|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
11.5.2019 11:21:18   
Filadendronka

Ja sam uzimala licno u maloj Piramidi. 
IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li je neko kupovao preko fb te cipele?



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Decija obuca 2. deo
11.5.2019 11:27:41   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Duškić

Sto se meni svidjaju Markos modeli sad sto izbacuju, prelepi su!


A po meni i iskustvu koje imam sa dvoje dece, najbolji su. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Decija obuca 2. deo
11.5.2019 11:41:43   
kamičak
Zene,  super  informacije dajete hehe. Kakve su im cene?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 12:02:39   
Sarav
El kupovala neka mama deci Lady sandale i kako ste zadovoljne? Dosta su jeftinije od Grubinovih a po đonu bih rekla da se manje klizaju.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 12:03:43   
jess021
Sarav, ako mislis na Ledi. Ja sam uzimala sebi i skroz su ok, nisam videla da imaju deciji program. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 12:08:32   
Maraj
Danas kupila L user posted image
Svake sezone ih kupimo. Mi smo prezadovoljni njima

user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 12:11:17   
Sarav
IZVORNA PORUKA: jess021

Sarav, ako mislis na Ledi. Ja sam uzimala sebi i skroz su ok, nisam videla da imaju deciji program. 




Pravim se pametna😂 jeste Ledi, videh decu iz komšiluka jutros da ih nose i modeli su baš lepi, u apoteci nema broja za moje ženske pa ne znam da li se isplati da ih čekam da naruče. Inače i ja bih kupila za sebe ove godine, teška sam, rascvetao mi se đon na Grubinovim

Maraj, baš su vam lepe 😍

< Poruku je uredio Sarav -- 18.6.2019 12:12:16 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 12:46:07   
vonavoj
Imate i Leon,odlicne su. Ja ih imam godinama,i sandale i klompe,i decije..sad su izbacile nove papuce i sandale..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 13:06:38   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sarav

El kupovala neka mama deci Lady sandale i kako ste zadovoljne? Dosta su jeftinije od Grubinovih a po đonu bih rekla da se manje klizaju.



Ne znam za Lady, mi smo prosle nedje uzeli sandale ''Vesna'' u Jankovic apoteci za devojcice. Do sada smo uzimali iskljucivo Grubin. Cerka kaze da su joj ove bolje jer su malo mekse i lakse hoda u njima. A cena je bila 1260dinara... Smesno. 

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 13:35:05   
jess021
Sarav, kazem ti Ledi je skroz ok. A vidim da svi nesto traze tu Vesna obucu, nemam pojma kakva je.


Maraj, ja sam prosle godine obema kupila taj model, ali nisam nesto zadovoljna. Nekako su im bile siroke

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Decija obuca 2. deo
18.6.2019 14:19:39   
veselicaa
Ja prvi put cujem za te Ledi,sad gledala bas izgledaju super.Mislim da i Doss ima te sandalice za decu a mnogo su jeftinije od poznatih marki.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Decija obuca 2. deo
19.6.2019 20:29:23   
physio70
Mij glas za obucu Leon.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 11:42:30   
Ana RR
Gledam juče na Grubinovom sajtu, nema ništa lepo za dečake u broju 36. Uopšte ne znam šta da radim, moraću direkt do radnje pa da vidimo ima li nešto.

Mm poručio Marku patike za more, sa sports direkta, malopre stigle. Taman su mu, sve ok. Evo ih klik Još samo sandale i neke obične papuče da kupimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 13:10:13   
Rosita
Ana, baš su praktične, za more!


Ja da pohvalim pablosky sandale. Nasledili, ma nisu "tenule", ko nove, udobne, super su.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 13:21:56   
Ana RR
Jao Rosi, baš njih sada gledam na dexy co sajtu! Znači dobre su? Vidim ima 36, i lep je model, pa ako su ok da odemo da kupimo. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 13:38:50   
bebilule
Ja uzeh za M neke Vesna sandale. Na fazon onih Grubinovih dječijih. Skoro isto izgledaju, e sad, valjda su ok.
Ana, ja te patike za vodu nikad nisam uzimala. Kupali smo se od pješčanih plaža do kamenjara.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 13:40:17   
bebilule


user posted image
Ove. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 13:48:57   
Rosita
Ana, ja samo jedne imam, odlične su stvarno!


Ja imam problem sa N. Dvoje otvorene sandale 23 imamo, ono da diše noga, dajhman i nike, nikako mu ne odgovaraju. Dužinski ok ali njemu debeljuškasto stopalo, visok ris 😞

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 14:04:35   
Ana RR
Bebi, nismo ni mi nikad kupovali ove za more, mm naručivao sebi patike pa usput poručio i te.

Rosi, sad sam ih zvala, nema ni u jednoj radnji sem u Novom Sadu. Jedino da poručim online ali moram prvo da mu izmerim stopalo.

Joj ja imam Markove grubinke svih veličina, sve su kao tek izašle iz radnje. Uopšte ne znam šta ću sa njima, gde da prodam. Js htela da ih razdelim ali mm se smučilo moje deljenje stvari user posted image kaže i mi smo to platili daj bar pola da izvučemo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.7.2019 14:05:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 14:13:44   
Rosita
Prodaj na kupujem- prodajem ☺ ili tako nešto.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 14:16:29   
Ana RR
Pa biće tako na kraju. Do sada mi je bilo žao, mislila sam trebaće možda, ali def je vreme da se to sve raskloni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 15:53:52   
Ana RR
Poručila online, valjda će biti ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 16:14:19   
bubulence


IZVORNA PORUKA: bebilule

Ja uzeh za M neke Vesna sandale. Na fazon onih Grubinovih dječijih. Skoro isto izgledaju, e sad, valjda su ok. 



Mi smo uzeli nedavno Vesna sandale za decu, do sada smo uzimali iskljucivo grubin i apsolutno nema nikakve razlike. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 21:58:34   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Poručila online, valjda će biti ok.



Baš javi. Sa D nisam imala pablosky obuću. Ove što N nosi, zezam se, same se i čiste 😁. Baš mi je razlika od prethodnih pavle. E sad, da l su sve takve...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Decija obuca 2. deo
2.7.2019 22:38:37   
vonavoj
Bebi,super su!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here