|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 14:06:24   
degu
Ajde Ivana, nista lepse od domaceg pekmeza user posted image
Krin srecan muzicu rodjendan, jos malo ce i mom, rakovi su najbolji user posted image bas razmisljam da mu narucim neku tortu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 14:10:24   
IvanaSK RR
Degu, kako bre narucis tortu? A taman sam mislila da idem tamo da pisem Jenifer kako si pravila pekmez user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 14:12:02   
Sanjica26 RR
Nama je moja mama poslala domaci sok od zove i kajsije. Nudila mi i pekmez od kajsije i ja curka nisam uzela.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 18:39:14   
Sanjalicaaa
Dobro veče, žene.
Imam jedno pitanje. Ne znam u koju bih temu pa neka moderatori prebace.
Poranila mi menstruacija nedelju dana. Umesto 30ti dobila sam 24ti dan. Jel treba sa brinem? Nikada mi se to nije desilo. user posted image
Ovog meseca sam se kupala na bazenu i na Adi. Ne znam da nije nešto od tog kupanja.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:14:04   
degu
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Degu, kako bre narucis tortu? A taman sam mislila da idem tamo da pisem Jenifer kako si pravila pekmez user posted image

user posted image e to cu s godinama, kad vise ne budem mogla u krevetu da mu nadoknadjujem sve te propuste. Za sad sam samo do pekmeza stigla user posted image

Sanjalice nije od kupanja, mozda je od ove toplote malo dok ne navikne organizam, ipak su nagle promene, sve to na hormone utice.

< Poruku je uredio degu -- 1.7.2017 22:16:51 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:21:48   
Duškić
He ...U pravu si Degu!
I mom muzu sad za neki dan rodjendan..
Pa da vidimo kako da se dogovorimo...hihi..Ne stigoh lepo ni da iscitam sta se radi..
Prvo na rodjendan isli, pa posle gosti..pa sam zadremala..i tako. Laku noc

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:25:05   
branki*
Cao,mame!
Sanjalice,ja ne bih brinula,verovatno je od vode,temperature,vidi kako c biti sled mesec.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:34:27   
Milena18
Veče!
Duškić, kod nas se čuje muzika iz obližnjeg bara svako veče, kao da živimo u nekom letovalištu. Prethodne dve noći je bio i vatromet, probudio mi bebićku.
Krin, srećan mužiću rođendan!
Ja danas išla da tražim neke ravne sandale i nisam ih našla, ali zato jesam bluzu i haljinu. Moram malo da se ponovim, za deset dana počinjem da radim.
Kod nas zahlađenje još nije stiglo. Možda je malčice svežije, ali je i dalje za gole noge i kratke rukave.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:36:11   
emicaa
Mame kako ste.
Kupih danas Dori novu knjigu,mnogo se obradivala.Citala sam je pred spavanje i zaspala je na pola.
Lijepo spavajte,odoh ja 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
1.7.2017 22:43:04   
Sanjica26 RR
Super Emi. Moje spavaju. Ja cituckam nesto. Laku noc zenske

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 0:30:33   
Mariya
Veče mame!
Moji malci spavaju... Bile su tako uzbuđene kad ih je kuma donela, to im je novo iskustvo sad, a bogami i kumi jeuser posted image srećom, bile su dobre.
I mm je danas kuvao pekmez od kajsija user posted image Ja sam kolače. Nestali su, pojeli smo nas troje 22 komada mafina! Toliko su ukusni da ne mogu da prestanem da jedem! Pojeli smo i domaći sladoled, onaj što smo pravili u kalupima. L je jela po 2 dnevnouser posted image
Uh, Milena, ne zavidim ti uopšte. Ja da treba da počnem da radim, pa mislim da bih crkla user posted image uopšte mi se ne vraća na posao. Ko će čuvati M?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 7:45:05   
Duškić
Dobro jutro..Milena, super sto si se ponovila , a posao jaooooj, ali kad se mora.
Emice, super za Doru.
Ovaj moj beban resio da probudi seku i tatu pa samo vice hehe.
Maryja, treba muzevljev kolega da nam donese kajsije.ali.nikad nisam kuvala dzem.
Mama mi to sve sprema. Hvala mamici.




< Poruku je uredio Duškić -- 2.7.2017 7:47:07 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 7:53:09   
krin 40
Jutro ...mmm džem od kajsije i margarin..obožavam.Meni to sve svekrva kuva.Ranije dok sam živela u Ča imala sam uslove pa sam ja pravila sve.Ovde u Bgd živim u stanu i stvarno ne mogu da kuvam džemove,pečem paprike i meljem paradajz😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 8:05:53   
Sanjalicaaa
Hvala, zene na misljenju.
I ja obozavam sok od zove. Mama dugo nije pravila pa je ove godine spremila. Vec smo pola popili. Ostavila sam par flasa, kazu dobar je protiv kaslja, pa da imam preko zime.

Mariya, daj recept za te mafine user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 8:53:28   
IvanaSK RR
Sanjalice, ja tek sad vidim pitanje. I isto mislim da je od vrucine. Ne verujem da imas razlog za brigu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 9:13:05   
Ana RR
Sanjalice, dešava se to od vremena, klime... ako se ustali tj ako ti svaki mesec dolazi ranije onda nije loše da uradiš hormone.

Ja sam pre mesec, mesec i po dana pravila sok od zove, 15 litara smo dobili i evo mislim da ima još 2 ili 3 flaše user posted image moji ga uništavaju, Marko samo to pije. Sa limunom, nanom, kockicama leda... ništa lepše. Ja sam napravila sok pa sipala u kalup za led, tako da imamo ledene kockice zove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 9:21:59   
branki*
Jutro,mame!
Noc je bila prevruca..malopre ustali,da popijem kafu,pa da vidim sta cj danas..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 9:33:15   
Anck Su Nmaun
Ja od jutros u fullu, oribala kupatilo, rasirila dve masine vesa, usisala, muzic spremio dorucak pa kasnije da oribam i....pakovanje user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 9:43:51   
Sandricak
jutro od nas... I sad zaspao, M gleda tv i ceka dorucak, popio mleko pa kaze da mu se slegne, a mm jos spava... Sinoc se kasno razisli, do pola 12smo sedeli, pa dok sam sve raskrcila... bas sam se umorila... Danas planiram sa klincima na Strand malo popodne...
Anck, putujeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... superiska....
Milena, i meni se priblizava posao, i ja treba da obnovim garderobu, nemam sta obuci za posao...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 9:58:05   
Anck Su Nmaun
Jeste..jedva docekali. Idemo dan ranije pa cemo da se negde svrckamo.
Jooj treba poceti s pakovanjem. Lako mi za garderobu..al kad pocnem da mislim o sitnicama , pogotovo za V...boli me glava, da ne zaboravim nesto.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 10:02:16   
krin 40
Anck blago tebii😃 Ide mi se na more.❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 10:23:15   
IvanaSK RR
Hoce li mene neko da spakuje u kofer i ponese sa sobom? user posted image evo, imam i kofer :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 10:53:10   
emicaa
Mi danas ne provirujemo napolje.Kisa,hladno...fuj.
Jutros me muz pustio da odspavam pa su onda svi dosli oko pola 9 kod mene u krevet na grupno mazenje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 12:26:47   
Milena18
Dobar dan!
Anck, lepo se provedite na moru.
Mariya, mm će biti sa njom do septembra, a tada kreće u vrtić. Ni meni se ne vraća na posao, ne mogu da zamislim da tako dugo budem van kuće, pa još da sedim user posted image
Mi sutra idemo u Vrnjačku Banju na par dana, idem sad da kupim još neke sitnice koje nam trebaju.


< Poruku je uredio Milena18 -- 2.7.2017 12:27:26 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
2.7.2017 12:41:30   
Sanjalicaaa
Ja baš volim da se pakujem. Anck, na more? Blago vama.
Mene ubi stomak. Celo jutro peglala. Sad mm uspavljuje dečake, a ja da stavim nešto za ručak.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here