Junski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> Junski baRR (1.6.2017 9:46:31)

Drage forumasice,dobro nam dosle u junski bar [sm=smiley1.gif]
Posto chat teme sluze iskljucivo za caskanje, molimo vas da konkretna pitanja postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena, chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim, predlazem da procitate ringerajin vodic za koristenje foruma

[img]https://s14.postimg.org/uu99q5xp9/IMG_2666.jpg[/img]




emicaa -> RE: Junski baRR (1.6.2017 10:56:38)

Sta radite zene?
Ja stavila Davidu rucak da se kuva pa cu ga posle uspavati.Moram sad posloziti ves dok je budan da posle ne ulazim u sobu.




Anck Su Nmaun -> RE: Junski baRR (1.6.2017 11:11:15)

Cao cao Junu [sm=smiley36.gif]
Ja smisljam na koji nacin bebanu da spremma dzigericu [sm=smiley13.gif], nemam pojma nikad je ni ne spremam.




Sanjica26 RR -> RE: Junski baRR (1.6.2017 11:20:09)

Anck, ja ti ne mogu pomoci jer to nikad nisam spremala deci. Nemam proverenu. Znam da mi davnih dana dadilja pricala da nju stavi u mleko da odstoji, pa procedi. Valjda da izvuce tu gorcinu. Posle normalno dinsta crni luk i doda nju seckanu.




emicaa -> RE: Junski baRR (1.6.2017 14:37:11)

Ja sam je jednom spremila,David probao i umalo da povrati tako da vise nisam ni pokusavala.
Joj sto me nervira ovo vrijeme,cas sunce usja pa se naoblaci.Dora bi na pijesak a ne mogu je izvest jer mokra je trava a malac bi da puze.




IvanaSK RR -> RE: Junski baRR (1.6.2017 14:51:12)

Ni ja nisam davala džigericu.
Moja maca se komirala jer jutros nije nista spavala, vilenela kod lekara. Da sam znala da ce ovoliko odspavati i ja bih legla.




Duškić -> RE: Junski baRR (1.6.2017 15:27:10)

Caoo...leti vreme. Junnnn...Hajde Sunce vise!
Jeeej mi sad malo u civilizaciju pa da kuckam.




veselicaa -> RE: Junski baRR (1.6.2017 18:35:26)

Ola zenskaci[sm=smiley1.gif] Kad pre jun,konacno i lepo vreme bar je bilo pola dana,sada kisa pada.
S mi ima temperaturu,A pise domaci,Ninolina u rukama kod mene.Muz se sprema za trecu.
Ja imam domacu dzigericu ali nisam jos davala Nini.
Da castim ko sta pije,postala sam strina [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




suzi kju -> RE: Junski baRR (1.6.2017 18:54:49)

Dobar dan drage, ja bas ne stižem da pišem. Mnogo puta udjem pročitam i krenem da napišem post i ostane tako nedovršen, nema šanse. Njih dve su bas nemirne, živahne, brze, svuda stignu, bas su šašave, svaki dan nešto novo, zanimljivo urade.
Radim, s posla u vrtic pa u parkic pa kuci spremanje pranje peglanje spavanje i svaki dan u krug.
Ljubite decicu puno!
Emice pročitala sam da je D operisan i da jje sve dobro, bas se radujem, duša lepa.




IvanaSK RR -> RE: Junski baRR (1.6.2017 19:21:32)

Veselice, da lepotica brzo ozdravi!
Cestitke, strina :)
Suzi, nikako te nema :(




Duškić -> RE: Junski baRR (1.6.2017 19:44:22)

Cestitke strina! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ne stizem da iscitam sve jurcanje neko.
Zenske, ja dajem dzigu domacu ..prvo se gadilili, sad jede i beban. Obicno ubacim luk i sargarepicu ona da dzigerici slatkast ukus.
Ivana, samo kazne i ucene..tako kod mog sestrica pali. A i ova moja mala pocela da se inati i da zeza.




emicaa -> RE: Junski baRR (1.6.2017 20:00:51)

[img]https://s30.postimg.org/56upuorkt/IMG_2671.jpg[/img]

Ajmo po jedan [sm=smiley1.gif]
Suzi daj ti otkaz na poslu da vise kuckas sa nama [sm=smiley1.gif] a jeste,srecko je super podnio.




suzi kju -> RE: Junski baRR (1.6.2017 21:17:23)

Emice uopšte ti nije losa ideja [sm=smiley36.gif]
Mackice su zaspale, ja da se istuširam, spremim garderobu za sutra pa na spavanje. Vikend sam slobodna, jedva čekam.
Evo sada mi se porodila drugarica, rodio se jedan mali Jovan [sm=bravo.gif]
Kako ste mi viiii? Sve ostale dRRugarice? Ivana škola za koji dan gotova, da malo odmoriš. Kako maca spava? Sanjice jesu tvoje lutkice dobro? Emice ljubi ih puno! Anck videla sam sliku sa krštenja divni ste! Voci za tebe ogroman zazagrljajSve ostale ljubim . Porodicu se da vise kuckam. ..




Sanjica26 RR -> RE: Junski baRR (1.6.2017 21:28:01)

Ovo koklteli su pun pogodak za ovakvo vreme.[sm=smiley1.gif]
Suzi, sve je za sada ok. I ja kao Ivana jedva cekam kraj godine.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Junski baRR (1.6.2017 21:40:05)

Vece.
Svi polegali ja kokam.kokice i gledam Greys anatomy... ubise me.komarci zadnja dva tri dana.😠




emicaa -> RE: Junski baRR (1.6.2017 21:56:10)

Anck i ja sad odgledala Grays ali zadnju epizodu prosle sezone.
Vidite kako znam izabrati pice,rodjena za kelnericu [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Junski baRR (2.6.2017 7:07:12)

Dobro jutro.
Da se pohvalimo i kucnemo u drvo[sm=smiley36.gif] maca se nije ni jednom budila nocas, sinoc je zaspala u devet i jutros u sest se probudila.




emicaa -> RE: Junski baRR (2.6.2017 10:24:31)

Ivana pa to je divno,jel to prvi put?
Ja treba da ovam kliniku da napravim srecku termin za sutra.Moram posle i do apoteke da kupim flaster jer ovaj mu poceo odljepljivati.




IvanaSK RR -> RE: Junski baRR (2.6.2017 10:35:17)

Emice, prvi put da se nije budila [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Junski baRR (2.6.2017 10:43:41)

Obavezno upisi kad se desilo to cudo [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Junski baRR (2.6.2017 11:20:02)

Ćao ženeeee! Rekoh, hajde da probam da uđem na RR, da vidim umijem li još. I evo ulećeh [sm=smiley1.gif]
Popijete po jednu na moj račun! [sm=smiley31.gif]




mama krava -> RE: Junski baRR (2.6.2017 11:24:55)

Juhuhuhuhuuuu...

Ni mene nije bilo jedno vreme. Ne mogu da stignem...ubi me posao...

Meni bi realno jedan sladoled prijao!

Pozz za ekipu![sm=sloncek.gif]




Duškić -> RE: Junski baRR (2.6.2017 12:43:38)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Obavezno upisi kad se desilo to cudo [sm=smiley36.gif]


E, dobra si! Da znas da cu i ja kad se kod nas to bude desilo !
Ti Ivancice, kucni u drvcee!




Anck Su Nmaun -> RE: Junski baRR (2.6.2017 14:40:22)

Jao ja ne znam sta bi da ne spava, hvala bogu tih problema nikad nismo imali. Bar znam da nocu mogu da odmorim jer danju je kao navijen, jos sa njih dve... ja u 20h kao zombi. Naj vise mrzim sto se toliko umorim da sam uvece toliko nervozna , a ne zelim za njih da budem takva. Tako da lovim kad god mogu da odmorim sa njim preko dana. Danas toga nije bilo ali mm ce biti tu popodne pa mi je lakse. Mozda cemo do nekog igralista kasnije, V voli da seta po sljunku i naravno ljuljaaaaaaa [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Junski baRR (2.6.2017 16:32:46)

Dora je 01.04.2015 prvi put prespavala noc i imam upisano u njenoj knjizici gdje upisujem sve pitnije stvari u vezi nje i njene bisere.
Jabudicu juce sam sa Bubi pisala o tebi 😊
Isla sam do apoteke da kupim flastere jer je Davidu ovaj spao i dala mi prevelike,mogu i kustru sa njim ulijepit.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>