|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
20.7.2017 22:22:57   
dddaca
Ma crtaci su bili lepi, bez nasilja, bas za decu. Evo, sad mi luduje po krevetu , umesto da je zaspala u 9 kao svako vece i place kako ce da joj udje pauk u sobu. A danas je na ovoj novoj tv, mislim nije nova, ali za nju jeste, gledala neki crtani i spominjala pauka

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
20.7.2017 22:27:41   
Anck Su Nmaun
Haha tako se i moji plase bubica i cuda. Pa uvece moram da im ponavljam da imaju mrezu na prozoru da nista nece uci.
Ja bih trebala kucu da poribam i usisam al nista od njega ne mogu. Kao kad one odu a meni sad jos gore, onako se igrao sa njima sad je kao pijavicaa. Nista dok cure ne dodju.
Odoh da spavam...pozdravljaaam

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.7.2017 22:28:37 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
20.7.2017 23:12:09   
vocicana
Dobro vece i cini mi se da ce biti i laku noc.
Ja sam sa posla,, dok sam pospremila sve papire sto mi trebaju, dok ovo...no, malisa zaspao, onesvestio se. Bas smo se lepo izglancali, okupali, popio mleko i cao.
Muz danas kaze nije nesto bio za klopu. Videcemo kako ce sutra biti.
NIsmo imale guzvu, ali ekipa koja mi je dezurala, nijemi nesto po volji, pa nisam ni dsedela dugo za racunarom.
Emice, user posted image za Doru i dosta je vise bilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 4:18:40   
Duškić
E , sad kad ste pricale o tv , ja nisam ni primetila, vidim neki novi crtani, ona bas kad je dosla iz vrtica gledala.
A sto gledaju crtani, horor je i za nas a ne njih
.i moja tako. Budio mi se bebac, x puta. Pa sad nesto ne spavam ja user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 5:31:15   
degu
Duskic evo i moj, od 4:30 smo skroz budni. Vruce nam je jako bilo, pa se ukakioi evo ne moze da nastavi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 7:08:26   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi smo budni od sest. Jutro je prijatno, ali ce biti paklen dan, veselo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 7:35:33   
emicaa
Jutro,mi smo budni desetak minuta.
Meni dusa spava ali probudise mi se gremlincici.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 8:43:08   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sandricak

pojeli po najlepsi sladoledic u NS i vrnuli se kuci...


Sandricak gde je to naj lepsi slaodled u NS?user posted image

Sada videh tek da mi post od juce uopste nije otisao... a roman napisah...user posted image
Ugao Jevrejske i Bulevara Oslobodjenja... user posted image

Juce ceo dan trci vamo trci tamo, deca bila bas aktivna od rane zore.. posle daj rucak, mm dosao oko pola4 s posla, rucali i oko 5 za grad, isla vozacku da zamenim, ubedila sam ga da ja vozim do mora user posted image obozavam da vozim...
Jutros momci poranili, kafa popijena, sad I zaspao, MAki popio mlekico, sad ce dorucak pa planiram kada se I probudi do komsinice na kafu...zove vec danima, ja nikako da odem... DAnas svetac pa necu nista raditi, popodne ce nam kumovi doci da se druzimo...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 9:42:42   
Anck Su Nmaun
To mu dodje na Futoskoj pijaci user posted image ili preko?

V budan od 7h ... a mozemo da spavamo...sta je sa ovom decom!?
Malo se vrteo po stanu prosetali do radnje , vec gori zemlja!
Usisala pola stana, jer je malisa poceo da se pentra po namestaju...promenila posteljinu, doruckovali...sad nemam pojma, jos malo pa ide na spavanjac pa cu i ja sa njim.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 13:09:30   
dddaca
Dobar dan! I mi smo lose spavali, budila se nocas. Isla sam u kupovinu, a pola nisam kupila. Sad mi se bas ne zilazi opet iz kuce po ovoj vrelini

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 15:30:26   
Anck Su Nmaun
Ja cekam ekipu pa da idemo do stranda. Do sad smo zvrjali po terasi, ja sredila citav stan iz dosade ..dan mi takav user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 17:40:42   
degu
Joj i meni je bilo dosadno kad T nije bila kuci, nisam znala sta cu s viskom vremena user posted image
Sad opet ne znam kud udaram.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 18:23:34   
suzi kju
Dobar dan mame.
Ja nikako ne stižem da pišem. Udjem pročitam povremeno po nešto ali taman počnem da pišem deca me zaustave i sve tako.
Evo sada sede u stolicama i same ruckaju ja ih nadgledam pa da posle idemo napolje, taman će mm stići s posla. Inače sam bas premorena, one zadnjih nekoliko noći preplacu po polovinu noći, kao zombi sam...

Vidim sve ste mi dobro kao i decica, zavidim ko je išao i ko će ići na more. Mi teško da ćemo ići, kupili smo auto prošle nedelje pa smo dali gotovo sve sto smo imali, ali možda se iskombinujemo bar 5-6 dana da odemo.

Danas sam upoznala Voci, bas mi je drago, jedna divna, lepa ,zgodna, vedra ,komunikativna i nežna žena, jedino je bilo na kratko ali sledeći put ćemo popraviti .Voci user posted image user posted image
Pricale smo kao da se znamo čitav život ,bar sam ja takav utisak imala user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 20:45:32   
Anck Su Nmaun
1Suzi divno za poznanstvo
Ja lezim pored V cekam da zaspe a on me suta user posted image
A devojke napolju jos, dosli sa stranda pa morale da se vide sa drugaricama...nisu se videle citava 3 dana

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 21:51:34   
dddaca
Bas je lepo ovo sto citam za poznanstvo :)
Ja sedim na promaji, ne bih li uhvatila malo svezeg vazduha, malena je u krevetu, nadam se da je zaspala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
21.7.2017 22:28:47   
Sandricak
Da, na samom cosku iz Jevrejske ka Bulevaru, kod pijace...
Divno za poznanstvo..user posted image
Nama bili kumovi, otisli pre sat vremena, oprala sudove, decu sredila, sad se ja tusnula i krevet. Sutra pkaniram ujutru sa kumom u neki manji soping, ali videcemo do ujutru...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 6:34:31   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Suzi, Voci bas lepo sto ste se druzili. Ja, nažalost, nisam imala kome da ostavim decu, a nisam htela da ih vucem po autobusima po vrucini.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 7:32:57   
emicaa
jutro,kod nas samo srecko jos spava.MM ce sad kod svekijevaca,danas selidba.
Voci,Suzi super sto ste se upoznale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 7:52:44   
Anck Su Nmaun
Dobro jutroo

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 8:06:02   
Duškić
Jutro! Mi se kao uspavali do sad , a budni bili oko 4h heee.
Lepo za poznanstvo Suzi i Voci..user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 8:27:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo na Ohridu. Zbog toga i ne pisem.
Suzi, planirala sam da dodjem 7.avgusta ako ova Ivana bude moglauser posted image Mozes da nam se prikljucis. user posted image A sa Dunjom sam se dogovarala kad se vrati sa mora da idemo u bookstore. To je knjizara sa kafixem. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 8:51:35   
eca89
Hello mamice, divno za poznastvo Suzi, vidjela sam na fb, prave mace steuser posted image !

Meni ce doci mama sledece nedelje, jedv cekam. Polovinom avgusta idemo na more i u Bosnu. Anastasiju sam ispisala avgust iz vrtica!

Sve vas ljubim!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 9:22:35   
emicaa
Eco pa gdje si ti,nema te.
Ja cekam da zaova dovede curicu a i tetu da dodje Dori dati lijek.
David sledeci petak opet ide dermatolog,ekcem se opet pojavio po rukama i nogama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 11:28:09   
vocicana
E da se I ja lepo samo prikljucim I dodam isto! Suzi, jedna lepa, negovana, vrlo svoja I mama prelepih devojcica.
Presrecna sam, najvise zbog svega, pricale kao da smo celog zivota zajedno.
Zavrsila sam snimanje juce, otisla sam sa neoverenim uputom, plakala sam u autobusu, na pola puta sam se setila da glavno nisam uradila. Strasno.
Ekspertiza I snimci ce biti kod mene tek u sredu. Jedva sam izdrzala put I lezanje u magnetu, jedva sam ustala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 12:28:49   
Milena18
Ćao, mame! Konačno nađoh malo vremena da se javim.
Voci, nisam u toku, na kakav pregled si to išla?
Emice, da li je D beše imao alergo-test?
Sanjice, uživajte na Ohridu.
Mi smo spavali do 9, baš mi je prijalo posle svakodnevnog buđenja u 6. Danas ne izlazimo iz kuće dok ne zađe sunce. Tada ćemo ići u parkić da trčimo za velikom decom user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here