|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
7.6.2017 23:57:08   
Mariya
Veče drugarice!
Micinam, nije indukcija ništa strašno, pogotovo ako si otvorena a beba se spustila. Onda samo ubrza porođaj.

Bunny, bebac je dobar,samo zeza sa spavanjem, ali je divan, veseo, lepo napreduje, i ruka je sve bolja. Krin,sve znam! Da mi je neko rekao da ću se tako zaljubiti u njega,ne bih mu verovala! Tako je divan i mek i sladak i lep, obožavam ga!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
7.6.2017 23:59:56   
Bunnyca
Krin divno, ja se nadam da cu i ja kao ti prvo brzo da prodjem na porodjaju, a ona da se zaljubim u malog gospodinauser posted image
Kad pomislim jos dve nedelje, sta je to....a meni nikako da dodje izgleda.Muz stalno govori bice za moj rodj, 21-og.

Sutra idem na poslednji UZ

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 10:17:37   
krin 40
Hoćeš Bunnyce.Samo šetaj što više.Puno se kreći.Zbaš da se nisam smirivala.Kada smo pošli na porodjaj svratila sam i u poštu da platim račune😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 10:20:43   
emicaa
krin ljubi Dusana i svrati nam u temu mamica user posted image
Masnice jel zna pol?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 11:29:11   
MicinaMama
Dobar dan zenice!

Bicu ja mirnija i opustenija kada mi mama stigne prekosutra.Ako ko zna da me smiri to je ona user posted image

Jao i ja se krecem,radim po kuci,nosim sto-sta i to malo teze...ali nece moja bebica.

Prehladjena sam ima od juce.Negde sam procitala da i to hoce pred porodjaj pa se iskreno nadam user posted image

Neke zene kazu nije strasna indukcija,neke jao samo to ne...de ti sada Boze znaj heheh

Ovde urade samo tri UZ u trudnoci i jednom mesecno pregled,tu kod nas bar rade cesce preglede pred porod pa znas na cemu si i kako je beba.Ovako nemam pojma ni kako je ona ni kakvo je stanje.

Eto u utorak idem u bolnicu,ali stomak mi se jos nije bas spustio.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 12:36:26   
MasnaMasnica
Caosuser posted image ,ja jutros odradila laboratoriju,ultrazvuk u dz,sada usla u stan,pijem kafu sa sveki i jedemo kolace.

Krin uzivajte,ljubi Dusana. I da ti se uskoro pridruze Micina i Buny.❤😘

Aaaa da,pol 😂😂😂
paa izgleda da je decak,cak je moja doktorka nekoliko puta i uslikala polni organ,vidim ga i ja,ali jos ne verujem.😂 cekam 4d pocetkom jula.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 12:40:28   
MicinaMama
Koliko se samo decaci radjaju tu kod nas ove godine ihhh!!!

Masnice bravo za decaka!user posted image

Bar ce ova moja pisuljica imati momaka user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 12:46:55   
IvanaSK RR
Masnice, pa seke dobijaju batu, superuser posted image Divno je imati oba pola :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 12:48:50   
MicinaMama
Ivana u pravu si,bas je lepo imati oba pola...kod mene samo cure,dok uganjamo jednog batu imacemo jedan dobar zenski odbojkaski klub!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 12:59:35   
MasnaMasnica
Hvala zenske, mada ja jos ne verujem.user posted image ja obozavam devojcice, treba se navici na decaka . Ali samo neka je zivo i zdravo. Inace i mm i ja smo mislili bice devojcica,jedino su moj tata i Una zeleli decaka,ali im jos nisam rekla,bice iznenadjenjeuser posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 13:02:38   
MicinaMama
Ma o kakvom vi navikavanju pricate!!!Sta se ima tu navikavati,musko-zensko, isto.Bas je super sto cete imati i deckice user posted image user posted image user posted image

Ajde bice dece,dobro je sve dok ih mozemo radjati.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 17:23:53   
Bunnyca
MicinaM molim te, ja se jos navikavamuser posted image Ja toliko volim devojcice, ja sam rekla samo bih zensku decu imala, nisam sebe videla nikad kao majku sina, ali sada verujem da cu se kao Krin zaljubiti u njega kad ga uzmem u narucje.
Ma samo da sve prodje okuser posted image

Bila sam na UZ, bebac ima 3 kg, kaze doca ocekuje za dve nedelje najkasnije, posteljica je III st.zrelosti, to je to.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 18:24:39   
IvanaSK RR
Bunnyca, sitno brojisuser posted image
Meni je bilo nezgodno prvih dana kad sam se porodila da se naviknem na devojčicu, sada i nema neke razlike. Osim sto mi je susac za ves u mnogo lepsim bojama nego dok je nisam rodilauser posted image
Nek su nam zivi i zdravi, odbojkaski ili fudbalski tim, nema veze :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 19:41:54   
MicinaMama
Bunny taman ce do tada da nagura na 3.5kg user posted image .Pa super!Bas super sto tu rade uz i pred porodjaj.Ja nemam pojma ni sta je ni kako je.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 19:47:45   
krin 40
Masnice user posted image za batu.Stvarno je bilo u ovom periodu dosta dečaka.Bunny,Micina m..sigurno ste jako uzbudjene😃Ja sam jedva čekala da legnem na sto.Bato ili seka..sve jedno..sve su to"mirišljavi paketići"😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
8.6.2017 20:07:21   
Mariya
Heej trudničice!
Krin, piši nam i tamo u mamama, Zumbul, Ana i Skockica su nas zaboravile skroz...
Masnice user posted image Ja znam kako je, i ja sam tako, posle 2 devojčice nisam mogla da zamislim da imam dečaka! I sve dok ga nisam videla kad se rodio nisam htela da poverujem user posted image bilo mi je čudno još 2-3 nedelje ali navikla sam se. I zaljubila skrooz u njegauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 10:18:17   
Bunnyca
Dobro jutro, nigde nikoguser posted image
Svratih da vidim, MicinaM ima li sta novo?Nekih bolova kontrakcija nekih naznaka?

Ja nista, ama bas.Nemam nikakvih bolova, ne ynam da li je to obaveyno par dana pred porodjaj ili i ne mora.Sluzavi ceo jos tu, nije nista ispalo, ma ni u delovima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 13:18:26   
vocicana
Joj sto ste slatke, pa divno je sto ce biti toliko decaka. Hhahahaa, oni su srcici i mamine maze.
Micina, a ti sitno brojis, pa gde si, sta se desava?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 13:24:59   
krin 40
Evo i ja "virkam".Čekam vesti😃Bunny čep može da ispadne a da pojma nemaš.Ja bez ikakvih tragova čepa i bez i jedne kontrakcije bila otvorena "dva na tri" u bolnici.Jesi išla skoro na pregled?BTW ja sam se otvorila tek sa 38 plus 4😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 13:34:37   
vocicana
Krin kakav je? Nisam prethodne postove citala, kako su klinci reagovali na Dusana? Bas si bogata. Da ga izgnjavis od mene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 15:27:00   
Zemunka85
Caos zenske, mi na moru uzivamo.
Danas ulazim u trece tromesecje tj 7m tj 27 nedelja 💪.
Pratim vas redovno, a redovnije pisem kad se vratim.
Koss

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
10.6.2017 15:35:27   
krin 40
Zemunka uzivaj za sve pare.Voci postavila sam slicicu kad je stigao kuci😃Presladak je.Jos sad napucao obraščiće na siki😃Ima velike oči na mene.Prćast je kao brat i sestra.Oni ga non stop nadgledaju u krevecu i mirišu.Svi smo malo "fijuuu"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
11.6.2017 18:01:13   
Mariya
Trudničice, nema nikakvih promena?
Zemunka uživajte!
Krin,mogu da zamislim kakav jeuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
11.6.2017 18:15:59   
serpica

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Caos zenske, mi na moru uzivamo.
Danas ulazim u trece tromesecje tj 7m tj 27 nedelja 💪.
Pratim vas redovno, a redovnije pisem kad se vratim.
Koss




Da li je moguce da ja tek sad vidim da je Zemunka trudnauser posted image
mnogo mi je drago.... eto kad zbog obaveza i nedostatka vremena ispustis tako lepe vesti.... ili ja s namerom zaobilazim ove teme pa zbog toga... uzivaj draga mnogo mi je dragouser posted image
Trudnice i za sve vas velikiiiiiuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,06/17 [chat]
12.6.2017 8:23:02   
Zemunka85
Serpice moja draga, hvala puno user posted image .

Ovde nigde nikog 😳.
Ja odoh na plazu, a vi se poradjajte, pa da ja budem sledeca 😁

Btw mozete me staviti na spisak i ja sam sada u trecem tromesecju, alal lala ala la termin 9.9., kao i prosli put 😂

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here