Satovi (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anck Su Nmaun -> Satovi (23.6.2017 14:19:12)

Nosite li sat? I kakav volite?

Ja imam neki anti alergijski iz Avona vec par godina i obozavam ga, ne skidam ga.
Mm je skoro dobio od firme.jedan fini sat. Inace bas volim da vidim kad muskarci nose sat.




vocicana -> RE: Satovi (24.6.2017 8:09:48)

Dobra tema.
Imam nekoliko rucnih satova. Jedan od omiljenih mi je D & G , dobila sam ga na poklon odprijateljice pre 10-tak godina, divan je. Ima lepu metalnu narukvicu.
Takodje jedan koji najcesce nosim, je uspomena na sestrinu svadbu, od novca za cvetice,dobila sam mnogo pšara tada, ali sam taj sat zapikirala, kupila i evo 6 godina ga nosim. Obozavam, satove, msm da izrazavaju karakter, volim muskarce koji imaju dobre satove, zene takodje, odraz su stila i pedantnosti.




nata11 -> RE: Satovi (24.6.2017 8:20:07)

Povremeno me uhvati manija da ne skidam ni sat ni nakit pa onda naidje period (kao sada) da nista ne trpim na rukama. Uvek imam po jedna Fosill. Oni su mi ok cena i kvalitet. Skuplje ne bih nikad kupila jer sam totalno nepazljiva i radim u gradjevini tako da to lupam, udaram od drvo-kamen.




Anck Su Nmaun -> RE: Satovi (24.6.2017 9:13:18)

Jao Fosilove i ja volim. Ranije sam imala jedan divan , kao devojka dok.mi nije nestao.
Ja nosim svaki dan, sem po kuci jer bih unistila.




milicicak -> RE: Satovi (24.6.2017 12:28:40)

Bez sata sam kao gola, ne izlazim iz kuce bez njega [sm=smiley36.gif]
10 godina sam nosila Fossilov sa metalnom narukvicom. Sad imam Skagen sa crnom koznom narukvicom i diskretnim cirkonima.
Volim velike i lepe satove na drugima, za sebe biram manje, mali su mi zglobovi pa ti masivni satovi na meni izgledaju smesno




Duškić -> RE: Satovi (25.6.2017 22:02:00)

Volim satove, imam par kom. Neke za svaki dan Avon i jos jedan DkNY koji mi je elegantan i baaas ga volim.




nata11 -> RE: Satovi (27.6.2017 13:18:13)

Moj omiljeni je bio Fosilov sa snarukvico od drvenih-wenge plocica. [sm=smiley27.gif] ah i danas ga pamtim. Posle sam uzela neki letnji kao narukvica sa malim satom ali nije mi nesto prirasto srcu.




emicaa -> RE: Satovi (28.6.2017 18:41:32)

ja imam dosta satova,sa narukvicama u boji i jedan calvin klein,njega sam dobila od sveki kao vjencani poklon i obozavam ga.




Sarav -> RE: Satovi (4.8.2017 12:48:23)

Imam lepe satove, ali svaki dan po ceo dan nosim jedan Citizen koji mi je posebno drag❤️




krin 40 -> RE: Satovi (4.8.2017 13:14:15)

Ja ne nosim ali imam zavidnu kolekciju pokojne majke koja je imala sreću da dosta putuje i kupuje.Satove je obožavala.Imam i dva zanimljiva na ogrlici




IvanaSK RR -> RE: Satovi (5.8.2017 12:28:30)

Volim satove, ali slabo nosim. Nemam nesto mnogo, nekih sest, sedam komada. Svi su razlicit fazon. Imam i jedan na privesku za kljuceve, u obliku sovice.




emicaa -> RE: Satovi (5.8.2017 13:27:47)

Ivana pa kakav nego sovicu [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Satovi (10.8.2017 9:25:02)

Bez sovice nista[sm=smiley36.gif]
Temu vec imamo Sat




Stranica: [1]