RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Dragce86 -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (31.7.2017 15:05:10)

E pa njima i upucujem pitanje ;) Hvala na odgovoru ;)




marketing RR -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 1:20:32)



1. Prvoplasirani osvaja knjigu Moj ne tako savršen život – Sofi Kinsela i Uljani piling za telo Mella Cosmetics
[img]http://i.imgur.com/CXWkXuy.jpg[/img]

Osvojila Anck Su Nmaun


2. Drugoplasirani osvaja knjigu Vesna i cipela tesna - Nataša Labović i Antirid krem Mella Cosmetics
[img]http://i.imgur.com/0lRbEQu.jpg[/img]

Osvojila dddaca

3. Trećeplasirani osvaja knjigu Tvoj anđeo čuvar - Mirjana Bobić Mojsilović i Uljani piling za telo Mella Cosmetics
[img]http://i.imgur.com/EgXeAQF.jpg[/img]

Osvojila IvanaSK RR

4. Četvrtoplasirani osvaja knjigu Supermozak - Dipak Čopra i Rudolf E. Tenzi i Antirid krem Mella Cosmetics
[img]http://i.imgur.com/YnZ7yrq.jpg[/img]

Osvojila veselica


5. Petoplasirani osvaja knjigu Ona i on - Mark Levi i Antirid krem Mella Cosmetics
[img]http://i.imgur.com/SN4Wldl.jpg[/img]

Osvojila emicaa RR




Drage dobitnice, pošaljite nam do 10.8. na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 1:24:25)

Cestitke , bravo mame![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 6:54:52)

Hvala RR i sponzorima. Moju nagradu bih da prosledim Degu, nek javi podatke :*




mama Jo -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 8:32:20)

Cestitke svimaaaaa 😍
Divne nagrade 😊
Meni je jako zao sto nisam mogla da igram za neku od njih 😊
Javite utiske devojke, bravo 😊😊




degu -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 8:41:05)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hvala RR i sponzorima. Moju nagradu bih da prosledim Degu, nek javi podatke :*


[sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 9:00:30)

Hvalaaa,mnogo sam se obradovala [sm=smiley1.gif]
Ja bih svoju proslijedila Bubulencetu [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 9:06:39)

Divnoooo, hvala RR [sm=bravo.gif]




Sarav -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 9:09:14)

Čestitam! [sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 9:09:37)

Čestitam🎈[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (2.8.2017 13:49:52)

Divno! Hvala puno RR [sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (3.8.2017 8:47:16)

Mame bravo, pisalo se, bravo za sve vas!!!




veselicaa -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (4.8.2017 17:51:52)

Hvala rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (5.8.2017 12:32:54)

Bravo, zenee!! [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (7.8.2017 15:07:59)

Nagrade spakovane i poslate, očekujte ih [sm=bravo.gif]




degu -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (9.8.2017 22:44:08)

Stigla je nagrada [sm=bravo.gif]
Piling fenomenalan, koza mekana, mekana, bas sam odusevljena .
Knjiga deluje interesantno, jedva cekam neki dokoniji period da stignem da je cituckam [sm=smiley1.gif]
Hvala RR, Laguni, Mella kozmetici i naravno Ivanisk [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (9.8.2017 22:47:50)

Degu, drago mi je da ti se svidja kremica. Nadam se sa se i muzu svidja [sm=smiley36.gif]
A knjigica je skroz dobra, citala sam je.




branki* -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (10.8.2017 7:07:13)

ja da pohvalim mella kozmetiku,odlicna je[sm=bravo.gif]i cestitam,naravno[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (10.8.2017 13:08:46)

Stiglo i meni jos pre nekoliko dana[sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (10.8.2017 19:48:04)

[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (13.8.2017 19:40:26)

Nikako da stignem da postavim sliku pa zbog toga nisam ni pisala. Ali nema veze, moze i bez slike. Stigla je nagrada jos pre nekoliko dana. Vesna i cipela tesna je divna knjiga, odusevila sam se. Antirid krem Mella Cosmetics je prelepog mirisa, brzo ga koza upija i ne ostavlja mastan trag. Trenutno koristim drugu kolekciju, ali kad je potrosim, sigurno cu iskoristiti i ovu kremu. Hvala jos jednom RR i sponzorima Laguna i Mella Cosmetics [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (13.8.2017 20:46:47)

Uzivaj u citanju i mackanju[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (13.8.2017 20:52:26)

U citanju uzivamo i malena i ja [sm=smiley1.gif] Kako se tebi dopada krema? Ako ne gresim i ti si dobila ovu kremicu




veselicaa -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (13.8.2017 20:55:37)

Jesam ali je jos nisam uzela kod rodjaka je stigla.Pisacu kada je isprobam.




dddaca -> RE: Laguna i Mella Cosmetics vas nagrađuju u julu! (13.8.2017 21:07:59)

Videces, divnog je mirisa. Prvo sam mislila da je dam mami da je koristi, posto trenutno koristim neke druge kreme, ali mislim da cu je zadrzati [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>