|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 12:33:32   
vocicana
Caos Milenice, juce bila u Beograduubolnici Sv. Sava na MR LS kicme. Napravila sam takav propust, kao da prvi put idem, znaci strasno.
Cekam rezultate do srede, crci cu dok dodje do mene. mNogo sam se nasekirala nesto, nikada se nisam brinula, ali sam zablokirana bolovima, pri najbanalnijim zivotnim situacijama, kao baba neka, samo kukam. Necu o ruznim stvarima.
Hajde da pijemo neku kafu, uz nju kao kalem, neki ledeni caj sa dosta hleda.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 13:06:57   
Mariya
Dan mame!
I mi smo spavali do 9, nakon što sam cele nedelje ustajala u pola 6 ili i ranije. Još da me nije budio cele noći... Sad sisa i uspavljuje se. Ima on takvih noći kad se budi 300 puta plačući, najčešće je to zbog ruke, pošto se okreće a ne može da je izvuče pa se onda dernja, ali sad mislim da ga muči i stomačić, tj ovo nekakenje. user posted image
Kod nas ništa novo, bili smo jednu noć bez devojčica,Lu spavala jod zaove a H kod svekrve, bilo mi je tako čudno bez njih! Danas smo svi na okupu. Ručak se kuva, još ću špagete sa belim lukom na brzaka da napravim i imam gomilu jabuka ali mislim da ću ih ostaviti za sutra, danas će desert biti sladoled 🍦pravim onaj što sam pisala u temi, sa pavlakom i grčkim jogurtom i super je.
Degu,videla sam da si u drugoj temi spominjala Magdalenuuser posted image Pa da te pitam, šta ti je rekao dr, možeš li opet prirodno da se porađaš ili ćeš zbog te dijastaze morati na carski?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 13:38:13   
degu
Marija rekao mi je da bi to zahtevalo dodatno pracenje, procenu situacije, ali nije apsolutna indikacija za cr, a ja posle svega, ako bih bila dovoljno luda da se odlucim nekad za trece, oopet ne bih volela da to bude cr.
Mi smo se isto budili celu noc, tj vec dve noci, ne znam sta mu je sad. Dr-kamu je povukla malo jace pisu i malo se raskrvario bio, sve mislim mozda ga nocu pece user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 13:43:23   
vocicana
MAMEEEEE dosla nam je jos jedna mama. Jekik se porodila, dobili sukonacno svoju srecicu.!!!!
Jao koliko sam srecna!!!! KO sta pije iovde i u kafani!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 13:52:31   
degu
Ja cu casu piva user posted image
Hvala Bogu!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 14:14:16   
dddaca
Zdravo mame, mi smo isle do prodavnice i svratile do igrlista oko 10 i vec je bilo pretoplo. Necemo ni mi vise mrdati do veceras iz kuce

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 14:50:57   
emicaa
Ovde je bila strasna oluja.Strasno koliko je grmilo.
David nije spavao ni pola sata pa i nije bas raspolozen.A i T se cas igraju cas svadjaju.Kao da cuvam dvije tinejdzerke 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 14:55:18   
vocicana
Ovde je tako tesko I sparno, kao da ce neka katastrofa od nevremena, grad I slicno.
Ja sam napravila krompir pire posle da ispohujem tikvice. Malom malo da uradim teletine I da miksamo sa ovim. Spava covek vec tri sata.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 21:56:35   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Ja sam spala.danas s nogu..raspadam se!
Bili na bazenu pa popodne na nekom decijem rodjusu a mm pozlilo morali da zovemo hitnu user posted image sad je ok.
Sama.s.decom na rodjusu izgorela od muke sa malisom. Vruce a on svuda trci ni kafu nisam popila. Pa kuci malo opet po ulici pa vecera kupanje itd itd. Spala sam.
Sad sedoh naletela na neki dobar film a jos se nisam ni istusirala....svi spavaju.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 21:59:08   
IvanaSK RR
Anck, muzu se slosilo od vrućine?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 22:01:57   
Anck Su Nmaun
Pa nismo sigurni sta je. Sinoc ga zabolela ledja mislio da je preterao sa fudbalom, medjutim danas opet nesnosan bol. Kazu mozda je bubreg..kamen...ili nesto tako. Morace na snimanje.
Nego sto se nakljukao lekovima a nista mu nije pomoglo. Jadnik bas se videlo da se muci u bolovima user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.7.2017 22:03:11 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 22:02:53   
Anck Su Nmaun
Ups...greska, dupli post

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.7.2017 22:03:39 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 22:16:11   
Milena18
Anck, je l' se on i pre par meseci nešto bio ukočio? A možda sam i pomešala nešto... Može da bude i kamen u žučnoj kesi ako su ga zabolela leđa iznenada.
Kod nas pada kišica! Sreća, sreća, radost user posted image
Išli smo u šetnju večeras, kao da nije bilo vazduha napolju uopšte, strašno.
Mariya, kupila sam sastojke za taj sladoled o kom si pisala, pa ću ga zbućkati sutra.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 22:37:43   
Anck Su Nmaun
Jeste draga...al.ono su ga ukocila ledja pa.nije mogao da se pomeri. Sad ga je bas uhvatio jak bol user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
22.7.2017 22:55:08   
dddaca
Anck nadam se da ce se brzo oporaviti.
Ja sam danas samo na trenutak provirila ovde i onda me je malena rasturila. Prvo nije htela da spava, pa je citav dan bila nervozna. Predvece smo prosetale, pa nije htela kuci. Lud neki dan nacisto

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 0:04:08   
Anck Su Nmaun
Evo tek sad krecem u krevet, do malopre sam jurcala po gradu i trazila dezurnu apoteku da mu uzmem nesto jace za bolove. Uzas!
Laku noc!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 0:11:47   
mtajcica83
Dobro vece mame. Evo i mene posle milion godina. Nisam u toku uopste sta se ovdje desava ali imam da pohvatam sve. Sigurno ste me i zaboravile tako da se osjecam ko skroz nova na forumu. Veliki ljubac od mene.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 6:14:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mtajcica, dobro došla nazad :)
Anck, kako ti je muz?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 8:07:10   
dddaca
Dobro jutro. Mm i malena otisli do pekare, a ja ne znam gde se nalazim. Kao da nisam spavala celu noc

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:06:59   
vocicana
Mtajcice dobro dosla nazad.
Mame umorna sam ali hajde sada. Sto se mora nije tesko.
Ima jos novosti, idem u temu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:13:08   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ivana hvala na pitanju, pa bolje od jutros, nema.bolove

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:25:23   
krin 40
Jutro..izgleda da je danas skoro svima dan "na tri ćoška"..Joj Anck ja povremeno mučim muku sa ledjima.To je grozno.Ali od kada sam kupila kosmo disk pre pet godina druga priča skroz.Kao u reklami"zvuči šašavo ali mene ledja više ne bole".

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:27:21   
vocicana
Anck,pisala sam ti u temi. Vrati se nazad,msm da sam i rcp napisala za proso.
Odoh da organizujem familiju. Malom nesto izaslo ispod usne, da li se izgrebao ili je alergija na nesto... Videcemo danas. Jeo je ovsenu kasu sa sumskim vocem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:39:50   
emicaa
Jutro,mi doruckujemo.
Anck da ti muzu brzo bude bolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
23.7.2017 9:45:22   
Sanjica26 RR
Pozdrav devojke. Mi krecemo za Srbiju.
Anck, nadam se da je muzu nesto prolazno.

Mtajcica83, pa gde si ti? Nema te jako dugo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here