RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 12:44:24)

Dobar dan. Moji otisli do parkica. Ja spremila rucak i horizontala.
Anck srecan put. Lepo se provedite.




branki* -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 18:46:57)

gde ste,mame!ja bila sa decom do mojih na rucku,sad u stanu,slusam sergeja,pijuckam vince i pakujem nas za sutra...
anck,srecno!




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 20:16:35)

Branki, mene Sergej nekako rastuzi..
Anck, lep provod, uzivkaj sa porodicom.
Uspavala sina, sad cekam da muz uspava cerku pa da iskuliramo malo...




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 20:57:15)

Hvala devojke [sm=smiley1.gif]
E ..mislim da sam sve spakovala, ujutru samo jos neke sitnice i to je to.
Uhh nisam ribice spakovala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sandricak -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 21:10:54)

Hahahhahah Anck, ne nosis valjda i njih :-)
Ja sam sada popeglala za ujutru kome sta treba, I spakovala u krevet, M ce sada...
Ispratih danas svekra i zenu mu na more... posle smo se spakivali i otisli kod nekog prijatelja na vikendicu preko Dunava camcem, a kad smo se veceras vracali ziva sam se us**la... talasi veliki, vida prska na nas, verar duva, seva... a mm, deca i ja i taj prijatelj na otvorenom Dunavu... plus ne znam da plivam... haos... vise tamo ne idem...




branki* -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 21:31:54)

Duskic,,i mene rastuzi,budi mi neku setu...
Sandricak,uh,mogu misliti!




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 21:52:06)

Ja volim da slusam Sergeja ali moram biti u tom raspolozenju, opusta.
Sad sam narezala dva MP3 za auto,za put, jedan onako bas lagan, a drugi da rastrese do besvesti.
Inace kad se vozim po gradu obozavam da mi tuce onako zesci bas! A na duza putovanja laganica





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 21:54:31)

Kod nas je sad samo strana muzika. [sm=smiley36.gif]
Sandricak, ja sam mnogo plasljiva.




jess021 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 22:08:46)

Samo da vam mahnem!
Anck, mislim da sam te juce videla u centru [sm=smiley1.gif]
Pisem vise kasnije.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 22:12:56)

Sandricak meni nebi ni pomocu trika natjerali u camac,da znam plivati pa ok.
Sanjice i kod nas je samo strana,rihana,sia,pink imamo i arianu grande.Drobilica teska [sm=smiley36.gif] Kad se dora raspjeva i rasplese u sjedistu nista sladje.
E gdje nam je Eca?




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (2.7.2017 23:51:58)

Veče mame!
I kod nas se sluša strani pop. Uvek ažuriramo plejlistu, na njoj su trenutno Coldplay, Weeknd, DNCE, Duke Dumont, Maroon 5,Ed Shiran.. Dodajemo nove pesme koje im se dopadnu, brišemo kad im dosadi. Inače imaju ritual uveče, pre kupanja, mm im pušta muziku sa laptopa ili VH1 i onda igraju. Mnogo su slatki[sm=smiley1.gif]
Malci spavaju. Sutra počinje nova (tor)tura terapije [sm=smiley13.gif] mnogo mi je dosadilo već. Sad mi je glava puna, jesam li sve spakovala, pripremila, oprala. U utorak mi dolaze iz blic žene na ono sređivanje što sam dobila, pa moram sutra da rasklonim da oni mogu da čiste. Mislim da će pasti u nesvest kad vide kuću. Kod mene je haos baš, obrukaću se[sm=jezicek.gif] Ali ja zaista nemam vremena da ribam kuću. Predložila sam mužu da odemo sutra na večeru [sm=smiley1.gif]decu ostavimo na čuvanje a mi kidnemo na 2 sata [sm=smiley1.gif]
Jess [sm=zz_wavespin.gif] kako ste?
Pa da, Milena, tvoj muž je na raspustu do septembra, jel''''''''da? Kao i moj.
Kako bre žene ne znate da plivate? Mislim, nisam ni ja Majkl Felps ali ne bih se udavila da upadnem u vodu. Znala bih da isplivam. A i obožavam da plivam. Polako, sa jednog na drugi kraj bazena. Ili odem daleko od obale pa se polako vraćam....




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 6:36:45)

Dobro jutro!
Mariya, jeste, na raspustu je, tako da može on da bude sa njom ova dva meseca. Baš se pre neki dan setih tvog osvojenog čišćenja. Pa i koja bi poenta bila da ribaš kuću, oni zato i dolaze, zar ne? Opusti se i uživaj [sm=smiley1.gif]
Sandricak, baš strašno zvuči to što vas je snašlo. Ali ipak se dobro završilo, tako da se može reći da je bila avantura.
M se probudila da siki i opet zaspala, ja ću se vratiti u krevet na kratko, pa da nas spakujem. Valjda nam neće danas padati kiša.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 7:17:09)


IZVORNA PORUKA: jess021

Samo da vam mahnem!
Anck, mislim da sam te juce videla u centru [sm=smiley1.gif]
Pisem vise kasnije.

Pa sto se ne javi zenooo?
Nadam se.ne u onim momentima kad sam se svadjala sa H! Haos nam je pravila, aa u jednom momentu mi je citava Dunavska videla.Guu.... tako me povuikla.da mi podigla.haljinu [sm=smiley13.gif]




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 7:22:59)

Jutro. .Popila sam kaficu i sad jos malo da budim cerkicu za vrtic. Ovaj malac , trapka..Puzi, pa pobegne kad viknem i tako. Bas je osvezilo.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 7:56:01)

Dobro jutro.
Mariya pa lako,neko ne zna skijati a ja ne znam plivati.Do prije par godina nisam uospte smjela uci u vodu,ni do koljena.
Srecko se probudio u pola 8 i odmah u akciju.Eno ga vadi igracke




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 7:58:46)

Dobro jutro. Moja Sofi se vratila u krevet. Mene stomak zeza.
Posle da ih vodim kod mm da ja mogu do skole.
Milena, blago tvom muzu sto ne ide u skolu. Ja idem do 6.jula.
I ja znam da plivam. Bavila sam se plivanjem.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 8:25:45)

Jutroo.mi ustali u 8..Beban sisao i sad leškari pored mene u krevetu a ja ga češkam.Prase malo..obožava ujutro da se raširi pored mene i mazi.Sad ću da ga vratim u krevetac pa odoh i ja da smutim kaficu




Sandricak -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 9:21:46)

Jutro zene... I spava, Maki i ja vrsljamo po kuci, mm otisao na posao....
Nesto sam kilava danas, jutros me mrzelo i Makija za vrtic da spremam... neka ga kod kuce... malo ih ima u vrticu, a za par dana ce kod mojih malo na raspust...
Sanjice, nisam ja plasljiva, lepo smo mi otisli tamo, bilo lepo vreme, ali se posle razducalo, Dunav se uzburkao... ne ide Sandra vise... :-)




degu -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 9:45:22)

Jutro mame! Ja sam danas preparirana, mali me je driblao, nisam oka sklopila, a ni on jadan. Sigurno je drugi zub, sto kaze Doda: mozda mu se sisa, mozda ga muce zubi, mozda se userio [sm=smiley36.gif] moja mala.pcelica, sve je vec pohvatala oko brige o bebi.
Ja cekam kumu,umesila sam neke lepinjice, naslagala meze, kupila sladoled [sm=smiley36.gif] ne mogu biti domacica 100 % pa to ti je [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 9:47:48)

Jutro,mame!pijem kafu...nema bar one sparine,taman za putovanje.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 10:14:05)

Degu, pa kako to? No, no, sve moras da stignes[sm=smiley36.gif]
Nama je jutros izbio drugi zub, dribla me već danima, u stvari dribla me od 12.05.2016"[sm=smiley36.gif]
Ni ja nisam neki plivac, ali vodu obozavam. Emice, Sandricak potpuno razumem vas strah :*




eca89 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 14:20:14)

Branki, srećan vam put, lijepo se provedite!

Mi smo za vikend išli u Bosnu, umrla mi je tetka.

Neko je pitao za mene, hvala vam što mislite.
Čitam vas svaki dan, ali iskreno ništa dobro ni lijepo nemam da vam napišem, pa se i ne javljam.
Idem svaki dan na njemački, još ovu sedmicu i tako.

Ljubim vas i budite mi zdravo i dobro.




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 14:27:00)

O eco, primi moje saucesce, ti si i rekla da ces ici za Bosnu, ja sam bas pomislila lepim povodoim. Bas mi je zao. Samo se ti javljaj, sve ce biti super. Dodje tako period , proci ce. [sm=smiley31.gif]
Branki, srecan put macoooooo




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 15:53:34)

Ecika mnogo mi je zao,moje saucesce.
Branki javljaj nam se kad mozes ili bar nekom porukom pa da nam prenosi kako ste.




Sandricak -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (3.7.2017 22:24:41)

Eco, saucesce moje...
Horizontala polozaj napokon.. danas sam bas nesto premorena, kilava... stigao me neki umor... isli malo popodne u setnju po komsiluku, vecera kupanje dece i krevet...
Laku noc




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>