RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


dddaca -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 15:29:41)

Ni ja ne verujem da cu imati vremena da pisem puno, to mi se danas omaklo [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 16:05:08)

Em ima tri sobe, znaci cim hoce cetvrti ima ko zna koliko soba, znaci da je puna love [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 16:53:04)

Krin, sto da ne pislaras kad imas vremena kao i svi!
U bice i tortica neka za tebe i naseg imenjaka.




krin 40 -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 16:56:05)

Duškić baš tako❤ Za tortu sam se oduševila[sm=smiley1.gif]




dddaca -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 17:00:02)

Ma to se mi samo salimo Duskic. Naravno da ce da piskara [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 17:02:19)

Ma naravno zenskice, pisite, sve imamo sanse. A nagradice razne. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 17:04:33)

Znam ja da se one zezaju[sm=hudicek1.gif]




Mala Elena -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 17:39:35)

Uz duzno postovanje, znamo da u svakoj sali ima i istine.[sm=smiley1.gif] malo nije fer..
Naravno, nista ovde nije rezervisano ni za koga, pa ko voli nek izvoli.




dddaca -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 17:42:34)

Ja ne razumem, sta nije fer? Sto se mene tice, stvarno se salim, jer vec sutra necu imati vremena da ovoliko pisem i znam da nema sanse, ali ko ima vremena nek pise




Suncokret1 -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (1.9.2017 18:01:23)

Ove radijatore imamo u celoj kuci,preporucujem ih svima definitivno . Verujem da i ovi sto imaju love zele jos ovih radijatora[sm=smiley1.gif] Eto to im je prava reklama.
Mala Elena pisi slobodno pa nece niko da ti uzme radijator ako budes prva.




AnaLaza -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (2.9.2017 15:00:01)

Poklon je veoma koristan i kvalitetan.Dobrodosao bi u nasem domu,pravi poklon u pravo vreme.Upotpunio bi kutak u nasem novom kupatilu,kako funkcionalno tako i estetski.Grejao bi nas u svim hladnim danima i mesecima.Hvala vam na ovakvim poklonima, jer vase malo,nekome mozda moze zaista puno znaciti...😊




vocicana -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (2.9.2017 16:18:28)

Svako ko pise potencijalni je i dobitnik svih nagrada koje se dodeljuju sa pravilom najvrednije forumasice. Izvolite pisite, pa kako bude bice. Molim da se ne zamera niko nikome, ovo su chat teme, sve vas mnogo volim i molim da se svi lepo i dalje druzimo u skladu sa pravilima foruma.
Hvala vam devojke.




Sarav -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (2.9.2017 18:00:38)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Svako ko pise potencijalni je i dobitnik svih nagrada koje se dodeljuju sa pravilom najvrednije forumasice. Izvolite pisite, pa kako bude bice. Molim da se ne zamera niko nikome, ovo su chat teme, sve vas mnogo volim i molim da se svi lepo i dalje druzimo u skladu sa pravilima foruma.
Hvala vam devojke.

[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (2.9.2017 18:29:41)

[sm=bravo.gif] tako je Voci. Zao mi je ako je moja sala pokrenula neke dalje komentare, Hajde da se druzimo, a nagrada ce biti jos dosta




krin 40 -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (2.9.2017 18:30:45)

Baš tako[sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 10:05:41)

Super nagrada.




degu -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 13:45:03)

Nagrada je fenomenalna, nigde se ne trazi prosek plate i kvadratura stana da bi ucestvovali [sm=smiley36.gif]
Ok ako se salite, ko ima vremena nek se igra.
ME nemoj da se ljutis,ali dok si imala vremena,osvajala si nagrada i nagrada na RR, niko ti nije brojao nagrade niti se postavljalo pitanje ko je koliko situiran, kome treba, kome ne...Ajde lepo dajte sve od sebe pa se borite ako mozete i zelite, samo je to fer play [sm=bravo.gif]
Ja odavno nemam vremena za ovakve nagradne igre i za ona kliktanja pogotovo, ali uvek sam tu da navijam [sm=bravo.gif] a nadobijala sam se i ja nagrada sa RR gomilu i bas sam zahvalna na tome [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 13:48:15)

Pravila su vrlo jasna, a da binse dobila ova nagrada treba samo imati vremena, ovde ne igra ulogu ni sreca ni kreativnost... tako da - kome treba rsdijator neka se potrudi, jer sve se moze kad se hoce, pa tako se moze naci i vremena za pisanje ovde ☺




Duškić -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 13:53:54)

Voci, [sm=bravo.gif]
Igrajte zenice, mame i trudnice...bice nagrada kao i do sada!
Svima nama uvek nesto fali..[sm=smiley36.gif]
Igajmo se kao i do sad..




mama Jo -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 14:08:09)

Igramo se, neko ce dobiti ovu nagradu, neko neku drugu, hvala bogu ima toliko nagrada ovde- za sve, sto bi se reklo 😊
Srecno svima☺




IvanaSK RR -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 19:50:52)

Novo pravilo, prosek plate, broj clanova porodice, kvadratura stana[sm=smiley36.gif] i nemojte da lagite, svima cu doci na kafu da proverim [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 19:59:33)

[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 20:44:45)

Ja sam baš želela da učestvujem, radijator bi nam bio taman u Markovoj sobici ali jbg, ne mogu da postignem. Srećno svima, neka najbolji pobedi [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 22:11:22)

Pravila, pravila[sm=smiley36.gif]
Ovo je porodicni forum. Ne bi trebalo da bude netrpeljivosti. Niko ne treba da dovodi u pitanje to ko je koliko finansijski siguran, ni ti treba da ga to "brine". Osim ako hoce nekom da pomogne.
Tako da igrajte se i nek najbolji clan pobedi. [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!! (4.9.2017 23:26:13)

Slazem se... igra je u pitanju, ovde smo prvenstveno da razmenjujemo iskustva i pomognemo jedni drugima. Nagrade treba da su na drugom mestu...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>