RE: Biohemijska trudnoca (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 14:56:47)

Da zaboravih, traju 30 dana, ali desi se nekad dan ranije ili kasnije.[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 14:59:13)

moji ciklusi su ti[sm=smiley29.gif] dobijam na 60,70 dana tako da cu se i sada verovatno nacekati...
a mozda mi je ova situacija sada sredila hormone[sm=smiley36.gif]




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 15:03:50)

Da vidim da su mnoge devojke sa foruma posle toga u roku od par meseci bile ponovo trudne i da je sve bilo ok. Nadam se i kod mene sledeci put. Hvala na svim info[sm=smiley1.gif]




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 15:11:10)

To je bas neredovno, mada... . moja sestra ima cikluse na 45-60 dana i iznela je dve trudnoce i dobila 2 divna decaka, s tim da je oba puta saznala u 4 mesecu bas zbog te neredovnosti ciklusa[sm=smiley1.gif] i nikad nije pila nista za regulisanje, priroda tu radi svoje. Mozdaaa, kazu da je biohemijska trudnoca dobar znak (ne znam kako) i da veoma brzo dolazi do novog, zdravog zaceca[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 15:19:32)

da, tako da ti navali na muza puza odmah posle menstruejsn[sm=smiley36.gif]
super za sestru[sm=bravo.gif]

ajmo sada ti i ja u nove pobede, pa ko zadnji manki brd[sm=jezicek.gif]




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (12.12.2014 15:47:27)

Reakcija mm na tvoj komentar-[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Javi lepu vest uskoro[sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (15.12.2014 22:24:46)

dakis, vidim da si tu... sta kaze danasnja beta? ja nisam vadila krv.




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (16.12.2014 14:24:18)

Hej, sada sam tek videla... bila sam jutros beta je 2,87, doktor kaze da je to odlicno i da ce do sledece m biti na 0, ali ja cu ici opet sledece nedelje da proverim necu imati mira dok ne vidim tu nulu[sm=smiley36.gif] kod tebe, jesi proveravala?[sm=smiley1.gif]




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (16.12.2014 15:07:30)

Uopste nisam registrovala da si napisala da nisi vadila krv... hoces proveravati?




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (16.12.2014 22:53:09)

trebalo bi, ali me nesto vise boli vena, boli dusa, boli novcanik[sm=smiley36.gif] salim se, imam utisak da je pala, da je sve u redu, zato i dozvoljavam sebi da odlazem...
videcu sutra da uradim[sm=smiley1.gif]




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (16.12.2014 23:23:23)

Meni je novcanik u ranama[sm=smiley36.gif] vidi sigurno je sve ok, ali ja bih na tvom mestu uradila eto za svaki slucaj, a i da znas.. javi sta je bilo, ako se odlucis da uradis betu[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 11:56:16)

dakis, radila sam betu juce danas ce biti rezultati...
drugari, jedno pitanje: cini mi se da mi se sprema ovulacija... da li smem da je iskoristim? da li smemo da pravimo bebu? ili da tu prvu ipak preskocimo?
ja sam prokrvarila 2og decembra.




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 12:16:00)

razmecete da ovo pitam zbog mojih ultra mega giga[sm=jezicek.gif] dugih ciklusa, inace naravno da ne bih ni postavljala to pitanje, nego bih se strpila[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 17:52:20)

moja beta danas, 16 dana posle pocetka krvarenja, je 14,68!




Valerie -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 17:58:23)

onda mozda svakako da preskocis jos par nedelja, dok ne sidje na nulu. pa posle lh i bazalnu... zao mi je sto te sve ovo muci [sm=smiley13.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 19:40:03)

da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala ti[sm=smiley31.gif]
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluz[sm=zmeden.gif] ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?[sm=zmeden.gif] ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (18.12.2014 20:22:04)

E super za betu[sm=bravo.gif] e ovih dana saznah da mi je drugarica pocetkom septembra imala biohemijsku i isti taj mesec posle zavrsetka m ostala trudna,evo u 3 mesecu i sve u redu, tako da kontamt da bi i ti mogla[sm=smiley36.gif] ja bih nastavila isto,al se nesto bojim pa cu ipak pricekati




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (19.12.2014 23:46:58)

IZVORNA PORUKA: madre

da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala ti[sm=smiley31.gif]
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluz[sm=zmeden.gif] ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?[sm=zmeden.gif] ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...

danas pozitivna lh trakica[sm=zz_eek2.png] ja se uvek nacekam te ovulacije, a ova je bas pozurila[sm=smiley36.gif] ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim... kazu da treba ispostovati taj period posle biohemijske da bas tada dodje do trudnoce i ja sada nekako nemam srca da to propustim. bas sam nekako i sama sebi dosadna!




Ivanka 75 -> RE: Biohemijska trudnoca (19.12.2014 23:49:34)

Madre, ja sam ostala trudna 2 ciklus posle biohemijske.




amelia -> RE: Biohemijska trudnoca (19.12.2014 23:53:51)


IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: madre

da, da, to sam i ja pomislila, kada sam videla da beta jos nije pala na 0... ipak je bolje da se saceka!
hvala ti[sm=smiley31.gif]
kada sam pitala da li se sme ispostovati ovulacija, ja je nisam utvrdila ali imam jak osecaj da ce biti... jajnici zigaju, krenula sluz[sm=zmeden.gif] ako i sutra bude toga uradicu lh trakicu. nego, mene zanima kako je i da li uopste moguce da postoji ovulacija sa povisenom betom?[sm=zmeden.gif] ja bih rekla da nije, ali sada sam se vec zapitala...

danas pozitivna lh trakica[sm=zz_eek2.png] ja se uvek nacekam te ovulacije, a ova je bas pozurila[sm=smiley36.gif] ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim... kazu da treba ispostovati taj period posle biohemijske da bas tada dodje do trudnoce i ja sada nekako nemam srca da to propustim. bas sam nekako i sama sebi dosadna!

Madre ne znam dali je moguca o a da beta jos uvek nije oala na 0 ali svakako ako je pokazala lh trakica pozitivno ti nemoj da gubis vreme nego pravac na posao ovih dana... [sm=bravo.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (19.12.2014 23:56:20)

sto ce reci za 50 dana[sm=jezicek.gif] ja svoj drugi ciklus mogu da ocekujem za 4 meseca[sm=jezicek.gif] ne zna se sta je ludje[sm=zz_bounce.gif] plasim se da mi se organizam ne ocisti od te biohemijske plodnosti[sm=jezicek.gif] za to vreme...




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (20.12.2014 0:04:03)

i ja sam u cudu[sm=zmeden.gif] sutra cu, nadam se, uspeti da odem na uz, pa ce mi valjda biti sve malo jasnije[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (20.12.2014 19:28:15)

definitivno omaska[sm=smiley36.gif] bila na uz, sve cisto, ali endo 7,4mm i na desnom jajniku folikul od 10mm tako da moramo jos cekati O, ali dr je rekla da mozemo da je iskoristimo.




dakis -> RE: Biohemijska trudnoca (22.12.2014 10:59:17)

Madre, a kazi mi da li ti je dr rekla je l postoje neki rizici (znam da uvek postoje) konkretno za ovaj slucaj biohemijske trudnoce tako brzo pokusati, pa ako se desi trudnoca kakve su sanse za uspesnost? Zanima jer i ja pratim lh trakice i O samo sto nije, danas sam opet radila betu sad cekam da mi jave je l pala na nulu, pa ako jeste ja bih pokusala, a moj doktor je na godisnjem... [sm=zmeden.gif]




madre -> RE: Biohemijska trudnoca (22.12.2014 12:19:52)

Nismo pricale na tu temu, samo sam pitala da li smem da je iskoristim, ona je rekla da smem, a i citala sam da je to skroz u redu, pa cu tako I uraditi[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>