RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Dragica Draga -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (28.6.2017 14:46:39)

IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

5
4
12
Srecnooo svima 😊😊


Ja sam vec glasala, sasvim slucajno sam sad ovo uradila 😀 oprostite 😀😀




mama Jo -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (28.6.2017 15:14:50)

7
8
5
Srecno svima, super nagradice 😁




veselicaa -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (30.6.2017 11:38:28)

3
9 [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
15




Duškić -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (30.6.2017 11:58:35)

Znaci da se spremam ja za tipkanje i jurenje ikonica..hihii
..Super je nas Chicco!




IvanaSK RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (30.6.2017 12:08:54)

Duskic, ovde glasas za tri komentara koji ti se najviše svidjaju.
A u Ovoj temi su ikonice i kliktanje.




Duškić -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (30.6.2017 12:26:58)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Duskic, ovde glasas za tri komentara koji ti se najviše svidjaju.
A u Ovoj temi su ikonice i kliktanje.


Ma , znam , Ivancice! Nego nisam medju ovih tri. Glasala sam Ja!
Ako budem nekad moderator ima da te proganjam.kao ti mene...[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:38:45)

Dobitnik broj 1 je Sandricak [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

3.
Chicco naočare za sunce ulepšaće mi dan,
One su kao san,
Bolje su nego Rai ban....
Chicco naočare deca vole,
I mame stalno mole
Da im stave naočare
I da idu na more....






marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:39:34)

Dobitnik broj 2 je Sanjica26 RR [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

9.
CHICCO zeli da deci voznja prija
Cak i kada Sunce jako,jako sija
Da decica bezbrizno u hladu uzivaju
Mama i tata resenje imaju
CHICCO zastita je za tople dane spas
Hajde CHICCO obraduj bas nas.






marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:40:14)

Dobitnik broj 3 je Mariya [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

15.
Ima jedna pesmica,
Kako ono ide?
Ko se sunca krije,
Bolje da ga nije!
Rekao sam mami to,
Al' se mama ne da,
Rekla mi je: "Slušaj bebo,
Zaštita od sunca ti treba!"
Za naočare sunčane ti si još mali,
A trebaće nam zaštita kad se budemo vozali!
Da ti sunce ne ide u oči,
Zaštita za auto nama će pomoći!






marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:45:13)

Dobitnik broj 4 je mama Jo [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

5.
Sjajan i veoma koristan poklon, za predstojece leto nema boljeg!! Pored toga sto cete nam pomoci da zastitimo okice nasih malih mudrica, jednog malisana cete uciniti jedinstvenim 😊😊 moja curica obozava da stavlja naocare, narocito kada idemo u set__nju i kada vidi da i mama stavi svoje. Nemamo chicco naocare, ali se spremamo da ih nabavimo, evo jedinstvene prilike.
Svaka cas_t Ringeraji i sponzoru!! 😎





marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:45:36)

Dobitnik broj 5 je mikica88 [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

6.
Chicco proizvodi su No 1.
Stite nas od Sunca proizvodi Chicco svaki dan, ceo njihov asortiman je fenomenalan!
Od prvog dana Chicco je uz nas i za celu porodicu pravi spas.
Hvala ti Chicco sto mislis na bebe i decu toliko ❤❤❤






marketing RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 12:46:17)

Dragi dobitnici, pošaljite nam podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 13:09:05)

Cestitam svima i hvala na nagradi




IvanaSK RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 13:13:25)

Čestitam [sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 13:14:40)

Cestitam [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 13:20:00)

Wooow, pa ja se nisam ni nadala da cu osvojiti ovu nagradu 😀😀 jaaako ste me obradovali, od ❤ hvala 👏👏👏
I cestitam svim ostalim dobitnicama 😍😍😍




vocicana -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 13:53:54)

Bravo mamaJO , bravo sve dobitnice. Cestitke od srca!




veselicaa -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 14:02:17)

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sanjice divna pesmica kao za reklamu,sve ste bile mastovite [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 22:16:56)

Cestitke, zenskeee! Lepe pesmice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 22:37:12)

Cestitam djevojke [sm=bravo.gif]




mikica88 -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (1.7.2017 22:50:27)

Hvalaaa na [sm=darilo.gif]Bas sam srecna!
Chicco[sm=smiley27.gif][sm=zz_wavespin.gif] [sm=darilo.gif][sm=darilo.gif]




Mariya -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (2.7.2017 0:04:02)

Hvala RR i sponzoru i hvala svima na glasovima[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (2.7.2017 21:25:19)


IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Duskic, ovde glasas za tri komentara koji ti se najviše svidjaju.
A u Ovoj temi su ikonice i kliktanje.


Ma , znam , Ivancice! Nego nisam medju ovih tri. Glasala sam Ja!
Ako budem nekad moderator ima da te proganjam.kao ti mene...[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]

Hahahha ne proganja Ivana nego ispravlja,pomaze,i ja sam brljala kada sam tek stigla na rr a ne moze tako[sm=smiley36.gif] Nasi dragi modovi samo pomazu :*




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (2.7.2017 21:29:17)


IZVORNA PORUKA: veselica

Cestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sanjice divna pesmica kao za reklamu,sve ste bile mastovite [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Hvala[sm=smiley2.gif]




Sandricak -> RE: Osvoji Chicco zaštitu za prozore, za stakla automobila (2.7.2017 21:29:58)

Hvala RR i sponzorima na nagradi.. hvala zenske :-)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>