Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (2.6.2017 20:41:36)

Drage naše dame, leto je pred nama!

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u junu obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom! NUXE vam poklanja čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse nova formula od 100 ml!


Suva ulja omiljena su ulja žena širom sveta. Br. 1 anti-age nega u francuskim apotekama, NUXE, sada se može pohvaliti inoviranim proizvodom. Delovanje kultnog novog Čarobnog suvog ulja Huile Prodigieuse® na smanjenje vidljivosti strija za čak 30% potvrđeno je od strane dermatologa.
Upravo bogato dragocenim biljnim uljima poput ulja borača i slatkog badema pomaže u smanjenju vidljivosti strija. Ulje borača, bogato nezasićenim masnim kiselinama, deluje protiv bora i nastanka strija, povećavajući elastičnost i tonus kože,te dajući joj mekoću.
PROČITAJ VIŠE...


[img]http://i.imgur.com/4aRM1W6.jpg[/img]



Takmičenje traje od 3.6. do 18.6.2017. (zaključno sa 18.6.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!

NUXE svakoj od dobitnica poklanja po 1 čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse nova formula od 100 ml!




Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE...




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (2.6.2017 21:08:18)

Divno! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (2.6.2017 21:44:16)

Divno divno [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (2.6.2017 22:58:13)

Nista bez RR! Bravo za sponzora! Najlpsa stvar na svetu, raj za telo, kosu i lice!




Tajčica -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (3.6.2017 11:26:37)


Fenomenalno čarobno ulje, jupiiiiii [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (3.6.2017 11:30:42)

Mmmmm divno [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (3.6.2017 14:11:53)

Prelepo ulje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (3.6.2017 15:12:26)

Prekrasna nagrada.[sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:17:43)

Obozaaavaaam Nuxe suvo ulje :) Imala sam uzorke i sjajni su, a nikako da budem srecne ruke da ovde ovo isto osvojim :) Preprepredivno mirise <3




IvanaSK RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:30:16)

Dragce, trenutni su pravila da se bude sto aktivniji. Pisi, pisi... :)




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:35:23)

Odlicna nagrada [sm=bravo.gif]
Dragce tek je pocelo, budi vredna i eto tebi nagrade [sm=smiley1.gif]




Sandricak -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:38:09)

Divna nagrada... jako potrebna svima nama... :-)




nata11 -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:46:26)

Samo da dodam Fenomelanannn proizvod.[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 10:48:49)

Ulje do duse nisam probala, volela bih naravno ali kremice su extra!




Sanjalicaaa -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 12:09:58)

Divna nagrada. Volela bih da učestvujem, ali ne znam da li ću stići.




Mala Elena -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (5.6.2017 12:17:46)

Lepa nagrada! Samo napred!




Khaleesi -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (6.6.2017 7:19:51)

Ovo je extra proizvod. Za sve se koristi [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (6.6.2017 23:39:31)

Svud mi se pojavljuje ovo ulje, hoce kod mene..Hehe. Trazila sam po netu i neke njihove kremice. I svud po uglovima iskacu oni mali prozorcici..




Mariya -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (7.6.2017 0:33:21)

Ja sam prošle godine osvojila na RR ovo ulje, FANTASTIČNO je!!
Predivno miriše, neguje, nakon njega je koža sjajna i meka, a ja sam ga koristila i na moru kao zaštitu za kosu, meni i mojoj Lu sam pre odlaska na plažu i nakon svakog izlaska iz vode prskala na kosu, pre svega krajeve i nije nam ispucala! Plus što smo divno mirisale[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (7.6.2017 7:52:43)

Bas lepo Maryia sto imas lepo iskustvo sa time.




veselicaa -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (7.6.2017 21:05:38)

Zene pisite i pisite ovo ulje je stvarno carobno[sm=smiley1.gif]
Uvek kada se deli ja nemam vremena za pisanje[sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (8.6.2017 17:05:25)

Ista situacija i kod mene, nedostatak vremena za pisanje, tako da su sanse ne minimalne, nego nikakve za osvajanje nagrade. U svakom slucaju, srecno zene




emicaa -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (8.6.2017 17:08:24)

ja sam definitivno odlucila da isprobam ovo ulje kad ga vec sve hvalite [sm=smiley1.gif]




dddaca -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (8.6.2017 17:14:58)

Nije bas jeftino, ali verovatno vredi




marketing RR -> RE: Osvoji NUXE Huile Prodigieuse® Čarobno suvo ulje! (19.6.2017 18:17:49)


Dve dobitnice koje su osvojile po 1 čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse nova formula od 100 ml su:

IvanaSK RR
Anck Su Nmaun




Čestitamo [sm=bravo.gif] Uživajte u divnoj nagradi i pošaljite nam podatke [sm=smiley1.gif]



IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage naše dame, leto je pred nama!

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas u junu obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom! NUXE vam poklanja čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse nova formula od 100 ml!


Suva ulja omiljena su ulja žena širom sveta. Br. 1 anti-age nega u francuskim apotekama, NUXE, sada se može pohvaliti inoviranim proizvodom. Delovanje kultnog novog Čarobnog suvog ulja Huile Prodigieuse® na smanjenje vidljivosti strija za čak 30% potvrđeno je od strane dermatologa.
Upravo bogato dragocenim biljnim uljima poput ulja borača i slatkog badema pomaže u smanjenju vidljivosti strija. Ulje borača, bogato nezasićenim masnim kiselinama, deluje protiv bora i nastanka strija, povećavajući elastičnost i tonus kože,te dajući joj mekoću.
PROČITAJ VIŠE...


[img]http://i.imgur.com/4aRM1W6.jpg[/img]



Takmičenje traje od 3.6. do 18.6.2017. (zaključno sa 18.6.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!

NUXE svakoj od dobitnica poklanja po 1 čarobno suvo ulje NUXE Huile Prodigieuse nova formula od 100 ml!







Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>