|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 8:14:21   
Duškić
Eee..kako je to lepo, Maro!
user posted image Isidora.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 8:47:39   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Pipi super da je sve ok.

Maro divno pa javljaj cim zavrsis pregled.💜 Jedva cekam moj sledeci vikenda😍. To je user posted image i ja moju nisko osecam.

Vec sam pocela sa kupovinom,sada biram za decaka pa nisam znala da ima ovoliko divnih stvarcica i za njih. Bas uzivam. Jedino sto mi vreme leti. Za 3 nedelje u trece tromesecje,poorodicu se necu znati da sam bila trudna.
Kod nas za meseca dana krece krecenje i plocice ,sada rade podno i novi izravnavajuci,tako da jedva cekam moojim princezama da sredim sobu, i kutak za bebu kod nas.😄😃💟 Nadam se krajem septembra se vracamo u kucu.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 20.7.2017 8:49:37 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 9:02:46   
Zemunka85
Jutro user posted image .

Maro, to je beba.
Nema to veze sa kontrakcijama. U pocetku pipkaju tako nisko.
Moj decak je i dalje eeeextremno zivahan sto me taaaaako raduje i usrecuje user posted image .
I dalje sam puna snage, super se osecam, ali je neizdrz sve veci. Bukvalno par puta u danu brojim dane user posted image .

Zene opet krece pakao, snalazite se kako umete i znate.
Ja sam danas saaaama ceo dan kod kuce, cak je mm odveo i kucu na posao sa sobom, tako da kuliram do 4, a onda cu sa L na kej, gde ce nam se pridruziti moj tata i mm sa kucom. Od kupanja negde nista, malo je neizvodljivo, ali ide L sa mamom 5dana na Srebrno jezero, pa ce tamo da se brcka svaki dan .. i to mi je super ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 10:14:52   
MasnaMasnica
Zemunka jesi li porucila Carter's ,ja jesam,da ne bi tebe da komentarises,ja sam potpumo zaboravila na onog covekauser posted image
Super za srebrno,uzivace sa bakom.
Meni je Una kod mojih,Nori i ja kuliramo u stanu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 11:32:24   
MaRa94
Jaoj koliko sam srecna. Tako je lep osecaj kada stavim ruku pa osetim. Nekad osecam i kao neku vibraciju, a prvi put sam osetila kao udarce. Bas sam presrecna. user posted image
Masnice ima predivnih stvarcica za deckice. Mi smo kupili jedan kompletic za decaka, jer nekako imam takav osecaj da je decak, pa ako ne bude poklonicemo ga nekome. Ali muz i ja nismo mogli da odolimo kad smo ga videli.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
20.7.2017 13:06:09   
isidora88
Preko kog coveka narucujete Carters?
Ja se sve nadam da cu ovaj put uzivati u kupovini rozih stvarcicauser posted image
Mada mi kupovine ne gine u svakom slucaju jer sam skoro dve razdelila, nemam nista ni za sebe ni za bebu osim par nekih odelca koja su mi bila omiljena.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
22.7.2017 9:29:08   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image opet vas nema .
Mi se upravo probudila,svi,ja da virnem na rr pa da uzivamo u danasnjem danu.
Danas pune 23nedelje 💙,jedva cekam uz,uzelela sam se bebe. 😍 Juce sam mu uzela odelce za izlazak iz porodilista, Boze zdravlja . Ako ne promenim do tada.😃😂

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
22.7.2017 11:40:35   
vocicana
user posted image kako ste? Vidim mrdaju bebice, Maro, uzivaj sada u svakom danu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
22.7.2017 13:00:18   
MasnaMasnica
Maro javni se danas cim zavrsis uz. 😍
Ja uspavala N. Sada pijem kafu ,i cekamo mm da ih vodimo na bazen.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
22.7.2017 15:25:48   
isidora88
Ja se od jutros druzim sa wc soljom, ovo je strasno, bas sam baksuz da mi svaka trudnoca bude sa sve gorim mucninama, jos sam i neke tablete protiv mucnine uzela ali meni nista ne pomaze.
Bas sam iscrpljena, kapilari na ocima su mi ispucali pa grozno izgledam, grlo me pece, ne da ne sijam u trudnoci nego licim na strasilouser posted image
Sutra idem na UZuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
22.7.2017 15:33:05   
nekicamimi
Neka mrdaju, drugarica je u sedmom mesecu trudnoće njena devojčica toliko šutira da prosto ne mogu da verujem. user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 1:07:00   
MaRa94
Pozdrav drage. Ovih dana sam bila bas u guzvi, nisam znala gde sam, i tako udjem na forum i nikako da stignem da napisem poruku. Inace, nisam bila na uz, jer mm je morao da ostane do kasno na posao i onda nisam zelela bez njega. Tako da sam zakazala ponovo, ali tek za nedelju jer nije bilo slobodnog termina. user posted image
Osecam bebu svakog dana sve vise i poceo je stomacic da se poznaje jos vise. Cini mi se za par dana je porastao bas dosta. user posted image

(odgovor članu nekicamimi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 6:37:13   
IvanaSK RR
Isidora, kako si?
Jel si bila na uz?
Maro, samp nek rasteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 8:54:44   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Maro super za bebca, moj je i dalje karlicno. Tacno tako osecam pokrete . Valjda ce se okrenuti do krajauser posted image . Ja odoh u petak ili subotu na uzuser posted image #can't wait.😍
Imace gledam kada da obavim jedno profi fotkanje u trudnoci ,razmisljam da li kraj avgusta ili kada udjem u 9. user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 9:18:27   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Ja nikako da stignem da se javim, citam vas redovno.Mi rastemo u subotu imam zakazan ultrazvuk beba mi je bas zivahna jedva čekam oktobar tada mi je termin.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 9:53:03   
krin 40
Jutro user posted image ..Samo da vas pozdravim.Niki baš sam za tebe pitala pre neki dan.Masnice meni se u ovoj trećoj tek u 38 nedelji okrenuo.Uživajte.Sada će biti par dana svežine❤Zemunka sitno broji😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 10:03:01   
isidora88
Dobro jutro.
Bila sam na UZ, cuje se srculence, sve je superuser posted image
Meni se u drugoj trudnoci beba okrenula tek u 9.mesecu cini mi se

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 10:36:59   
MasnaMasnica
Niki radis li jos uvek?
Isidorauser posted image za 💜,drzim fige da bude🎀!

Meni su se obe okretale cas pravilno cas karlicno,ova uvek karlicno,videcemo za 3,4 dana.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 10:48:41   
isidora88
Hvala, svi se nadamouser posted image
Ja sam na bolovanju jer je i ova trudnoca krenula sa problemima, opet hematom. Razmisljam da se vratim na posao ako mi se uskoro povuce hematom, bive mi lakse dok radim da se borim sa mucninama, a i nedostaje mi posao bas jako.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
25.7.2017 11:20:16   
Zemunka85
Gde ste zeneee.
Ja u busu, vracam se iz Usca, isla sam L da uzmem barbiku sirenu, odlepila je koliko je zeli. To joj je poklon za rodj., iako je za tacno mesec dana. Nema problema da dobije ranije, ali to joj je sto joj je. Nece joj posle faliti nas poklon u moru drugih.

Meni su se u 6m obe bebe okrenule, ali ja sam od prvog dana bila karlicno, tako se i rodila. Mada vecina se okrene.

Danas je bas lep dan, malo kisica, ali ok. Ja uzela da citam novu knjigu, prosla me upucala, skroz je bio skenj kraj, za koji ni kuma koja mi je poklonila nije imala pojma jer je ljubavni roman (alo mi verujete - glavna junjakinja je trudna, prati se plod, sumnja na anomalije, na kraju ona iznenada umire na porodjaju..ne ve ru jem), tako da moram da popravni 🙂. Ionako nemam sta da radim a volim da citam.

Mi smo za bebca sve spremili i kupili cak i ja za porodiliste. Jos da uzmemo krevetac i pozaomimo kolica i mooozeee.
Opet kazem 8.8. idem na UZ pa cu se tada sve dogovoriti, ali ako mogu da biram, da 26.8. proslavim L rodj pa moze.
Ovu trudnocu sam pupu el super podnela em vodim privatno tako da bukvalno gubim osecaj da sam trudna. Prosli put sam u ovo vreme vec 3 pita bila u porodilistu sada nemam nikakvu vezu ni sa porodilistem ni DZ. Toliko sam se sprijateljila sa docom da ima da mu predlozim da dodje kuci da me porodi 🙂.
Da ne pricam da me ni jednom nije pregledao, ili izeo briseve. Prosli pit sam sve imala uradjeno pocetkom avgusta a sada tel idem 8.8. pa kako mi laze tj dogovorimo se.
Nadam se da mi krvna grupa vazi? Na ovo prezime je...

Inace mi smo mamu preselili u garsonjericu pored nas koju smo izdavali tako da mi je sada sve ravno, imam pooomoc 24/7. Mi svakako planiramo da se selimo sl god tako da je ovo privrememo ...

Uzivajteeee

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
26.7.2017 11:46:06   
Bejbili*
cao drage moje trudnice. nisam vam se dugo javljala ove vrucine a i poslova stotinu pa nikako nista da stignem. moja bebana raste jos jednom nam je dokt potvrdio da je djecak pa planiram od sledeceg mjeseca polako pripremati stvarcice. ljubimo vas user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
26.7.2017 13:28:12   
IvanaSK RR
Zemunka, vazi ti krvna grupa.
Bejbili, mazi stomak!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
26.7.2017 21:02:17   
nikiteki
Radim jos uvek

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
26.7.2017 21:20:50   
vocicana
Nikiteki, mila moja, pa cestitam ti, od user posted image . Juce sam krenula da napisem, pa nisam. Bas sam se obradovala.
Trudniceeee user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 10:40:44   
nikiteki
Dobro jutro, trudnice. Jutros nema nikog....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa


petrica

Koje ime je najlepse?

Petra (33%)

Milica (43%)

Stefani (24%)


Ukupan broj glasova: 221

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here