|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
7.10.2017 14:25:33   
Tvitica
Eej...da..radila sam polne hormone na svoju ruku...i krvnu sliku... i pokazala sam joj to kada sam usla.... Pozalila sam se na menstruaciju jer mi je ta zadnja bila bas uzasna....ali nije uvjek tako.... Rekla sam joj da mi je bila da kazem uredna zimus na 31-32 dana,da bi mi skroz preskocila u martu, th dobila sam poslije 64 dana od prethodne... Uglavnom varira od 30 do 45 dana.... Bude tako 3-4 mj da kazem uredna, i onda posizi i kasni 15 dana npr. Uz to ne mogu sa sigurnoscu da znam kada su mi plodni dani. Imala sam problem sa cistama na jajnicima(mikocisticni),ali su jajnici cisti zadnje 2 god, posto idem na godisnje preglede. Dok je radila UZ rekla je da je materica ok, ali da bi jajnicima odg kontraceptivi bar 2 mj...a nije pomenula ciste niti pise na nalazu,pa pretpostavljam da ih nema. Rekla je da ima folikula,a pregled je bio 8 dc. Uglavnom, na kraju je ispalo da ce jajnici stagnirati ta 2 mj, i kad prestanem da pijem yasmin bice boom,i ako se potrudimo moze lakse doci do trudnoce tog mjeseca... A mislite da u vezi user posted image nece nista rijesiti?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
29.10.2017 23:13:33   
BubaBubica
Meni je ginekolog pre prve trudnoće dao kapsule na prirodnoj bazi koje regulišu ciklus, u uputstvu piše da se pije svaki dan a on mi rekao da popijem par dana pre ciklusa i tri dana za vreme ciklusa, isto sam imala jako bolne i obilne, često neredovne, da bi mi nakon prvog uzimanja menstruacija bila normalna, bez nervoze i bolova, normalna menstruacija, nisam mogla da verujem. Posle tog ciklusa sam ostala trudna sa najstarijom ćerkom. U pitanju su Cefanorm, da ponovo imam takve menstruacije bez razmišljanja bi ih ponovo uzimala. Pošto su na prirodnoj bazi i ne smeju da se piju jedino kod nekih tumora na dojkama, tako da ne mogu da odmognu, samo da pomognu.

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
30.10.2017 14:43:13   
BubaBubica
I takođe zaboravila sam Šerpicin pouzdan recept, čaj od žalfije svaki dan do pozitivnog testa user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
31.10.2017 12:31:52   
vocicana
Tvitice, ja ne mogu da verujem, da dr nije video nista, ako imas policisticne jajnike, to se vidi. Ti mozes da zatrudnis, ali teze nego normalno devojke koje imaju zdrave jajnike.
Mozes namesto kontracepcije, da uzimas Cikloprogynovu, ona nije kontracepcija, regulise krvarenje i haos, a ne osporava trudnocu. Sve sto cujes da pijes, cajeve, vitamine, sve , ali od ovog ne odustaj. Kontracepcija resi problem za taj period kada se pije i mozda mesec dva posle, ali kasnije se sve vrati na isto.
Molim te da potrazis jos necije misljenje, ne vezuj se za te kojima ni u opisu ultrazvuka stomaka nbe stoji da imas PCOS, msm stvarno strasno vise.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 31.10.2017 20:39:04 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
1.11.2017 10:50:22   
Tvitica
Eej Voci... pa ja se nadam da vise nemam cisti jer ih ne pominju zadnje 2 god... Ranije sam imala koju vecu vodenu cistu,a kasnije neke sitne.... Zadnjih 2-3 puta mi se vidio folikul u razvoju tako da se ja sve nadam da nije bas problem da ostanem trudna...vise imam problem s tajmingom i odnosima... Ne znam jedino dal da krenem sa folikulometrijom kad prestanem da pijem yasmin?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
3.11.2017 20:10:09   
Mara05
Moj Amh je 0.08, ref. vrednosti su preko 1.19. Fsh je 5.31 a LH 3.58. Recite mi da ima nade....ubih se od plakanja user posted image

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
3.11.2017 21:54:40   
Mala Elena
Nerviranje samo odmaze...ja se bas ne razumem ali prati temu, verovatno ce ti se neko javiti sa odgovorom .

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
3.11.2017 22:22:30   
Maslacak15
Maro polako, nema plakanja... FSH i LH su super. AMH je nizak ali dokle god ima ovulacije ima i izgleda za trudnocu. Da li znas da li si ovulatorna i kakvi su ciklusi? Puno te pozdravljam i imali smo clanica sa slicnim AMH koje su postale mame.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
5.11.2017 7:38:26   
vocicana
Maslacak15 user posted image
Maro 05 ne placi, ja sam verovala ili ne imala zenicu u periodu kada sam zatrudnela, koja je imala AMH 0, trudna, doktor je hteo da se onesvesti od srece kada je video bebicu na monitoru.. Neocajavaj, sve ce biti u redu, nema sansi da nikako n mozes zatrudneti.
Tvitice, doci ce beba, uopste u tone sumnjam, malo si zablokirana i psihicki, sto je potpuno razumljivo. Ako ih niko ne spominje, sto se tice PCOS, znaci da se situacija sredila. Znam zenu koja je dva puta zatrudnela, nije ni znala sta joj je, maloje potrajalo, par godina, bili suvredni isve je bilo ok. Dvoje dece. Tek sada joj se neki konkretnbi problem javlja, ali sve ce da resi hormoncicima.
Drzim psenice, jedva cekam da se javis sa lepim vestima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
6.11.2017 12:14:00   
Mara05
Čitala sam malo forume i iskustva drugih žena pa se nadam da ću i ja uspeti. Poslednjih 20 dana sam na Glukofažu zbog IR pa se nadam da će možda on učiniti čudo ako ne, mislim da mi je opcija vto iz prirodnog ciklusa. Ostali hormoni su mi ok, samo taj glupi AMH.
Smirila sam se, znam da ne vredi plakati ali to je jače od mene, sad sam se ispraznila i guram dalje. Hvala vam svima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
24.11.2017 1:02:16   
besnaglista
Pozdrav crtice! Ima li dobrih vesti?? Evo mene ubi nesanica vec nocima, nadam se da je neki dobar simptom. Cekam jos 4 dana pa radim test, ako M u medjuvremenu ne stigne. Ovaj mesec nisam cak ni imala nikakve simptome ovulacije, ne znam jel to samo nije bilo simptoma ili nije ovulacije ni bilo??

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
24.11.2017 7:14:15   
IvanaSK RR
Besna glisto, moguce da nisi osetila ovulaciju. Navijam da test bude pozitivan user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
25.11.2017 7:29:10   
Tvitica
Navijam.... javljaj...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
25.11.2017 8:18:50   
Sanjica26 RR
Besna glisto javljajuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
26.11.2017 4:03:54   
besnaglista
Javljam! U utorak bi trebalo da radim test, ako ne izdrzim do utorka, radim vec u ponedeljak user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
26.11.2017 9:26:03   
vocicana
Cekamo utorak! Navijamo da se konacno zacrveni druga!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 12:43:28   
besnaglista
Uf, opet jedna... user posted image
Ali mi M i dalje nema, danas mi je 32dc a obicno dobijem na 29-30...
A celu noc sam sanjala negativne testove i krv...
Sad moram da se opustim. Neceuser posted image doci dokle god sam opterecena time, a i imam ispit prekosutra...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 12:46:47   
dunja RR
Besna glisto user posted image

Srećno na ispitu, pa kada njega prebrodiš, u nove pobede za user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.11.2017 12:47:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 12:49:43   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 15:56:00   
IvanaSK RR
Besna glisto, eto dve crtice za mesec danauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 20:52:40   
besnaglista
Hvala lepo! Racunam i ja, taman za novu godinu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 21:29:58   
Sanjica26 RR
besnaglisto bas mi je zao. user posted image u nove radne pobede posle ispita.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 11/17 [chat]
28.11.2017 21:33:55   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: besnaglista

Hvala lepo! Racunam i ja, taman za novu godinu user posted image

Bice, bice. Novogodišnje iznenađenje :*

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 12/17 [chat]
29.11.2017 10:28:00   
krin 40
Živnula i ova tema.Baš mi je drago.Želim svima što pre pozitivne testove.Maroo draga moja❤ Sad videh da opet pišeš.Drago mi je da si se vratila.Što pre da sve predjete u trudničke teme

< Poruku je uredio veselica RR -- 30.11.2017 14:19:01 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 12/17 [chat]
2.12.2017 0:43:48   
besnaglista
Neka je zivnula, ali i neka se sto pre sve selimo dalje user posted image Meni jos nije M dosla, evo me u 36dc, to se obicno i ne desava... Tako da cu sacekati do ponedeljka, ako ne dodje, radim test opet, mozda je bio lazno negativan... A posto sam ispit polozila, a kako dunja rece, kad prebrodim ispit onda user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here