|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 8:19:15   
Zemunka85
Haha Krin, ti si show!
Ma koliko ja pricala da se osecam odlicno, jer se zaiiiiista tako i osecam, ja svaki dan imam po nekoliko BH kontrakcija, redovno. Opet kazem, totalno su bezazlene i ne moze se porediti sa onim u prosloj trudnoci, a secam se da sam opisivala ih ovde na forumu, kada se i puls ubrza, oznojim se .. a o bolovima tada 24/7 da ne pricam.
Ali ti tj vi user posted image , ne bi me cudilo da se usudis i na cetvrto i to vrrrlo brzo, obzirom kako si ovu trudnocu iznela bez problema user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 8:41:52   
krin 40
Jutroo😃 Zemunka user posted image .Ja bih rado posle Dušana jednu Krinku ❤.Samo posle ovoga teßko mog muža nagovoriti na to.Zatvorio bi me u ludnicu,hahaha.
Nema veze.Taman tamo negde kada Dušan krene u školu mogu da dobijem prvo unuče,pa ću opet imati bebuuser posted image .Šta se radi danas?Ja po običaju kaficu i malo da kucnem ovde.Posle da peglam i pakujem ćerku.Idu u Vrnjačku Banju na ekskurziju.Da je ja lepo dočekam u ponedeljak pa da se poradjam,bio bi red❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 9:09:21   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Ja se upravo probudila,nesto me od juce boli pupak,tj.vise je neprijatno ,kao neko rastezanje,to mi se do sada nije desavalouser posted image . Nocas me boleo stomak. Danas ce valjda biti bolje.
Inace ovo vreme je smor. Kada ce Sunceee???
Krin divno,jos malouser posted image ...
Neka se cerka lepo provede u Banji. Ja jedva cekam da mi idemo, da izadju neki gosti, i sredinom ili krajem juna odosmo nas 4. Posto ove godine nema mora, Banja ce mi super doci,obozavam je .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 10:07:18   
krin 40
Mašnice i ja planiram da avgust pobegnem iz Bgd i provedemo ga u Čačku.Tamo mi sve blizu.I Zlatibor i Vrnjačka banja i Ovčar banja..ići ću sa bebanom non stop na izlete.Samo da se sve ovo zavrsi kako treba😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 11:43:49   
emicaa
Krin zar si jos tu 😛

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 12:42:02   
MicinaMama
Krin i ja imam taj pritisak na debelo crevo vec 5 dana i praznim se cesto,pa to je to pred porodjas.

Mada tebi ako je to vec pocelo moze sve u jednom danu i da krene.Ti si bas kod termina.

Zemunka
blago tebi!

Meni je bila dobra ova trudnoca do osmog meseca u osmom su me spucale nekakve tegobe pa su prosle.Povremeo se i sada vrate ali nista strasno.Nisam bila nekog specijalnog raspolozenja,vise sam bila umorna i pospana jedino sto sam pucala od energije preko dana i super se krecem.Nisam osetljiva dok sam u prethodnim trudnocama plakala kao kisna godina.

Masnice to je od rastezanja stomaka sigurno


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 13:35:05   
Bunnyca
Dobar dan drageuser posted image
Krin cekamo utorak,ako ne bude do tada, utorak ces ti u bolnicuuser posted image

I mi cemo ove godine u banju, verovatno Soko banju, od mora nista, mislim da ce bebce biti malo za toliki put, a i mogli bismo tek polovinom ili krajem septembra, to mi je kasno. Ovako banja u avgustu.Mada ja iz dosade svaki dan pogledam neki aranzman za moreuser posted image
bas mi se ide.

Juce sam bila na UZ, sledeci je 08.06.za sada se poklapaju AM i UZ a prosli put je bio dve nedelje veci, pa sam shvatila da ta njihova merenja uzmem samo priblizno + - 400-500 gr, ocigledno do kraja necu znati tacno.Sada ima 2600gr

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 14:36:36   
MicinaMama
Bunnyce to su dobre mere posto pretpostavljam da ima i vise.Samo da je preko 2,700kg do termina.

Ja nemam vise ni jedan UZ.Zadnji bio 28-og aprila i to je to.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
26.5.2017 17:33:15   
krin 40
Emicee draga još sam tu i kako se osećam biću sigurno još neki dan😃E žene dobro ste resile malo da se javite❤Bunnyce to su,što kaže Micina m,ok mere.Ja sledeće leto idem SAMA SA MUŽIĆEM NA MORE.Uplatiću odmah početkom godine da "posle nesto ne iskoči po običaju"😃.Najstariji odavno letuje sam,
N će kod tetke u Luxemburg,ovog malca iz stomaka (daće Bog da se rodi živ i zdrav) ću kod babe i dede(imaće 14 meseci) a mi SAMI.Da se ljubimo,mazimo,pijemo i djuskamo po klubovimauser posted image .To mi treba a do godine će mi verovatno TEK trebati

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 9:38:58   
Zemunka85
Dancic

Krin, Micina, kako je?

Samo zamislite mene kada vi odete :D. I Bunny. Taman ulazim u 3. tromesecje i vodim dnevnik trudnoce oFdI user posted image

Bunny, eto user posted image ! Strava! Ma znala sam ...
Idi bre, pa oni promase tezinu cele bebe za pola kg. i vise, a nece zeludac u mm, ajde bre .. nista im ne verujem alaaall alla ...

Jedina i najveca greska u mom zivotu (pored faksa, no sada je lakse maaalo kada sam zavrsila) je to sto nisam vozac user posted image , sada mora da smislim kako da se sa kraja Zemuna dobauljam do Ade sa L. Taksijem vrv ... MM raspada, covek ne zna gde bije, sa majstorima radi, pa na posao, pa ... tako da nemam srca da ga cimam da vozi.
L je kod mame vec 2 nedelje, tj tamo spava, tako da je i ona zena umorna. Moram joj danas osloboditi vreme za kuvanje, a sve je vec dosadno - igraliste kod kuce, kej .. tako da odosmo na Adu.
Taman priprema za more user posted image

Zelim vam lep dan = da se ni manje ni vise porodite dana, one koje to zele user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 12:04:13   
MicinaMama
Dobar dan user posted image !

Zemunka evo ja prehladjena,preslo mi izgleda od malecke.Dobro sam spavala sto je extra.Srecno sa radovima!!

Bas jutros razmisljam da sam za celu trudnocu imala samo dva puta grc u listu,odavno mi se nije ponovilo ni jednom!Sa D sam imala svako vece.Nesto se ne secam sa M.

Ovde je haos vrucina!Tako da danas ostajemo u kuci.

Malo cu nesto da poradim po kuci i to je to.


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 12:11:29   
krin 40
Dan devojke.Ja ispratila ćerku u 6h jutros na ekskurziju pa se vratila u krevet do sada.Zemunka ne idi iz Zemuna danas jer ste retki koji će imati vode!!!Rade
centralu na Makišu pola Beograda neće imati vodu od jutros u 6h do sutra uveče u 18h.Skrenuću.Kod mene već nema.Puna kuća balona i flaša.Kupaću se
vlažnim maramicama😐Kad se već do sada nisam porodila,ne moram ni do ponedeljka.Pa nigde nema vode po centru!!

< Poruku je uredio krin 40 -- 27.5.2017 12:13:25 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 12:36:16   
MicinaMama
Jao krin mogu da zamislim.Pa mozda je i bolje da se jos ne poradjas,barem do sutra posle 18h user posted image ovde je danas 31° i tako ce biti u nastavku,jos ce pasti i kisa na ove vrucine.Ima da pocrkamo!

Odoh sada da pijem kaficu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 21:25:24   
krin 40
Micina m i ovde je bilo vruce pa pala kiša.Još bez vode.Improvizujem ceo dan.Popodne sam legla,započela knjigu i malopre je završila😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 21:56:02   
emicaa
Krin javi nekome kad krene porodjaj da znamo.
Ostale trudnice ljubim vas 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
27.5.2017 22:00:09   
krin 40
Emicee javiću,nego šta😃Samo teško da će "samo da krene".U ponedeljak mi je opet kontrola,nadam se da me zovna da dodjem u bolnicu utorak/sredu😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
28.5.2017 9:43:05   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image . Kako ste?
Krin bice cetvrtak kazem ti.user posted image
Ja jos leskarim u krevetu i gledam vec sam 16ta😮nedelja. Jedva cekam da ova beba mrdne. Stomacic mi se vidi polako,mogla bih da slikam da postavim u temi.😊 jos nemam sliku sram me bilo ni jednu,najvise imam sa Norom.
Jedva cekam pol da saznam,pa de se bacim u pripeme.user posted image
Mi danas kod mojih na rucak,zavetina je.
Ljubim vas sve pa se kuckamo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
28.5.2017 13:10:09   
krin 40
Dan devojke😃Mašnice neka bude i četvrtak,samo da bude do kraja nedelje😞.Slikaj tibu i ja ću još jednom pre porodjaja za uspomenu😃Ja sutra
40-ta nedeljauser posted image .Ljudi poradjam se za neki dan a uopšte nisam svesna😃Mislim da sam minimum svesna imala bih bar malenu frku?Ja kao da na letovanje idem😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 7:59:36   
krin 40
Jutro lenjivice.Nigde nikog da se javi.Kome ja da javim kada se porodim kada nigde nikoga nemauser posted image .Micina m ti si mi sve tiša i tiša kako se bliži porodjaj😃😃Frkica?Ja sam danas zvanično 40 ta
nedeljauser posted image .U 14h kontrola.Javljam ima li pomaka.Odoh u 12h da se isfeniram i sredim obrve.Ne sme sin da me iznenadi nespremnu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 9:06:36   
Duškić
Bravo Krin za tebe! Da budes lepa mamica...user posted image Ja sam tako bila oset_ljiva ..i obrve kad cupam suze su mi tekle. user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 29.5.2017 9:07:20 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 9:47:12   
Zemunka85
Haha Krin, carice user posted image . Jaaavljaj se!

Mi smo poceli sa ciscenjem i sada je malo lakse, do mora cemo srediti koliko toliko..
Danas cu da kupujem potrepstine za more.
Sutra OGTT i priredba u vrticu, pa u sredu UZ, toooooliko ga cekam.
Strepim i radujem se.
Gram slatkog nisam pojela od 5.5. user posted image
Bice to ok, mora!

Grlim vas sve, lepo provedite dan i porodite seuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 10:07:46   
Bunnyca
Dobro jutrouser posted image
Krin javljaj kakva je situacija

Zemunka, a sto nisi jela slatko?OGTT je realan samo ukoliko jedes normalno kao sto bi i jela inace,bez dijete za gestacijski.Ja sam se pridrzavala do nekog 15.05 i od tada katastrofa, svaki dan pojedem nesto slatko, a i testo.user posted image

Juce sam prepesacila jedno 5 km, obisla Kalemegdan uzduz i popreko sto kazu, noge mi otpale, i nista....ma ni jedna kontrakcija.Necu ja skoro vidim.Idem sada na CTG, da vidim sta kaze

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 10:21:48   
krin 40
Zemunka biće sve ok,ja ne sumnjam uopšte😃Draškić boli i mene ali "lepota inače boli"😚😃.Ja sam ti pican nepopravljivi.Kada sam se spakovala za porodilište mm je plakao od smeha😃Za porodjaj sam spremila sve neboplavno😃Divnu spavaćicu na bretelice i bele tufnice a za posle porodjaja crnu ima i čipkicu na
bretelamauser posted image .Spremila sam sam i repertoar na MP4 Riblju Čorbu,Parni Valjak,Prljavo kazalište.Kada sam radjala moju N jedna pored mene je urlala kao da joj "deru kožu sa ledja" tako da sam se sad naoružala slušalicama i dobrom muzikom.Joj kako sam uzbudjena.Jedva čekam!!!! I sve vas volim❤❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 10:43:30   
Zemunka85
Bunny, pa ne znam .. iskreno slabo o ovome znam, a onaj dan mi ej DR rekao da momentalno ukinem svo slatko, zbog viska plodove vode. Kada je L usla da vidi batu i njoj je rekao da "skloni od mame sve torte i cokolade". Tako sam krenula. I ja sam se pitala da li smem, ili ne tj ako ne jedem slatko nedeljama pred test, da li ce test mozda biti lazno dobar? Ali onda sam shvatila, tj ne znam da li sam u pravu, ali ja sam tako razumela - ne mozes mnogo ti to da promenis. Zato i pijes tu glukozu tamo da se vidi sta se desava. Ako imas - pokazace, ako ne - ne, nema veze sa isharnom nedeljama pre, s tim sto ako pokaze da imas gestacijski - samo sam "izgubila" 3 nedelje jeduci slatko, a ovako sam odrzala liniju i psihicki bila mirnija :D. Svakako bih nastavila ovako da se hranim, jer sam videla da moze, ali uz povremene ispade, jer na moru nece biti lako. Mada su mi svakako rekli da dan pred test tj danas ne smem nista slatko i vcrs posle 7 da nema jela, samo voda, a ujutru cak ni voda. Uh .. prezivecu :D.

Inace ja imam dosta kontrakcija. Zaista verujem da su bezazlene, videcu prekosutra sve. Prosli put sam ih imala mnogo bolnije i mnoooog cesce i pored sake lekova, pa su mi sa ulaskom u 7.m sve ukinuli, kada ne pomazu, da se ne kljukam. Da vam ne pricam koliko sam se u.akila tada da se ne porodim, ipak je to bila 27-28 nedelja. Ali nisu me otvarale, tek sa ulaskom u 9.m. bila sam prst otvorena. Nadam se da su i sada bezazlene, ja na more moram! user posted image

Krin, imas neciji br? Sad ces ti ... user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,05/17 [chat]
29.5.2017 10:50:15   
krin 40
dobro si me podsetila,pusti tvoj u pp.Imam Mimicu i Zumbulica ali one se sada bave bebicama

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here