|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
1.5.2019 22:27:26   
kamičak
Zasto ne prihvataju reklamaciju ako je opravdana? Takva politika firme moze samo odbiti buduce kupce

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Decija obuca 2. deo
1.5.2019 22:42:45   
Filadendronka

Pravdaju time da je mehanicko ostecenje i u pravu su. Mada ne razumem cemu sluzi obuca nego da se po njom gazi, nece valjda da visi na zidu. Opet podvalcim da je kvalitet ok, problem su guralice u vrticu.
IZVORNA PORUKA: kamičak

Zasto ne prihvataju reklamaciju ako je opravdana? Takva politika firme moze samo odbiti buduce kupce



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 18:31:28   
vonavoj
Kupili smo prve sandalice. user posted image user posted image 2600 su,sve je na akciji.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 18:44:46   
Rosita
Lepe. A von, do kad je akcija?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 18:54:17   
Filadendronka
Lepe su Von i znas da je kozna obuca sigurno. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 19:06:36   
vonavoj
Bas to,znam da su kozne i dobre. Rosi,do daljnjeg je akcija..tako kaze. 25 godina im je,pa je povodom toga.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 19:32:58   
kamičak
Dugo da ih nosite i uzivate! Ja cu uzeti neke svetlije boje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:06:14   
vonavoj
Ima bele sa svetlo plavim,ali za krstenje sam uzela teget pantalone,pa mi ove idu.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:06:18   
Duškić
Bas su lepe. VON

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:09:15   
vocicana
Von bas su lepe, u zdravlju da ih nosite!
Ja sam danas sacnula jedne Grubin sandalice za malog, ne znam sta da radim, vodila bih ga svakako da proba, ali bas bi bile fine za leto.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:12:09   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bas to,znam da su kozne i dobre. Rosi,do daljnjeg je akcija..tako kaze. 25 godina im je,pa je povodom toga.

cije su to sandale

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:15:05   
Duškić
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bas to,znam da su kozne i dobre. Rosi,do daljnjeg je akcija..tako kaze. 25 godina im je,pa je povodom toga.

cije su to sandale


To su pavle

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:26:08   
vonavoj
Voci,ja grubin ne volim. Mnogo su krute,za decu..i kalup je za 3 broja manji..ja sam mojina gledala pre 3 godine,nista to njima ne stoji,,ne drzi nogu..J je cvilela da joj izujem..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:29:45   
Duškić
Ove su Vo super ja uzela u drugoj boji i baletanke su extra srebrne, a svidele mi se jedne zlatne ali veliki br.za cerkicu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:45:01   
Misha i Ljisha
I mojoj D ne odgovaraju grubin. 


Pavle su odlicne. Icicemo da vidimo cipele

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:47:46   
Maraj
Vonuser posted image mnogo su medene.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:50:11   
vocicana

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Voci,ja grubin ne volim. Mnogo su krute,za decu..i kalup je za 3 broja manji..ja sam mojina gledala pre 3 godine,nista to njima ne stoji,,ne drzi nogu..J je cvilela da joj izujem..

Msm ja sam ono kao odrasla, kao kontala, verujem da su im grube, videcu, prosle godine sam mu gledala neke sportske, ali kalup za Champion je bio katastrofa, on ima malo sljapasta stopalca, imao je, ali za ovu godinu cemo videti. Imamo jos parica od rodjendana, pa cu ga pocastiti svakako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 20:56:47   
Ana RR
Moj Marko nosi Grubin od 2. godine i obožava ih. Svakog leta kupujemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Decija obuca 2. deo
3.5.2019 23:16:30   
kamičak
Nama recimo odgovaraju Grubinove sandalice, skroz otvorene sa kaisicima, bas se razlikuju deca

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Decija obuca 2. deo
4.5.2019 18:02:36   
Mariya
Drugarice, da li ste kupovale Chicco sandale?kakve su? Ima li razlike u kalupu? Moj L nosi 23 ciciban pa ne znam da li će mu 23 od Chicco odgovarati ili da uzmem 24? Našla sam online rasprodaju pa ne mogu da mu probam .

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Decija obuca 2. deo
4.5.2019 18:09:05   
Mariya

IZVORNA PORUKA: kamičak

Sve pomenute opcije su u igri, izuzev napucanog a nikakvog Cicibana


Ja se kunem u ciciban. Za svo troje kupujem samo ciciban do 3.godine. Imam cipele koje su nosili svo troje i mislim da bi moglo još troje da ih nosi,mrdnule nisu.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Decija obuca 2. deo
4.5.2019 19:22:03   
Filadendronka

Sve zavisi gde sve deca idu i sta rade. Moj mali nosi sportske patike i nrp. bele Adidas perem u masini nakon dva dana nosenja. Mrdnule nisu, a oprala sam ih bar 10 puta. Takodje Puma ima super kvalitetne, neunistive. Od tih bebecih znam da je Baldini bio super. Ali mi smo rano presli na patike bez uloska, tako da nemam iskustva sa Cicibanom. 
IZVORNA PORUKA: Mariya


IZVORNA PORUKA: kamičak

Sve pomenute opcije su u igri, izuzev napucanog a nikakvog Cicibana


Ja se kunem u ciciban. Za svo troje kupujem samo ciciban do 3.godine. Imam cipele koje su nosili svo troje i mislim da bi moglo još troje da ih nosi,mrdnule nisu.



(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Decija obuca 2. deo
4.5.2019 22:29:18   
kamičak
Moja iskustvo je lose, i to ne samo sa jednim parom Ciciban cipela. Los odnos cene i kvaliteta. Nece propasti bez mene sigurno :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Decija obuca 2. deo
5.5.2019 11:13:51   
Duškić
I ciciban nosimo, ok su mi. Gumene su nam se brzo pocepale.
A patofnice su super.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Decija obuca 2. deo
5.5.2019 15:55:44   
Ana RR
Moje dete je nosilo ciciban do 5. godine. Nalazila sam ih i u jednoj radnji u Kanadi, vlasnica radnje se oduševila što znam za njih, oduševljena je kvalitetom. Jedino je geox nosio pored cicibana u tom periodu i one su mu bile odlične.
Patike tek od 5. godine i tada i počinju da mu se znoje noge što me užasava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here