|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 13:26:27   
IvanaSK RR
Krin, super mi je sto je tu decije dvorište, a odmah pored i bazen. Skoro celo jutro smo bile same tamo. Moja maca jurila pravu macu, kupala se, trckarala, a ja kulirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 13:42:42   
krin 40
Ljubav moja❤Videla sam slikice❤❤❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 13:48:34   
IvanaSK RR
Ljubav je postala baksuz, tri dana od nje nisam mogla da disem. Danas je za nijansu boljauser posted image Uhvati je tako ponekad, al do sad nije toliko trajalouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 15:07:51   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Boga mi, kod mene bi privikavanje trajalo manje. Rekla bih im da počinjem da radim user posted image


Pa niko ne ostaje duze, malo je zeznuto. Sva deca odu a tvoje ostane samo jadnicak. Za starije da, ali ovi malci.. nema biranja.
Ma danas kao posle vikenda ovako kratko al do kraja nedelje ostaju do spavanja a od sledece nedelje normalno do pola 2. Mada mi se ne svidja ovakvo privikavanje po mesec dana user posted image


Ja cekam mm s posla pa da idem po T u skolu. lep dana, da se svrckamo posle negde.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 15:10:55   
IvanaSK RR
Anck, nek ostane samo, ne interesuje me. Preteruju sa tim. Mislim, to je samo moje mišljenje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
18.9.2017 16:53:42   
Anck Su Nmaun
Ma slazem se ja sa tobom, stvarno mi predugo traje ovo al ajd sta da se radi.

Ovo malo cudo jede sve pred sobom. Juce smo mu ae ismejali. Zacrsio rucak i na stolu u jednom tanjiru ostao jedan cevap a na drugom rostilj kobasica. Ja nisam odmah sklonila kad eto ga on donosi cevap. Malo zatim vidim nema ni kobasice user posted image samo njupa user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 8:37:07   
krin 40
Dobro jutro.Mene ne budi beba već odrasli ukućani.Dok su se svi spremili,otvarali,zatvarali vrata,zujali po kući..ode san.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 12:36:46   
Duškić
Cao, mi se uspavali. Tj.beban pa i ja malo. Posle kolica i u park. Najavljuju neku promenu vremena da iskoristimo danas.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 13:10:30   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nikako da se javim. Od jutros sam kao hobotnica. Peri, siri i kuvaj rucak da T ima rucak pre skole. Peglaj u medjuvrenu. Onda smo nas dve isle po svekrvu da bi je odvela u skolu. Sad sam u skoli. Posle svekrvu da vratim kuci, pa da idem po Sofi.

_____________________________


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 13:14:16   
krin 40
Mi bili na kontrolici.Beban je super.Sanha sad i mene isto čekauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 13:46:42   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi stigli kuci. Sad domaci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 13:49:21   
krin 40
Sa srećom,hahahauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 14:34:47   
Anck Su Nmaun
Jao jao domaci user posted image

Iznervirah se, nestaju mi stvari po kuci user posted image
prvo mi nestala Vukova pidzamica a sad i onaj bodic sto smo dobili preko RR. Obukao ga jednom prvi dan u vrticu i neegde ga nema. Nemam pojma gde sam ja to zaturila, jedino ako mi nije odletelo sa terase, mada ne verujem. Nacicu kad preraste sve .

Mi jos malo i odosmo na sistemacki. Ne verujem da ce dobiti bocu jer je slinav malo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 16:18:14   
Milena18
Ćao mame! Da se javim i ovde, ceo dan se jadam u temi o vrtiću user posted image
Ivana, srećno sa domaćim!
Krin, super za kontrolu!
M je danas samo malo spavala u kolicima,probudila se čim smo ušle u kuću. Evo sad nastavlja, i ja ću joj se pridružiti, pa posle da lunjamo negde.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 16:20:45   
Sanjica26 RR
I ja cu sad na casove. Cekam mm da se vrati sa puta da preuzme decu i trcim. Aj sto me je Ivana feniralauser posted image nego sto mi sad Sofi pravi frizuru.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 16:47:41   
Anck Su Nmaun
Mi stigli, ipak smo primili bocu!
Sad me terorise po stanu a napolju sve barustine, zao mi ga .al nemam volje da ga vijam po barama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 17:04:09   
krin 40
Moj D spava od pola četiri.Istraumirao se danas od one igletine.On i ne zna da plače pa tako kada ga jako zaboli baš se potrese

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 17:14:18   
Milena18
Jao, Krin, tako i moja M. Kad primi vakcinu samo zine jako i vrisne jednom, a posle svima pokazuje gde su je bockali, pa je sva kao tužna. Neka se naspava Duci, kad se probudi biće k'o nov.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 17:17:50   
krin 40
E isto tako samo on je još mali da pokazujeuser posted image Duša me boli kada ga vidim takvog.Mrve naše male❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 17:21:46   
Duškić
Jaoj, duse male, to je za njihovo dobro.
Jeste tesko.uh. Bice nam jaki i zdravi momci i devojke.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 18:01:34   
Anck Su Nmaun
Moj malisa na prve tri vakcine nije ni pisnuo, a i sad je zavristao jer sam ga drzala , citavih pola minute je vikao user posted image
Sad mu se prispavalo, pa sam mu dala da se igra u kuhinji. Eno sve sudove mi povadio....user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 20:24:18   
krin 40
Stavila sam D da spava.Sad ću da jedem kao praseuser posted image Ceo dan smo negde išli,vraćali se pa ponovo skitali.Nisam jela kao čovek.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 21:22:11   
Dragce86
Pijemo pivce muz i ja i gledamo seriju :D

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 21:35:56   
Sanjica26 RR
Dragce pisi u kafanici user posted image
Dobro vece. T je zaspala. Sofi cita sa ocem. Ja da rasklonim neki haos i da se istusiram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
19.9.2017 22:12:42   
lukaandrej
pozdrav mameee user posted image .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here