|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
25.11.2019 8:13:59   
bubulence
Wooow, i za tortu i za slavljenicu ❤️


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
25.11.2019 8:37:38   
mama ivane
Von , preslatka ti je cerkicauser posted image a torta prava za princeziceuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
25.11.2019 9:53:02   
vonavoj
Hvala devojke😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 21:21:11   
branki*
ja sam ubedjena da cu naruciti tortu za bokin rodjendan u januaru..ali,juce,me jedna mama dovede u nedoumicu,kaze sto bih platila tortu,ja sam i napravila i kupila kupila grickalice i jos je ostao za drugo.misim,ne mora to da bude uslov.ali,sam se zamislila.torta kao torta nije probem,napravicu.kako ide to sa fondanom?totalni sam tupson i duduk i laik.nikad u zivotu nisam ni probala.da li ima neki recept ,isproban,neka caka ili savet?ili je suvise komplikovano?

< Poruku je uredio branki* -- 1.12.2019 21:23:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 22:52:28   
Mirko Svirko
Jao Branki ja zato svake godine narucujem tortu.Ne znam da radim sa fondanom. A on uvek hoce nwke fugurice i to.. torta ko torta pa znam to da spremam ali fondan neeee...Mi slavimo rodjendan u januaru ali narucicu tortu. A sve slano kao gricke spremam ja.Mi nemamo ovde igraonicu. Slavimo u diskoteci. I onda nosim slane pitice mafine itd.. naravno grickalice sokici kafa..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 22:57:57   
mama Jo
Branki, ja isto nisam nikada pravila sama bas za rodjendane, kao ne usudjujem se, nemam dovoljno samopouzdanja. Odnosno pravila sam J dva puta, ali to nam je kao torta pride.
U tim prodavnicama gde se prodaje sve za torte imas da kupis gotov fondan u svim bojama, samo ga razvuces oklagijom i stavis preko torte - tako su mi rekli, nisam probala.
A sto bi fondan?
Meni taj fo dan sam bas nervira vise, ja sam nekako vise za slag. Moze da se ukrasi predivno. A kupis neku figuricu. Zena koja nam je ove godine ukrasavala samo sa slagom ukrasava.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:00:36   
mama Jo
E da, ja sam jedne godine za J rodjendan napravila tortu koju sam ukrasila slatkisima, to je isto super ideja. Pored te torte imali smo i dve fondan, narucene od zene, predivne, ali veruj da su deca bila odusevljena bas ovom mojom.
Onako odgore podelila na cetiri dela, i u svaki deo stavila gomilu onih raznih bombonica, ubola neke lepe lizalice, okolo stavila one coko rolere, ma svakakvih tih stvari sto na merenje mozes da kupis.
Probacu da pronadjem sliku te moji, a na googlu mozes da vidis razne ideje - torte ukrasene slatkisima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:02:20   
Khaleesi


Ja sam ovu pravila maloj u septembru. Nisam fondan razvlacila, a i ne volimo ga neato deca ga zovu slatka zvakica i bas je kao zvaka, a i obe vole slag pa se uvek malo potrudim da je nasaram. Sad je htela plavu tortu ne znam zasto ali plavu pa plavu.... user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:03:31   
Khaleesi
E da i mislim da za fondan mora da bude onako cvrsca jaca torta kao reforma ne kremasta jer ne moze da se presvuce mekanija torta.... 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:16:28   
flamingos
Khaleesi,super ti je torta.Da,za fondan mora čvršća torta da bude.Ćerkici sam za rođendan poručila tortu sa fondanom,a drugu sam joj ja pravila i ukrasila šlagom-u igraonici se deci više svidela moja torta kako na izgledu,tako i na ukusu


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:30:06   
mama Jo
Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu user posted image da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
1.12.2019 23:30:53   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Khaleesi



://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2017405-6488.jpg[/img]



Jako lepa torta. Svaka ti cast stvarno...user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 14:58:15   
branki*
hvala,zeneuser posted image ma,ja sam nervozni tip,morala bih u svakom slucaju da isprobam fondan pre rodjendana,a ne tad da se nerviram.ima da bacim i tortu i sve.ja sam smotana i za slagom ukrasavanje,nisam ni probala nikad ni to nesto posebno.a,fondan,zasto...pa,cini ,mi se da moze od fondana bolje da se prave ukrasi,sta znam...a,tek cu da gledam na netu sta ima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 15:20:14   
Ana RR
Branki, ja sam prošle godine prvi put u životu ukrašavala fondanom i super je ispalo, ima negde u temi fotka. Tema je bila PJ Masks. Kupila sam gotovu belu fondan smesu u zdravoj hrani pa sam je bojila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 15:23:57   
flamingos
Ana,i ja sam tako radila.I nije loše ispala.Sledeći put biće još bolja


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 20:53:42   
branki*
Da probam za svoj rodjendan prvo.pa ako bude ok,da se možda usudim.videću. Ne znam.kako budem sa vremenom stojala.sad ću da čačkam po netu šta ima od tih domaćih radinosti. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 20:58:09   
Ivanka 75
Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 21:10:00   
Filadendronka

Meni nema bolje torte od one starinske Zito torte. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
2.12.2019 21:17:50   
flamingos
Ivanka,Fil,slažem se,ništa bez starinskih torti👍.Mada,deca ih baš nešto ne vole😀.Anđela voli voćne torte,čokoladne,sa plazmom...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
3.12.2019 14:49:23   
branki*
ja pravim belu plazmu tortu za rodjendan,ima recept na nekoj prethodnoj stranici,hocu da isprobam.a,boki za rodjendan planiram kapucino.za slavu obavezno gabon i videcu jos sta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
3.12.2019 23:01:44   
MamaNecaVo


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu user posted image da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.



Ja sam pravila sladoled kao sladoled u korner, smesa je bila od popsa a prelila sam cokoladom.. Deca su izludela, nije bilo dovoljno a sto izgleda... 😍

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
21.1.2020 14:37:55   
Mirko Svirko


user posted image
Gotova nasa torta za danas

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
21.1.2020 14:42:58   
Mirko Svirko


user posted image
Mafini spremni

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
21.1.2020 14:46:36   
Sanjica26 RR
Svaka cas_t Mirko. 👏



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Rodjendanske torte 2.deo
21.1.2020 14:48:44   
mama Jo
Wow, svaka cast Mirko user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here