RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 6:50:02)

Epa dobro jutro uz mog doma. Stigli kuci juče popodne, sada me čeka raspakivanje i generalka pa u četvrtak na posao, fuuj.
Kako ste mi mame? Krin blago tebi za spavanje, ja to ne znam kada ću dočekati.
A o "opruzanju" [sm=smiley36.gif]ja danas odoh do akse da kupim deci nešto, da se ponove, dobile su bas puno para pa da ne odu na neke druge stvari. Odveli smo ih u vrtic posle mesec dana, ala je bilo plakanja, duše može mile. Muke će biti narednih dana dok se ne povrate u "normalu"
Idem da iscitam druge teme, da budem u toku.
I da skuvam kafu, pa izvolite.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 7:59:09)

Jutroo.Suzi ja sam u Aksi pre neki dan svašta kupila bebanu.Pisala sam u temi.Ako odeš u outlet onaj u Krnjači preko puta Metroa srešćeš mog sina,danas je
prva smena,hahaha.Voći[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 8:00:29)

Dobro jutro.
Ja mislila decu da vodim na bazen, ali me mrziii bas [sm=smiley36.gif] Ako sin bas bude navaljivao mozda odemo malo.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 8:04:16)

Ivana meni deluje da je sveže.Koliko su najavili za danas?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 8:50:14)

Najavili 29, taman [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 9:54:29)

Krin nema šanse da odem tamo, muž je otišao autom na posao, ja evo kod frizera, farbanje šišanje pa idem u aksu na medaku, pa do cvetka pa kuci, Bog će me zaboraviti u onom gradskom prevozu [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 10:57:17)

Cao mamite
Ivana vi jos na kupanje, meni nesto ladnjikavo za bazen. Mada mi je vec mrsko. Pre neki dan isli na strand ja se nisam ni pokvasila a i voda je vec hladnija.
Mi setkali po ulici, sreli drugare, izigrali se i sad na spavanjac.
Od sutra pocinju roditeljski, prijem prvaka , skola i sve po redu!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 12:12:05)

Anck, imam porodicnu propusnicu za bazen pa bi sto vise da je iskoristim [sm=smiley36.gif]
Nismo otisli. Uspavah macu i pojedoh zapecenu palacinku, pa sad malo lencarim uz kafu.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 13:28:38)

Aha pa lepo, al sinu verujem da nije hladno, samo da se ide [sm=jezicek.gif]
Ja nesto nimsa veliki fan bazena, par puta u toku leta i puna kapa. Strand mi je veci gust jer ne moram da se kupam a mogu da uzivam .
Moj svrco spavao samo sat vremena i sad me trenira. Evo seo na trosed pored mene i gleda sta radim [sm=jezicek.gif]
Sad brzinski spremam rucak jer sam mislial spavace...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 14:19:45)

Pa da, zbog njega i idem. Nisam ni ja fan bazena, ja sam fan mora [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 15:09:23)

Gde ste mame..Šteta Suzi tamo svašta ima..Mi sad došli kući iz šetnje.D sad tek zaspao.Os jutros je bio budan.On inače danju dremka kraće ture ali nikada nije bio baš ovoliko budan




eca89 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 15:46:07)

Samo da mahnem svojim mamikama.
Vratili smo se u Slo., Anastasija ce u petak nazad u vrtic.

Sta je sa Emice, je li se preselila? Sta bi sa macke, je li Dora alergicna?

Sve vas puno pozdravljam.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 16:17:57)

Eco, pisi češće :* Emica se preselila, zavrsava krecenje i čišćenje u prethodnom stanu. Dora je alergicna na macku, ali je to vrlo malo i dr je rekao da ne treba macu da izbacuje.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (29.8.2017 21:49:26)

Eco huuuuuug!
Dobro veče mame. Sredila decu, zaspale su,uživam u tišini malo pa na tuširanje i krevet. Muž dežuran, ja i mackice same.
Danas prvi dan u vrticu posle mesec dana i vaspitačice bi ih rado ponovo na adaptaciju jer dugo nisu bile, kažu bilo bi dobro da ih do kraja nedelje uzimam u 14 h. Bas su bezobrazne ccc,a one duše bile dobre u vrticu, lepo spavale, ruckale, igrale se. No da ne dužim, samo se nerviram badava.
Danas sam kupila deci svašta. U aksu ću ipak sutra ujutru s muzem.
Još sutra odmor pa prekosutra na posao, bljak!

Sutra idem da vidim jednu bebu, drugarica se skoro porodila, a druga se porodila prekjuče na praznik. Rodila se Elena na ppraznik Velika Gospojina ,a moje mackice na Malu Gospojinu.
Tako. ..napisah svašta a opet ništa [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 6:42:36)

Jutroo.Evo ja vampirišem.Ustala sam u 6 da idem u toalet i fijuu..ode san




suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 6:48:58)

Jutro. I ja sam budna od 6h, evo sad decu probudila pa da se spremamo za vrtic.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 6:55:21)

Dobro jutro.
Suzi, bas te briga sta one pricaju. Mackice su bile dobre i ti ih ostavi koliko ti hoces.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 7:00:23)

Ja sam sa starijom decom i vaspitačicama uvek imala razmimoilaženje u mišljenju po tom pitanju.Posebno sa ćerkom koju zaista nije imao ko da čuva.One
imaju svoje radno vreme iz "doba Tita" i uglavnom ne kapiraju da ja kada krenem na posao KRENULA SAM i da moju firmu boli uvo "za period adaptiranja".
Pritom N je bila sjajno detence koje kao da kapira situaciju.Tako su vaspitačice pevale svoju pesmu a ja radila kako moram.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 7:37:34)

Jutro!
Suzi, spavaju li mačkice bolje ili ih i dalje zezaju zubići?
I ja sam se baš pitala gde je Emica, zaboravila sam da se preselila pa je zato zauzeta. A i Mariye baš dugo nema.
Mi od ponedeljka krećemo na adaptaciju. Uzela sam tri nedelje odmora, nadam se da će to biti dovoljno.
Prekjuče smo bili u savetovalištu, M je cirkus pravila, tačno se vidi kako uživa da bude u centru pažnje. Svu je decu grlila, a najviše jednog malog plavog dečaka, a bogami i on je nju poljubio [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 7:46:34)

Opa, Milence, pa ona je prava mudrica. Ova moja nikog ne grli i ne ljubi [sm=smiley36.gif] Nece ni da se mazi, izgleda da joj je to gubljenje vremena. A mi se nadali da cemo sa devojcicom da se mazimo [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 8:07:23)

Dobro jutro. Mi smo se sinoc kasno vratili sa seminara. Posle smo svratili po sladoled da se castimo. Idemo po decu danas. Jedva cekamo. Bas nam nedostaju. Od petka krece ludilo. Ubacujemo se u masinu.
Sofi prelazi konacno u vrticku grupu. Do sada je pricala bebeci zbog mesovite grupe.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 8:22:42)

Neće ni ona sa nama da se mazi, sa mnom pola minuta kad dođem sa posla, i to je to. Ali zato babu i dedu ljubi, samo puca [sm=smiley36.gif] Kaže mm "izgleda da su njoj roditelji dosadili".




Sarav -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 9:42:02)

Dobro jutro. Čitam kako vas zezaju za vrtić. Kakvo bre adaptiranje i ponovno adaptiranje? Pa sad treba roditelji da se razapnu jer vaspitačice neko nešto pita. Moja krenula u vrtić čim smo proslavili prvi rođ i trećeg dana je ostala do kraja smene. Inače sad kad sam bila trudna nije išla i po dva meseca u vrtić (iz opravdanih nemilih razloga) ali niko nije mislio da je opet adaptira. Ne sviđaju mi se ti hirovi vaspitačica.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 9:51:12)

Dečaci su veće maze od devojčica[sm=smiley36.gif]Sarav baš tako.D će i moći da se lagano adaptira(ako ga u maju prime) jer mi je bolovanje sada dve godine.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 08/17 [chat] (30.8.2017 12:08:08)

Milena, to je bas slatko. Moja P ima obicaj da grli i mazi decu, pre neko vece je poljubila neku bebu decaka , svi smo se istopili kad je puklo [sm=smiley1.gif]
Evo mene da popijem kafu pa da rintam.
Drzite mi fige da mi sutra legne plata...za jul mesec (od kad sam na bolovanju na komisiji) nisam nista primila.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>