|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
3.6.2017 23:31:50   
serpica
Drugarice moje uhavtih malo slobodnog vremena,a trebala bi mi vasa pomoc, pa da pitam mame cija su deca starosti 2 god moze i koji mesec gore,dole koliki je obim glavice vaseg deteta?
Puno bi mi znacilo iako znam da se deca razlikuju po svemu pa tako i po visini,tezini,obimu samo eto da vidim tj procitam jer nam je dr rekla jos proslog puta kad smo bile u bolnici da je obim glave manji nego sto treba da bude,sto inace
mozda i ne bi bio problem da ona nema taj nedostatak vitamina i kalcijuma i slabog okostavanja,pa je valjda sve to usko povezano.
Hvala vam unapred na odgovorima,

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 6:53:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Serpice, nemoj da se sekiras, ljubim vas.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 8:31:55   
eca89
Dobro jutro mamike.

Šerpi, moja A., ima 2 god.i 4mjeseca, ima obim 51cm, rođena je sa 37cm obimom glave, ne znam da li će ti šta pomoći.
Drži seuser posted image user posted image !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 8:47:09   
IvanaSK RR
Eco, kako ste? Jel se nešto dešava sa poslom?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 10:20:40   
eca89
Ivana draga, nista dobro nema. Ono sto sam trebala dobiti u struci, nisam dobila, naravno nestalo je sredstava bas za mene. Sad su mi dali tecaj njemackog besplatno.
Moj post je bolji za negativu, mm ima pravo na drzavljanstvo, ali treba mu 6 zadnjih platnih lista sa mnogo vecom platom, jer sa ovom sad ne bu ispunio uslove. I sad moramo cekati 6mjeseci, ma ludnica, a taj isti gazda se kao boji dati mu sada te platne liste, a ne boji se muckati sa porezom, jer ni jedne godine ne dobijemo nista, jer on mucka. A ovde se vrsi povrat poreza, drzava ti vrati, a nisu male sume. I tako sad kad mu digne platu, gubimo djeciji dodatak i vrtic nam je skuplji za duplo, eto istresoh se.user posted image

< Poruku je uredio eca89 -- 4.6.2017 10:21:55 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 11:03:41   
Ana RR
Šerpi draga, ja ne znam zaista, ne sećam se da su mu merili obim glave u tom periodu. user posted image

Eco, u pm baš. Svuda neke mutljavine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 11:46:20   
emicaa
Serpi sad nadjoh,Sdora je sa tacno 2 godine imala obim 49.5.E sad,doktor stalno govori da je Davidu malo veca glava.I stvarno kad uporedim po mjesecima velicine njegova je veca.
Ecika bice valjda bolje,valjda ces naci nesto.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 11:48:01   
IvanaSK RR
Eco, mnogo mi je zaouser posted image Valjda ce se sve nekako srediti, ne može stalno biti lose.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 11:55:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Bas ne znam u tom periodu obim glave.
Malo sam legla, ali evo ustajem da stavim deci rucak da se kuva.
T se igra. Mm je otisao Sofi da uspava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 12:31:44   
serpica
Eco, Emi hvala vam, Manji je obim 47,5 a rodjena sa 35cm htela sam samo da vidim znaci jeste manji nego kod vase dece ali nisu neka odstupanja... hvala jos jednom,svakako cemo na kontrolu da merimo ponovo pa javljam.
Ljubim vas user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 13:58:15   
Sandricak
Serpice ja ne znam koliko je Maki imao... ali koliko vidim da odstupanja nisu velika tako da se ne sekiraj puno... svako dete je za sebe
Eco, stalno nesto muljaju i uvek po nasim ledjima... kad njima treba sve moze, (gazdama), a kad nama treba da ucine boje se...
Masem vam, dan je prelep, ja stavila malo rucka, Ilija mi spaca, a mm i Marko otisli na trke u NS....

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 15:48:59   
Duškić
Ne stizem danas da se javim, samo jedi, jedi i pij..Ceo dan po slavama...Sad u 17h opet.
Deca zaspala...pa posle vodimo i njih sa nama.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 16:02:12   
emicaa
Jao Duskic zeno sto ti je tesko user posted image
Moji zagrijani za palacinke,vjerovatno cu ih pravit posle.
Serpi nama dr nikad nije rekao da je to sto mu je malo glava veca problem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 18:06:45   
IvanaSK RR
Duskic, ti se zalis? user posted image
Mi se vracamo kuci. Sin uci u kolimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
4.6.2017 22:35:40   
Milena18
Veče!
Šerpice, evo imaš temu, možda ti može koristiti.
Ivana, još dve nedelje pa ćete vas dvoje na zasluženi raspust user posted image
Mi smo bili u večernjoj šetnji, baš je lepo napolju, konačno nije vruće. Mada, bolje i da je vruće nego ona kišurina.



< Poruku je uredio Milena18 -- 4.6.2017 22:47:18 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 0:18:04   
Mariya
Veče mame!
Nama od sutra opet kreće ludnica. Još 3 nedelje terapije. Ove nedelje smo od 11 do 13, baš u najtoplije vreme. Ali je dobro što mogu da doručkujem, i vraćam se kući na ručak.
Kod nas je pretoplo. Sad smo sve pootvarali pa hladimo kuću, ne bih još klimom.
Sestra sutra na kontrolu i vađenje konaca,sutra će saznati i šta dalje. Nije mi svejedno baš. Valjda zato sam još uvek budna,umesto da spavam.
Lu mi opet slini. Nije 3 dana bila zdrava. H je blesava skroz, stalno nešto priča. L sve više radi sa rukicom, baš čekam da čujem šta će nam fizioterapeutkinja reći. Mislim da će se oduševitiuser posted image
Milena slažem se, bolje vrućina nego kišurina! Kako nam je drugarica?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 6:30:59   
Duškić
Jutro drage!
Nesto se budimo celu noc, ma cim je neka guzva i galama odmah prezivljavaju to nocu!
Nesto oblacno jutro i maglovito ovamo .

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 7:02:59   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ovde suncano jutro. Da popijem kafu i da budim sina da uciuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 7:13:15   
Anck Su Nmaun
Joj usla na RR da vidim.sta ima kad vidim toliko aktivnih tema ..pomislih mora da je pocela neka nagradna igra user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 7:30:35   
IvanaSK RR
Pocelo je vise nagradnih igri user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 7:34:14   
Anck Su Nmaun
Uh uh... ne pratim na casu user posted image Nisam bas ovih dana bila nesto aktivna...
Al bas lepo , vise cemo se druziti user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 7:57:53   
IvanaSK RR
Daaa, nadam se da ce biti dosta postova za čitanje :)
Ajde, ukljucuj se i ti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 8:00:36   
Anck Su Nmaun
Hocu..koliko mi malisa dozvoli!
Napolju malo zahladilo hvala bogu, moci cemo u voznju kasnije. Inace volim kad je toplo ali sad bas i ne kad malisu ne mogu da vodim nigde. Sad je uzivanje otici negde u sumu. Mi bili za vikend na Fruskoj Gori...izivanje, citav dan su istrazivali user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 8:04:42   
Duškić
I mi uzivamo u prirodi. Pijemo kaficu..cvrkucu pticice, milina. A meni se ide na more.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
5.6.2017 8:08:40   
Anck Su Nmaun
Mi se polako spremamo za more! Za manje od mesec dana putujemo user posted image Ne mogu da docekam, da pobegnem malo od svakodnevnice koja me ubi!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here