|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
22.5.2017 7:58:00   
krin 40
Jutro user posted image .Micina m čekaj,čekaj.Ko čeka-taj dočeka😃Ja sam danas zvanično 39 ta nedeljauser posted image .E kako god do prvog će(valjda) izaći❤.
Sada sam cool pošto su prošli svi datumi za koje sam bila ubedjena da ću se poroditi.Nekako sam se "pomirila" sa tim da ništa nema od ranijeg porodjaja.Ja
nemam nikakve kontrole ove sedmice.Tek 29.5 u sl.ponedeljak(prvi dan 40 te nedelje) 😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 22.5.2017 8:00:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
22.5.2017 8:35:33   
Zemunka85
Jutro.

I ja sam ustala na levu user posted image .
Nesto sam nervooznaaaa, budna od 5, a sada mi dusa spava. Ko me pita sad? Idemo redom ....

Krin, i ja sam se probudila sa hemoroidom +++, bas boli uzas, msm da me to + cini nervoznom, a ostatak standardno - majstori, lupanje, busenje, prasina grrrrr .... a ni vreme nije neko user posted image

Opet, kako vi brojite do porodjaja ja brojim do mora, sto nije tako daleko, pa me bas raduje.
Imam i do mora neka lepa desavanja, ali samo da prodje ovaj dan user posted image

Neka vama bude lep dan

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
22.5.2017 8:51:27   
krin 40
Jao Zemunka baš mi je žao.Hemoroidi su UŽAS a tebe je baš rano snašlo to sr..e.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
23.5.2017 9:56:26   
Zemunka85
Obzirom da nigde nikog nema, bar se ti Krin oglasi kada se porodis.
Mada se generalno po Forumu malo pise, cini mi se ....

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
23.5.2017 10:09:24   
MasnaMasnica
Jutro. Bas je pusto i mrtvo,mene bas mrzi da pisem,nikad nije bilo ovako.
Zemunka sta si uradila za kolica?

Ja jedva cekam da osetim bebu,bas se pitam kad li ce❤.
Krin nema te?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
23.5.2017 10:48:28   
Bunnyca
Dobro jutro zene.Ja dosla sa pregleda.Kaze doca auuu grlic bas razmeksan, ja ovde ocekujem brz porodjaj.
Doslo mi da kazem, eee kad bi to bila odlika lakog i brzog porodjajauser posted image
Ja mu kazem, da bice ako beba ne bude velika i ako se spusti, dzabe mekan grlic ako on nece napoljeuser posted image Pritisak mi je dobar,110/70, Ks ok, brisevi za bolnicu dobri, jedino kilaza nikakva, i dalje me kiselina ubija.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
23.5.2017 11:02:47   
MasnaMasnica
Buny meni je prva beba bila velika,i ekspresan I brz porodjaj za pozeleti sam imala,oba puta. Tako da nemoj se plasiti velike bebe,bice sve super.
Iskustva zena,i ako je tesko poverovati ,kazu da je lakse roditi vecu bebu,nego manju .😘

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
23.5.2017 11:53:17   
krin 40
Gde ste devojke😃 Tu sam ja.Bar se ja redovno javljam😃.Išla sam rano sa ćerkom u Tempo da mi pomogne pošto je druga smena a sin na faxu.Inače ona za
vikend ide na ekskurziju pa da je spakujem i kupimo šta treba na vreme za svaki slučaj.Znam da se neću poradjati do sredine sledeće sedmice ali uvek ima to
ALI i STA AKO😃Bunnyce super što je bar razmekšan.I to je nešto.Inače danas sam prvi put postala svesna da ću se i ja poroditi uskoro.Znate da sam inače
neumorna,ali danas me "izdalo telo"na pola kupovine u Tempu.Na kasi sam morala da sednem u kasirkinu stolicu a moja N je sve spakovala i u kese i u
auto.Prvi put da sam jedva dovezla auto kući.Biće biće...ja se nadam da sam sledeći utorak u bolnici😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.5.2017 11:56:17 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 0:21:36   
Mariya
Veče trudničice!
Ja samo da virnem da vidim kako stoje ove pred porođajuser posted image
Jao krin, bila si aktivna 37 nedelja, sad te stiglo! Ajde teraj Duleta napolje, reci mu dosta je bilo!user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 3:17:57   
zumbulcic
Dobro vece ili dobro jutro debele.
Evo da vidim jeste li jos sve 2u1.
Cesto mislim na vas ali stvarno nemam vremena da uletim i pisem. Eskimu mpoceli grcevi pa je ziva ludnica. Samo place, grci se...skroz malo spava a kad i zaspi ja gledam da legnem. Ovo me bas iscrpljuje;, sama sam s njim 24h, jos i gosti dolaze ma ko zombi sam.
Opet necu da se zalim, cekala sam na ovo dugo i iskreno uzivam s njim koliko god bilo tesko.
Odoh sad opet na spavanje dok je on zaspao. Laku noc

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 7:27:56   
krin 40
Jutro😃Mariya super sam ja i dalje,to sam juče malo poklekla,hahaha.Kako tvoj bebac? Zumbuliću brzo to prodje,odmaraj koliko možeš.Ja poranila.A i sinoć sam rano zaspala.Mm me tako stručno izmasirao da se stvarbo ne sećam ni kako sam zaspala,ni da li su večerali ma ništa.Uvek sam mu govorila da bi preko zgrnuo lovu da masira bakute😃Da li neko zna da li se javljala Zakicaa
na bilo koju temu?Baš brinem jel joj sve ok.Mada zadnjih dana svi nešto slabo pišu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 8:56:36   
Zemunka85
Pozdrav i od nas trudnjace. Bas je pusto, pa sto kaze Masnica, ni ne pise mi se ....

Gvirnem da vidim sta je sa vama kojima je skoro termin i to je to.

user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 8:58:26   
MicinaMama
Dobro jutro moje user posted image !

Ja sam juce ispisala jedan dobar post,sve sam vam objasnila i opisala i na kraju se nije poslao!!!Poludela sam!user posted image

U glavnom komentarisala sam to skracivanje+omeksavanje grlica i otvaranje da ne mora da znaci nista,evo moja kuma je u 8 mesecu bila otvorena 2cm i dogurala skoro do kraja.Meni je bio potpuno skracen i razmeksan na zadnjoj kontroli evo jos mi se stomak nije spustio,mozda malo.Sutra cu u 37-u nedelju.Po njihovom sam vec usla juce,po mom tek sutra.

U glavnom kofer verno ceka u sobi!user posted image

Ja sam mnogo bolje,desna noga mi je jos otecena kompletno.Razlika izmedju desne i leve je bas vidljiva,kada obucem pantalanone,na desnoj su zategnute a na levoj normalne.

Mislila sam da ce mm, kada dodje, da mi pomogne a on jos vise prlja po kuci...majko mila.Nista mi pomogao nije user posted image

Ceka ga vikend pa neka izvoli.

Jedino sto me sada muci je preznojavanje,zagusljivost i sto mi se povremeno vraca sadrzaj iz zeluca.Zgaravica je tu ali nije konstantna.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 10:26:31   
krin 40
Zemunka imala sam i ja te faze da me mrzelo.Pisaće ti se 😃Micina m kada pročitam to sve noga,žgaravica i sl. glupo mi i da kukam.Mene jedino muči dosada i ne mogu više budem kućica za bebu.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 12:09:58   
MicinaMama
Krin ti si zena zmaj!U ponedeljak sam isla kod anesteziologa i sretnem trudnicu ovako pred kraj kao i ja,jadnice se gega i jedva hoda.Reko nije tebi Nedo(tako se zovem) nista.Ja picim kao munja,kakvo uvrtanje,zavrtanje.Mogu dugo i da stojim.Kao da nisam u devetom mesecu.

Dobro mene tako muce te stvari ali nista preterano.Noga me u glavnom ne boli.Onaj ishijas je popustio ima vec nekoliko dana.Jedino sto je neprijatna ova zgaravica i mucnina.Bolje mi je sada nego u pocetku osmog meseca.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 12:19:58   
krin 40
Iskoristi sada dok ti je muž tu.Topla kupka i masaža lagana.Od stopala do temena glave.Pre spavanja.Pomaže da otok splasne a i kada nisi otečena opušta.Ja ću ovog mog sada do porodjaja da iskoristim za to😃.Sinoć sam zaspala kao beba

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 14:07:10   
Bejbili*
boze dragi pa kao da je juce bilo kad je Krin zatrudnila a evo sad svaki dan ocekujemo bebana. uh Krin sreco zelim ti brz i lak porod ja jedva cekam da ovo leto protutnji jer bas nisam ljubitelj sparina i vrucina pogotovo kad sam trudna i sve sa stomakom samo da stigne brzo Novembar da i ja svoje sunce ugledam. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 14:17:17   
MasnaMasnica
Bejbili konacno stize. Ova tema je pusta.
Ja jedva cekam leto i haljinice.
Krin 1og ces ti,na joj rodj.😆

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 14:23:59   
Bejbili*
e da. juce sam spremila sok od zove. i danas citam po netu kako se ne preporucuje piti trudnicama. i sad sam u nedoumici.piti ili ne piti?ima li koja od vas iskustva sa tim?user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
24.5.2017 17:04:50   
krin 40
Bejbili pij sok.Domaci je i neces piti sto litara vec casu,dve.Masnice znači možda se moj sin rodi na tvoj rodjendan.Divno😃Izgleda da moja trudnoca samo meni sporo prolazi😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
25.5.2017 12:22:57   
krin 40
Gde ste bre devojke?Nigde nikog nema😐.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
25.5.2017 13:30:47   
Zemunka85
Ja sam tuJ reeedovno gvirnem, nekoliko puta na dan, ali zaista nemam sta da pisem.
Pratim vas kakve ste, kod nas sve po starom.
Majstori, lom, pripreme za more .. u utorak idem na OGTT, u sredu na UZ - umirem od treme i nestrpljenja.
I to je to ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
25.5.2017 14:48:29   
krin 40
Biće to sve dobro.Ne brini.Možda i ja u ponedeljak čujem čarobne reči mog dr."Dodji u utorak pre podne kod mene na odeljenje VRT da te primimo i porodimo"user posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
25.5.2017 21:05:02   
MicinaMama
Dobro vece!

Zemunka srecno ti na analizama i na UZ.Sigurno ce biti sve super!

Krin ajde da i bude tako!user posted image

Ja sam jutros imala napad visokog pritiska,ponovo pffff...kada ne crkoh!Proslo je nakon dva-tri sata.Ah blizi se i moj porod.

U subotu idem da kupim jos koje sitnice,organizovala sam zaovicu da mi dovodi cure iz skole svaki dan a ja cu da odmaram i da se psihicki spremam za porod.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
25.5.2017 21:42:39   
krin 40
Micina m mislim da će biti.user posted image Večeras sam imala PRVI PUT u ovoj trudnoći bolove,nešto kao lažne kontrakcije.Trajalo je sa prekidima jedno pola sata.Ali beba mi ne vrši dole pritisak.Osećam pritisak na debelo
crevouser posted image .Iako sam dvoje rodila nikada nisam imala ove "pripremne" bolove pa i ne znam jel' to TO?Ipak se radujem da me nešto dole uopšte boliuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here