|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 15:29:41   
dddaca
Ni ja ne verujem da cu imati vremena da pisem puno, to mi se danas omaklo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 16:05:08   
Mala Elena
Em ima tri sobe, znaci cim hoce cetvrti ima ko zna koliko soba, znaci da je puna love user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 16:53:04   
Duškić
Krin, sto da ne pislaras kad imas vremena kao i svi!
U bice i tortica neka za tebe i naseg imenjaka.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 16:56:05   
krin 40
Duškić baš tako❤ Za tortu sam se oduševilauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 17:00:02   
dddaca
Ma to se mi samo salimo Duskic. Naravno da ce da piskara user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 17:02:19   
Duškić
Ma naravno zenskice, pisite, sve imamo sanse. A nagradice razne. user posted image user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 17:04:33   
krin 40
Znam ja da se one zezajuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 17:39:35   
Mala Elena
Uz duzno postovanje, znamo da u svakoj sali ima i istine.user posted image malo nije fer..
Naravno, nista ovde nije rezervisano ni za koga, pa ko voli nek izvoli.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 17:42:34   
dddaca
Ja ne razumem, sta nije fer? Sto se mene tice, stvarno se salim, jer vec sutra necu imati vremena da ovoliko pisem i znam da nema sanse, ali ko ima vremena nek pise

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
1.9.2017 18:01:23   
Suncokret1
Ove radijatore imamo u celoj kuci,preporucujem ih svima definitivno . Verujem da i ovi sto imaju love zele jos ovih radijatorauser posted image Eto to im je prava reklama.
Mala Elena pisi slobodno pa nece niko da ti uzme radijator ako budes prva.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
2.9.2017 15:00:01   
AnaLaza
Poklon je veoma koristan i kvalitetan.Dobrodosao bi u nasem domu,pravi poklon u pravo vreme.Upotpunio bi kutak u nasem novom kupatilu,kako funkcionalno tako i estetski.Grejao bi nas u svim hladnim danima i mesecima.Hvala vam na ovakvim poklonima, jer vase malo,nekome mozda moze zaista puno znaciti...😊

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
2.9.2017 16:18:28   
vocicana
Svako ko pise potencijalni je i dobitnik svih nagrada koje se dodeljuju sa pravilom najvrednije forumasice. Izvolite pisite, pa kako bude bice. Molim da se ne zamera niko nikome, ovo su chat teme, sve vas mnogo volim i molim da se svi lepo i dalje druzimo u skladu sa pravilima foruma.
Hvala vam devojke.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaLaza)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
2.9.2017 18:00:38   
Sarav

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Svako ko pise potencijalni je i dobitnik svih nagrada koje se dodeljuju sa pravilom najvrednije forumasice. Izvolite pisite, pa kako bude bice. Molim da se ne zamera niko nikome, ovo su chat teme, sve vas mnogo volim i molim da se svi lepo i dalje druzimo u skladu sa pravilima foruma.
Hvala vam devojke.

user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
2.9.2017 18:29:41   
dddaca
user posted image tako je Voci. Zao mi je ako je moja sala pokrenula neke dalje komentare, Hajde da se druzimo, a nagrada ce biti jos dosta

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
2.9.2017 18:30:45   
krin 40
Baš takouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 10:05:41   
nikiteki
Super nagrada.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 13:45:03   
degu
Nagrada je fenomenalna, nigde se ne trazi prosek plate i kvadratura stana da bi ucestvovali user posted image
Ok ako se salite, ko ima vremena nek se igra.
ME nemoj da se ljutis,ali dok si imala vremena,osvajala si nagrada i nagrada na RR, niko ti nije brojao nagrade niti se postavljalo pitanje ko je koliko situiran, kome treba, kome ne...Ajde lepo dajte sve od sebe pa se borite ako mozete i zelite, samo je to fer play user posted image
Ja odavno nemam vremena za ovakve nagradne igre i za ona kliktanja pogotovo, ali uvek sam tu da navijam user posted image a nadobijala sam se i ja nagrada sa RR gomilu i bas sam zahvalna na tome user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 13:48:15   
mama Jo
Pravila su vrlo jasna, a da binse dobila ova nagrada treba samo imati vremena, ovde ne igra ulogu ni sreca ni kreativnost... tako da - kome treba rsdijator neka se potrudi, jer sve se moze kad se hoce, pa tako se moze naci i vremena za pisanje ovde ☺

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 13:53:54   
Duškić
Voci, user posted image
Igrajte zenice, mame i trudnice...bice nagrada kao i do sada!
Svima nama uvek nesto fali..user posted image
Igajmo se kao i do sad..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 14:08:09   
mama Jo
Igramo se, neko ce dobiti ovu nagradu, neko neku drugu, hvala bogu ima toliko nagrada ovde- za sve, sto bi se reklo 😊
Srecno svima☺

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 19:50:52   
IvanaSK RR
Novo pravilo, prosek plate, broj clanova porodice, kvadratura stanauser posted image i nemojte da lagite, svima cu doci na kafu da proverim user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 19:59:33   
krin 40
user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 20:44:45   
Ana RR
Ja sam baš želela da učestvujem, radijator bi nam bio taman u Markovoj sobici ali jbg, ne mogu da postignem. Srećno svima, neka najbolji pobedi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 22:11:22   
Sanjica26 RR
Pravila, pravilauser posted image
Ovo je porodicni forum. Ne bi trebalo da bude netrpeljivosti. Niko ne treba da dovodi u pitanje to ko je koliko finansijski siguran, ni ti treba da ga to "brine". Osim ako hoce nekom da pomogne.
Tako da igrajte se i nek najbolji clan pobedi. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.9.2017 22:41:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: OSVOJI Mermerni električni radijator!!!
4.9.2017 23:26:13   
mama Jo
Slazem se... igra je u pitanju, ovde smo prvenstveno da razmenjujemo iskustva i pomognemo jedni drugima. Nagrade treba da su na drugom mestu...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here