i mozes je dozirati koliko ti mislis da ti treba.
Nekakav strah se uvukao u mene i to ti je.

Meni je ispao sluzni cep u prosloj nedelji,imam ceste bolove.Blizi se porod,nije se jos spustila potpuno pa sada ne znam hoce li izaci 03.06 ili ce preci.

Danas me je uhvatio cest odlazak u toalet,sto bi rekla moja mamam CISTIM SE user posted image

Juce sam otisla da kupim zavrsne sitnice i jedva sam izdrzala u trznom centru,pritisnula mi je zivac da mi se noge odseku u momentu.

Kupila sam i mrezaste sterilne gacice,jedva sam ih nasla.

Zemunka javi kakvi su rezultati,nadam se da ce biti sve dobro.

Mariya ljubi bebicu!user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 13:42:54   
Zemunka85
Zene user posted image

Krin, cekam! Otorila sam temu samo cekam da kliknem na send user posted image

Bunny, pa ja bas danas pitam zasto svi sa 75gr, a ja 100gr jedina, kaze tako ej DR procenio na osnovu vase tezine, visine, velicine bebe, predhodih rez i sl ...
I obzirom da sam se sjajno osecala - to nesto govori. Ipak ako se vecini slozi, malte ne pozli, a mene to "digne" ipak to govori da je meni taj secer potreban, e sad sta to znaci nzm ... bas cu videti po rez. Ali zaista je jedna povracala, jedna mala u nesvest, jednoj je bilo muka, meni je strava bilo i niti gadno, niti lose. Jedino to vreme smorno i 4 vadjenja a lose mi vene, ali preziveh.
Posle isla do kneza, pa kineza, pa Zemuna, sve zavrsila i sada cu da se onesvestim do 4, a onda idem na L priredbu.

Sutra po rez ovog testa danas i UZ posle vise od mesec dana aaaaaaaaaaaa ....

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 14:16:47   
MicinaMama
Zemunka ne znaci ni to nista i meni je uzasno pozlilo od secera.Jednostavno mi zeludac lose reaguje na taj secer sto se popije.Na kraju rezultati kao kod devojcice.Mozda ni njima nece biti nista.

Sto se tebe tice izgleda da tebi godi user posted image Jedinstvena si user posted image

Ja sada pijem kaficu,pa odo do prodavnice i onda moram da se bacim na raskrcivanje kuce,sutra mm kreci stan i da lepo namestimo sobicu za bebu.Posto mi je krevetac u salonu(boravku) a ormaric u hodniku.Mama mi nosi posteljinicu,bice ovde desetog juna.Za sada sam samo kupila plahte na gumu i dekicu.

Ubi me zgaravica jaoooooooo....Eh sinoc mi je doslo da povratim u H&M-u,nesto mi se zgadilo.Da li miris garderobe ili sta vec.Samo mi se smucilo i pocela sam da "rigam" sva sreca pa nisam bljunula.Kod mene kontra sve,nije mi se povracalo mnogo na pocetku trudnoce vec mi se cesto povraca sada na kraju.sve naopako!!!


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 14:57:46   
krin 40
Micina m tebi je to na nervnoj bazi.Previše si se opteretila.I ti ćeš se radovati i biti uzbudjena kao i ja😃Uzmi i umesto bebećih stvari počni da gledaš letnje
haljinice.Pa zamišljaj sebe u njima,pa štikle,pa opet možeš da vidiš svojuuser posted image user posted image ( hahaha tako kaže Mariya).I odmah ćeš se opustiti i jedva čekati da se raskrstiš i reset_uješ❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.5.2017 14:59:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 15:29:21   
Zemunka85
Micina, pa nene ja sam bas i mislila da vrv nije ok to sto mi prija toliko secera. Cim se vecini zgadi, a meni nije - Boga pitaj kakvi ce rez biti .. to sam mislila :D.

A sto se toliko plasis porodjaja? Kakva su ti bila ova dva? I prvi put si se poradjala u Francuskoj?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 15:56:28   
MicinaMama
Krin hahaha,sta kazes moci cu ponovo da je vidim user posted image Potpuno si u pravu!!!Hahah jao nasmeja me.
Samo se raduj,mogu zamisliti kako ce ti biti lepo posle svih godina ponovo svoju bebicu da drzis u rukama.

Meni mama kaze,koliko cesto pozelim bebu i nedostaje mi,imacu ih 10-oro minimalno user posted image

Zemunka,aha!Nisam te razumela.Pa nadam se da ce biti sve u redu i kod tebe.Mozda jednostavno ti godi slatko u trudnoci.

Prvi put sam se porodila u Bosni(Doboj),gde su uslovi ama bas nikakvi.stvarno sam se namucila.

Drugi put ovde u FR,jedva sam cekala da se porodim ali ipak me je bilo strah na porodu,plasila sam se i epiduralne.Nije zgodno kada ti bodu ledja.Mada porodjaj je prosao savrseno.Cini mi se mogla sam kolo da igram odmah posle poroda.

Eh sada se ne plasim poroda kao poroda nego me plasi situacija kada to sve krene.Uplasili su me pricama da treci porod startuje brzo i brzo se odvija.Nekako se osecam nespremno.Izguracu ja to sve dobro,jaka sam.Sto se tice bola to me ne plasi,moj prag bola je bas visok.

Verovatno kako trudnoca sa pocetka nije krenula glatko i sa puno stresova.Strah od komplikacija.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 16:04:05   
Bunnyca
Zemunka, to je tacno, procenjuje se tezina i gradja same trudnice i kilogrami, gramaza je uglavnom 75 gr, ali najrealniji rezultat je sa 100gr, ja sam zbog tezine od 50 kg i sitne gradje radila sa 50gr i tu je vec pokazao vece vrednosti, sta bi bilo tek da sam radila sa 100.

Krin i ja sam juce napravila neke rolate sa korama, sve zaledila i objasnjavala muzu sta treba da radi i kako. Rekla mu i gde kolace da naruci, ostavila broj tel za sve te gluposti sto bi trebalo da kupi.Sto kazes sve bi zaboraviouser posted image

Micina , tebi vec ispao sluzni, to moze i ranije, a user posted image Meni je prosli put ispao dan pred porodjaj, ustvari nekih 12 sati ranije.

Mene je juce isto ubijala gorusica, jela sam neke kajsije i posle jedan sat plazmu i sve zalila kiselom vodom, uf, bas mi je bio lose.Kako vreme odmice meni je sve gore, sve teze reagujem na hranu i razlicite mirise, zeludac mi je mislim u grluuser posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 16:25:47   
MicinaMama
Bunny jeste,i to izgleda ceo.Ispadao je dva-tri dana i sigurna sam da je on posto je bio bas gust i pun belih tvrdih zilica.

Meni je ispao u prosloj trudnoci deset dana ranije.U prvoj je ispao u sedmom mesecu.Tada sam vec bila otvorena 2cm.

Meni to sve ide nesto ranije.Po meni ne vredi coveku ni da se porediuser posted image


MM ode veceras po kolica pa kada ih sklopi slikacu.Samo se nadam da rezervacija nije prosla,na racunu pise da vazi do 4-og jula.Mi dali kaparu mada samo 50 eura a ostalih 490 veceras da doplatimo.Zvali smo proslu nedelju da proverimo i rekli su da kolica cekaju,a jedna radnica dva dana pre toga nam je rekla da ih nema i da ne zna za rezervaciju.Poludela sam,posle mm zvao i rekli su da su tu i da samo dodjemo sa racunom u butik.

Ko ce im verovati,rekla sam ako ih nema neka izabere po toj ceni neka druga,samo mi zao sto smo ova uzeli na promociji i imala bih i torbu uz njih.Taman za dan porodjaja sto trebam da ponesem.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
30.5.2017 21:40:29   
MicinaMama
Kolica su kupljena!Torba je spremna!user posted image

Sada smo kompletirani.


(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
31.5.2017 6:52:17   
krin 40
Jutroo devojke.Evo mene po običaju uz jutarnju kaficu😃Nadam se poslednje jutro 2 u 1😃Poranila sam da pozavršavam još neke sitnice.Ćerka nije otišla
u školu.Iako je prva a ja tek u 12h krećem😃Čeka brata.Muž nije otišao na posao iako ću se,ako Bog da,poradjati predveče.Cirkus😃Bila sam ubedjena da ću
loše spavati zbog uzbudjenja,medjutim zaspala sam kao beba.Jedino je moj prvenac cool.On je isti tip kao i ja.😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.5.2017 6:56:02 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
31.5.2017 7:25:59   
IvanaSK RR
Krin, srecno! Ljubi bebicu od nas!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
31.5.2017 8:18:52   
MicinaMama
Dobro jutro!

Krin draga srecno!Zelim ti lagan porod i da sve bude u najboljem redu!

Ja sam juce dobila jake kontrakcije na svakih 25-30 min.Prvo bile bolne,pa su se svele na osecaj napona i stezanje stomaka.tako sve dok nisam zaspala.Zaspala kao top,malo je reci da sam dobro spavala i evo nemam vise kontrakcija.

Sta je to bilo ni sama nisam sigurna.Mislila sam da cu se poroditi u toku noci ali nista.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here