RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (14.7.2017 23:05:12)

LuBo, komentari i resavanje ankete se salju na link Klik




AnaLaza -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (16.7.2017 23:45:20)

Nismo ih do sada koristili,ali voleli bi da ih iprobamo ...☺😉




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:33:58)

1.
Bebe u roku ok tro godine potrose oko 5840 komada pelena a mi cemo potrositi preko 10000 jer nas ima dvojica i mama ima dupli posao da nam menja Evy baby pelene ali to njoj nije teako jer su Evu baby pelene SUUUUUPPPEEEERRRR. Bravo za sponzora i ovako divne nagrade,nadamo se nagradi i za nas.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:34:24)

2.
EvyBaby treba svakoj bebi!
Da joj guza bude cista
mirisljava i da blista!
Evy Baby treba svakoj bebi!!!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:35:27)

3.
Da svaki dan bude bezbrizan sav,
tu je Evy baby za svaki koracic i pad.
Za suvu noc, za mirisan san,
Evy baby mi omogucava trenutak taj.
Uz mekane i mirisne maramice te,
rucice, lice i telo, cisto je svo,
hvala ti Evy baby sto si bas ti tu!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:36:04)

4.
,,...za radostan svaki dan
za miran san.... ...
da nam svako jutro mirno osvane
pravi izbor su EvyBaby pelene 😊😍👏💞"
*** ZIVEO EVYBABY BRAND
ONE SU UVEK PRAVI TREND ***




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:37:00)

5.
Iz prespektive EvyBaby korisnika:
,,Prijatelji dragi, da vam svima kazem jesnu stvar:
kad se beba rodi dajte joj EvyBaby na dar!!
Verujte EvyBaby je izbor pravi,
moj osmeh sve govori kada mi je mama stavi.
U njoj sam od svojih prvih dana,
da znate da je u potpunosti bez mana!
Zato ja uvek EvyBaby preporucujem svima
jer u njoj je prava milina 😊😊"




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:37:27)

6.
nama je svako presvlacenje nova avantra... :) zbog mekoce i dizajna pelene, bebac voli vise da se igra sa njom nego da je obuce. pogotovo sad kada sedi zanimljivije joj je da se igra sa pelenom nego sa igrackama :)




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:38:09)

7.
Evybaby voli moja guza mala,
voli ih i moja mama, a i moja baka ,
jer je upotreba stvarno laka.
Odlepim traku , obrisem kaku,
zalepim novu i opet sam na zadatku.
Malo puzim, malo gacem, malo i plačem,
ali Evybaby pelene ne preskačem.
Evybaby volim jako , to nek zna svako!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:39:37)

8.
Sve pohvale za vaš sajt i nagrade koje stalno poklanjate :-) Moja beba koristi ove pelene,pa eto pokušaćemo da ih dobijemo .. :-) <3

Evy baby prava stvar kada se napravi dar-mar :-D
Za batu i mene nema problema jer tu je Evy baby pelena
Kutiju celu kupim,i mogu da piškim do mile volje
da propusti neće one su super za malo dete :-)
Moja mama u njih ima poverenja i nikada problema nema.
Zato mame i tete za vaše dete
pelena prava neće vas boleti glava :-
Kada se uk*kim osipa nema,ma nema pLobLema <3




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:39:54)

9.
Probali smo EviBaby i prezadovoljnoi smo, od sada su one nas izbor :)




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:40:30)

10.
Koristimo EvyBaby pelene vec 18 meseci,a planiramo da ih koristimo i za seku koja nam stize za Novu Godinu. :-) Najbolje,a najpovoljnije pelene!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:41:12)

11.
Evy Baby je super marka sa dobirm proizvodima!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:41:34)

12.
Evy Baby svuda kreni, svuda podji i Evy Beby svuda nosi... jer su najbolje




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:42:12)

13.
Za potpunu higijenu dajte mi Evy baby pelenu!
Jer volim da budem suva i uživam u bezbrižnoj igri
skakućući kao mala buva...ma,
da vam kažem nešto:
moju guzu najbolje Evy baby pelena čuva! :) :) :)




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:42:29)

14.
Evybaby pelene mekane i nezne za nase bebe savrsene <3




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:43:34)

15.
EvyBaby pelene koristimo od rođenja. Super, nežne, upijajuće i kvalitetne ne menjamo ih dok god su nam potrebne.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:43:53)

16.
Mi volimo EVYBABY da nosimo, a maramice vlažne koristimo da budemo čisti i mirišemo sveže.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:44:17)

17.
Ova nagrada bi nam dobro dosla posto mi nemamo jos 40 dana, a pelenice menjamo svaki cas ☺❤❤❤ Sve pohvale za kvalitet pelenica ☺ ❤




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:45:52)

18.
Kad smo mokre guze i kad bismo hteli i tate lako da nas srede i presvuku,
Tu je brend za medalju sa novim dizajnom i aloja verom,
tu je EvyBaby da ojedima uzvratimo pravom merom!
Da nam igra bude veselija i cila,
uz dzajant pakovanje dolaze i Natural maramice vlazne ;)
Zato nema dileme, idemo u nabavku EvyBaby kutije cele :D




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:46:07)

19.
Evy baby su zaista najbolje, godinu dana bez iritacije, osipa, mokre posteljine... Hvala




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:46:36)

20.
Nas sin je od izlaska iz porodilista poceo da odrasta u Evy baby pelenama, i ako su nam u radnji za bebece stvari rekli da su te pelene mirišljave i bolje da kupimo pampers.Naravno nisam nikog slušala, sve do njegovih 22 meseca, do kad je i nosio pelene, ja imam samo lepe reci za Evy baby pelene. Zato, sad planiram i drugo dete da odrasta u Vasim pelenama, a prinovu očekujemo svakog dana... 😁 Vrhunski izbor su Evy baby jer su pre svega kvalitetne, mirišljave a i jako povoljne, pristupacne svakom džepu! 😘👦👶




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:47:20)

21.
Evy pelene
Stvorene za mene!
Mama ih stavi
I ne boli je glava
Zato što je Evy
Pelena prava
U kojoj beba
Može mirno da spava!
Mama osvoji nam Evy pelene,
Znaš da su one najbolje za mene!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:49:00)

22.
EvyBaby pelene su stvarno strava
Od kad ih koristim mamu ne boli glava
A EvyBaby Natural vlazne maramice su posebna prica
Narocito mi pomazu kad se umazem od slatkisa




marketing RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (25.7.2017 13:49:47)

23.
Evybaby ,
mame znaju da se bebi dopadaju!
Koža čista i mirisna,
nema ojeda a ni iritacija,
živela Evybaby inovacija.
Duplo jezgro, dupla uzivancija,
to je nasa konstatacija!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>