|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 10:06:39   
MasnaMasnica
E pa ne. Sa Unom sam bila +17.5. Sa Norom skolski 12kg. Sada cemo da vidimo. Totalno drugacije nosim ovu trudnocu. Stomak je poceo da mi bas buja pre nedelju dve,ima vremena do kraja,dug je deveti,jos kad prenesem.user posted image user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 10:19:42   
Zemunka85
Jutro zenske. Ima nas sada fino, bas super user posted image .

Masnice i ja ovu skroz drugacije nosim. Kako se ja osecam, kako stomak izgleda, kako se moje telo menja .. sve drugacije.
Zanimljivo, ali prema babskim pricama ja sam klaaasicna trudnica koja nosi musko dete, jedno 4-5puta su mi bake onako usput dobacile "Je l decak" user posted image .

Ja u 1 imam CTG, odoh polako da se spremammmm .. jos to da preguram i mirna sam, za sutra je sve spremno user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 13:08:34   
MaRa94
Jaoj jedva cekam da meni stomak krene da buja. user posted image I sad ga ima delimicno, ali ako obucem nesto sire niko ga nece primetiti. A bas volim kad izraste pravi trudnicki stomak, pa svi znaju da sam trudnica. user posted image A tada ce sigurno biti dosta tesko, tako da mi svi kazu da budes srecna ako ne budem imala veliki trudnicki stomak.
Blago vama sto idete na ultra zvuk. Ja do sledeceg meseca necu videti svoju bebu, a tako bih volela. ALi ovde je stvarno preskupo tako da cu sacekati da dodjem u Srbiju.
Jaoj Masnice pa ti si prava zgodnica. Kad pogledam nekad tvoj fb profil bas uzivam. Imas prelepe dve cerkice, sad cekas sincica, pa ces biti lepa, mlada mama. SVaka cast! user posted image
Zemunka, kako si ti? Jel tebi bese ubrzo porodjaj?user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 14:44:09   
Rosita
Caos trudnice.
Maslachak, da, opet zajedno :). Ti i ME trece, bravl, bravo!
Ja slogirana, nocas me bas boleo zeludac. Usporila se probava, a on jadan sa kilom, kaskadan, gastritican, muci se da vari bas. A i dalje jedem prilicno dijetalno. Rekla mi je gastro da to sve mogu da ocekujem, ali ipak sam se nadala da nece biti strasno. Popila sam par puta reduflux koji sme, a imam i onaj basenpulver vitaminski dodatak ishrani iz dm- a koji je ranije isto znao da mi olaksa, pa i to po potrebi, mada sve izbegavam. Al bas ne moze da se radi i funkcionise.
Dosla sam sa posla i iskokala kokice, evo sad cu pola h da malo prilegnem i to grickam, pa odoh do dete u vrtic.
Tek vidim masnice ko si, UM :).
I meni juce u cervikalnom brisu kandida. U aprilu nije bila, a ranije s vremena na vreme. Sledece srede kod dr pa cemo videti.
Moja stara ginekolog vise ne radi pa sam krenula kod nove u obliznjrm dz. Deluje sistematicna, mada ne prica puno i strogo je formalna, kako bih rekla, ali ok. Prvu trudnocu sam vodila u Frontu pa je to bilo onako bas ozbiljno motrenje. No nema razloga zasad da to ponavljam.
Pozdrav svima :)

< Poruku je uredio Rosita -- 25.8.2017 14:48:30 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 15:03:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Devojke, evo da se i ja prijavim user posted image . 7+5 po zadnjem uz, po pm dan manje. Desilo se odmah pa sam se nasla u cudu, sva sam se pogubila. Zeludac me zeza, a ima da se guraaaa. Trenutno najvise muke imam sa nesanicom, redovnim pratiocem velikih zivotnih promena. Radim i trudim se da se ne osluskujem previse. Eto :). Ljubim vas!


Rosiiiiii user posted image user posted image divno draga, čestitam!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 17:06:03   
Zemunka85
Ja dosla sa CTGa, pola Zemuna su razrovarili grrrrrr prepesacila sam pola grada po vrucini!!!

Danas jedna kontraksn, napokon me pregledao ahhah - prst otvorena, cekamo blize.

U Utorak sledeci CTG.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
26.8.2017 9:06:58   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image ! Mi danas punih 28 nedelja! Sutra uz!user posted image

Rosi ta sam.😉😘

Zemunka srecan Lari rodjendan!❤😘

Maro,hvala😊, i ja se odusevim tvojim,posebno poslednjom.❤ Mlada si imas vremena da me stignes,samo da smo zivi i zdravi.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
26.8.2017 22:56:16   
Mala Elena
Dobro vece trudnice, spavate li?user posted image
Ja popila kafu , prvi put danas u 20h, jos me drzi. A zamislite moj dan danas, cure nisu spavale, izmorile me, kaznjene da ne idu napolje , celi dan u stanu, vruce, vruce, vruce, sama... user posted image i trudna user posted image
Sutra imam goste, dolazi mi sestra pa eto razonode.
Lepu noc vam zelim!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 8:06:55   
mama Jo
Pozz 😊😊 mi danas ulazimo u 23 nedelju, u petak na drugi ekspertni. 😊 tada slavimo i drugi rodjus cerkici pa ce taman saznati hoce li dobiti batu ili seku (na prvom ekspertnom rece da je bata, sad da vidimo hoce potvrditi ili ne ☺☺)
Inace, i meni je ova druga trudnoca apsolutno drugacija od prve u kojoj mi nije nista falilo...
Sad te boli ovde, te boli onde 😊😊
A mene je najveci strah da mi kaze da nisko nosim pa da moram da mirujem ili da pijem nesto, posebno da pocnem ranije da se otvaram... inace, osetim ritkanje dosta nisko, i zna nekad bas da me zaboli, posebno leva prepona, i tu dole vec onako, ne mogu sad ni sama da lociram tacno gde...
Jel ima neka od dva slicne bolove? Sta vam je doca rekao za to? Jedva cekam petak i uz 😊
Saljem vam.😘

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 8:14:57   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Mi smo sinoc uradili poslednji 4d u ovoj trudnoci,videli naseg decaka. 😍😘Divaaan je!😍 Imamo 1245g,kaze de da ce biti kao seke,velikiii. Sve je u redu. Sledeca kontrola za mesec dana,kada cu imati i prvi ginekoloski.

Vas nema,ja ustala ,odoh do laboratorije,pa kod dr. u dz po doznake i uput za komisiju.

Danas cas_tim,6 nam je godisnjica braka.💗

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 28.8.2017 8:15:59 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 8:36:00   
Mala Elena
Jutro i od mene!
Bravo Masnice!user posted image
Ja odvela decu u jasle, sad da popijem kaficu i uzivam u tisini.
Za par dana mi E prelazi u vrtic user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 9:10:47   
Zemunka85
Jutro i od naaas user posted image

Ja bih da se poradjam, ako nije problem user posted image , dosta od mene!
Masnice, hvala za cestitke, proslavili smo, super je bilo.

Ja sam na nos pala ovaj vikend, u subotu smo imali probu iz baleta ujutru, pa sam isla u balon centar, pa frizer, pa rodj.
Nedelja - proba iz baleta, kod drugara na rodj, zurka povodom otvranja novog objekta vrtica, u koji se od danas selimo, proba iz baleta opet, nastup, pozoriste.
Mrrrrrtva zena.
Jos je bila lepa, sveza noc, super sam spavala.

E sad, pojma nemam kada imam CTG user posted image . On mi usmeno rekao, ja ga nisam slusala, kao pise na papiru, kad trt. Sad moram zvati porodiliste danas i sutra da vidim kada je doca tamo da odem, ali msm da sada idem 2X nedeljno. Nikada nisam bila ovoliko trudna user posted image sa L sam se porodila na jucerasnji dan i obzirom da su prosli svi meni bitni dogadjaji, sada bih da krene sto pre. Drzite mi fige.

Ljubac za sve!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 9:17:17   
krin 40
Jutro trudnice.Samo da vas pozdravim i virnem šta mi je sa Zemunkom i planira li skorouser posted image Pratim ja redovno situaciju.Želim da nas uskoro obraduješ sa lepim vestima.Ostali stomačići da nosite lepo i lako❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 9:36:22   
Mala Elena
Zemunka, drzimo ti fige! Kad je tebi termin?user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 10:41:08   
Rosita
Zemunka, drzimo!

Masnice, srecna godisnjica!

Meni je ultrazvuk u sredu.

Uvece pomalo iskoci stomacic user posted image . Jedva ga cekam, sad sam deveta nedelja, a sitnije sam gradje pa ne ide tako brzo. Svako svoju brigu, ja bih volela da nosim nisko ali bezbedno, da ne naleze na zeludac user posted image .

Ljubim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 14:25:01   
MaRa94
Cao svima... Kako ste danas? Ja sam sinoc sanjala da sam se porodila, uzas zivi, mnogo sam plakala u snu jer sam tek 6ti mesec i borili su se za zivot bebe. Bas sam imala grozan san. A to verovatno jer smo juce muz i ja gledali po buticima za bebe i ponovo naisli na one malene velicine 34 i ostali brojevi, i posto su to odela za bebe koje su rodjene pre vremena pricali smo o tome i verovatno moja podsvest je napravila da imam takav kosmar. I posto je rodjena kao na ovaj praznik odlucila sam da se zove Gospava. user posted image Nikad se ne pon ovio ovaj san...
Vi kako podnosite ove tople dane? Ja jos 14 dana i dolazim u Srbiju user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 14:37:44   
Zemunka85
Nista zene od mene, ko god je ovde sta planirao, nije dobro prosao tj po planu user posted image .
Ok CTG, bebac malo uspavan, drmuskali me, pa na bok, ali sve ok, sledeci CTG tek 4.9. user posted image .
Smooooorkooooooooo ....
Termin mi je 10.9. ali sam nekako to drugacije zamislila user posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 14:43:04   
MasnaMasnica
Zemunka kazem ti ja da imam osecaj da neces ti pre termina .Pogotovu sto se super osecas!😊😃 Ma polako bice kada se najmanje nadas.

MaroMaro grozan san,ali samo san,oni bas opterete u trudnoci.
Ja lezim,nesto sam umorna. Gvozdje mi 5 ,smorila sam se,hgb dobar.


< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 28.8.2017 14:44:03 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
28.8.2017 15:26:27   
Rosita
Zemunka, draga, kad se dobro osecas sto zuris? Ja kad bih se dobro osecala volela bih da guram do termina. Termin mi je na Vaskrs 8.4. D sam rodila dva dana pre termina. Po mom misljenju, sto se beba blize terminu rodi jaca je, bolje sisa, snalazi se da radi ave sto treba.
Maro, san... Nesvesno to zbrcka. Dobro si objasnjenje sebi vec dala.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
29.8.2017 9:10:57   
Mala Elena
Dobro jutro vam zelim!
Meni noc protekla lose. Sinoc pojela kasiku malina i dve palacinke sa eurokremom i odmah je poceo da me muci zeludac i mucnina, tako da sam i povracala, a sada samo tostiran hleb i caj od nane. Jos uvek se ne osecam dobro...user posted image
Kako ste vi?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
29.8.2017 10:02:00   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image . Ja sada iz dz. Uzela uput za komisiju,i od 29.10 da mi otvore porodiljsko. Sada da jedem nesto na brzinu,pa u 11h imam zakazan uz u dz.😊

Me bezveze,valjda nije neki virus,da ti bude bolje ubrzo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
29.8.2017 15:55:55   
MaRa94
Cao drage,ja sam cistila stan, pa eo lela sam da odmorim malo. user posted image
Jel imate nekad osecaj u stomaku kao da beba vibrira? Meni se desavallo i ranije ali sam mislila da nije beba, a sad kako je veca onda osecam jace, i bas mi se onako ustrese stomak. Pa da pitam vas iskusnije jel to bebab ili...?
Ovde se napokon prolepsalo vreme. I bas sam srecna zbog toga.user posted image
Masnice javi se posle ultrazvuka.
ME nadam se da si bolje sada...

< Poruku je uredio MaRa94 -- 29.8.2017 15:56:51 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
29.8.2017 20:28:49   
MasnaMasnica
Maro meni je ovo bio pregled u dz,nista specijalno,potvrdio da je decak,beba naprednija nedelju dana ,po njemu ima danas danas 1390g.
Glavni je bio u nedelju,kada sam dobila divne slicice mog decaka.💙🍬😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 9:54:29   
Mala Elena
Hvala sto mislite... juce sam celi dan bila bezveze, kao da sam imala kamen u zelucu, i povremeno me boleo, a od jutros sam dobro, mogla sam fino da doruckujem.
Ja bila do dz, vadila krv, bas se slabasno osecam...pretpostavljam da je gvozdje nisko. Masnice,bas lepo za bebca user posted image ...nego, hoces li ti piti nesto za gvozdje?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 9:57:44   
MasnaMasnica
Me super da ti je bolje. E imam feroglobin,ali mi tesko pada na zeludac,pa sam uzela tothemu,i opet pocela sa cveklom i medom.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here