|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 7:30:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, jesi oprala kosu? :)
Anck, primili ste mmr?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 7:42:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jok more. user posted image Danas cy.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 7:46:23   
krin 40
Dobro jutro.Kod nas najavili nestanak struje od osam do tri.Ustala sam da kuvam i uključim veš mašinu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 8:32:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, primili ste mmr?

Jesmo
Primio je Priorix, rece mi da je to blaza varijanta nego sto su cerke nekad primale.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 9:59:20   
Milena18
Ćao ženske!
Lukaandrej, dobro došla!
M danas ostaje do 11 u vrtiću. Od kad sam došla kući strepim da me opet ne pozovu da idem ranije po nju. Imam tremu kao pred ispit, sve mi se bućka u stomaku user posted image
Stavih ručak da se kuva. Mislila sam da uzmem malo da čitam knjigu, ali mislim da mi je koncentracija ne vrlo, vrlo niskom nivou. Samo mi je vrtić u glavi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 10:07:47   
lukaandrej
hvala,drago mi je sto sam tu user posted image .Moj stariji sin uskoro puni 3 godine,i mislim da bi bilo pametno da krene u vrtic,ali se plasim (kao i sve majke)kako ce se prilagoditi user posted image .

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 10:14:17   
Milena18
Prilagode se oni svi kad tad, a kako je nama, to samo mi znamo user posted image On je i veliki, možeš lepo da ga pripremiš, da mu objasniš sve. Plaču oni svi u početku, ali brzo to prođe.

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 10:22:44   
IvanaSK RR
I treba da ide u vrtic, sigurno ce mu lepo biti tamo.
Moja maca je histerisala, uspavam je, probudila se posle tri minuta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 10:40:51   
Sanjica26 RR
Mozda i ne bude plakao. Moja Sofi je prosle godine krenula i jako se brzoxprilagodila.
Mi vezbamo, pa onda T preuzima tata. A ja brisem na casove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 11:33:01   
lukaandrej
pa ja se nadam da cu moci da mu objasnim,uspevam dosta toga da mu objasnim razgovorom,ali on nekako kao da se plasi druge dece,cim neko dete vrisne,on se uspanici i pocne da place,pricamo s njim,pokusavamo da mu objasnimo,ali on to nikako ne kapira,uplasi se user posted image .Cak place i kad mladji sin krene da place,on ima 4 meseca,kaze "on vice na mene".

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 11:34:22   
Misha i Ljisha
Dobar dan moje ringerajke.

Evo da vam se javim i najavim. Od sad pa nadalje i ubuduce, bar neke 2 godine verujem da cu biti redovna user posted image opet!

Moja Dunjica je velika curica, u vrticu je. Za one koji su zaboravili ima 4 i po godine. Rastu deca. Trenira hokej i balet user posted image . Na klizanju odnosno sad na hokeju je vec skoro godinu dana a od nedavno ide na balet i presmesna je. A dobice uskoro i brata ili sestru user posted image . Eto trebalo mi je vremena ali smo se odlucili za drugo, a da ne pricam da me ona smara vec godinu dana da joj rodim brata koji ce se zvati Pavle user posted image ali se borim protiv Pajice hahaha jaooo Pavle je prelepo ali zivimo u selu i zvace ga Pajica a to mi je user posted image

Tek dva meseca sam trudna. Sve sam zaboravila kako sta, ma...

Drago mi je da vas vidim i da vidim da ima puno starih clanica koje su aktivne i dalje i sigurna sam da je ovde i dalje najbolje drustvance. Zaboravila sam koliko volim RR. user posted image
Ljubim vas

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 11:36:50   
IvanaSK RR
Dobro dosla nazad user posted image
Nek bude laka trudnoca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 11:37:49   
lukaandrej
cestitam user posted image !!! bas je lepo ovdee sa vamaauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 11:43:23   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro dosla nazad user posted image
Nek bude laka trudnoca.

Hvala. Nadam se da cu se brzo ustositi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 12:06:14   
Milena18
Misha i Ljisha, čestitam na trudnoći! Tako sam i ja kao tvoja balerinica bila nestrpljiva da dobijem brata i isto sam mu ja dala ime.
Lukaandrej, on je jedna osetljiva duša. Ne znam imate li decu njegovog uzrasta u okruženju, da može da provodi vreme sa njima. Vrtić će mu koristiti, tamo oni uče socijalne veštine koje drugde ne bi mogli da savladaju.
Ja pokupila M, dobro je bilo danas. Odahnuh.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 12:09:23   
dunja RR
Dobrodošla nam!

IZVORNA PORUKA: lukaandrej

pozdrav mameee user posted image .



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 12:17:09   
lukaandrej
hvala puno,divne steee user posted image .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 12:55:19   
Anck Su Nmaun
Dobro dosla user posted image

Ljiso, welcome back! Drago mi je da vam stize pojacanje user posted image

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 13:19:54   
lukaandrej
Lukaandrej, on je jedna osetljiva duša. Ne znam imate li decu njegovog uzrasta u okruženju, da može da provodi vreme sa njima. Vrtić će mu koristiti, tamo oni uče socijalne veštine koje drugde ne bi mogli da savladaju.


da,ima brata koji je mesec dana stariji od njega i ide u vrtic,ali on je nekako ratoborniji od kako ide u vrtic,mada se sa Lukom lepo slaze,ali ovaj moj kao da ne zna da se brani,povuce se,i gleda u mene,a meni nekako zao.Bojim se da kad ode u vrtic,nece imati utehu,a ne zna da reaguje kad neko dete trci da se igra sa njim i vice.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:01:29   
Milena18
Ne brini, znaju vaspitači kako da se postave u tim situacijama. Kada planiraš da ga upišeš? Možda do tada i on još malo sazri.

Meni M već sat vremena spava u rukama, to nije radila sigurno pola godine. Ne mogu ni ručak da završim. Čim se malo mrdnem, negoduje.

Ivana, je l' zaspala maca ponovo ili je procenila da je za danas tri minuta dovoljno? user posted image

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:01:46   
krin 40
Dobar dan.Stigla struja pa i ja.LA dobrodošla.MiLj čestitam na novoj trudnoći.Da bude sve okuser posted image .Moj S je krenuo sa tri godine i odmah se savršeno uklopio.N takodje.Ja samo brinem da D prime u jaslice sledeće godine.To mi je prioritet

< Poruku je uredio krin 40 -- 20.9.2017 14:03:03 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:13:45   
IvanaSK RR
Krin, pa tvoja deca su savršena user posted image
Milena, zaspala je oko pola dvanaest i spavala oko sat ipouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:22:48   
krin 40
Ivana stvarno su savršeniuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:48:45   
lukaandrej
nadam se da ce sve biti ok,a super blago tebi,prebrinula si :) ja planiram pocetkom godine,da pregrmimo zimu.Ima tu deciju astmu,pa su mu ovi meseci malo tezi zbog prehlada. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
20.9.2017 14:53:04   
Sarav
Moja S je odmah nakon mmr-a krenula u vrtić tj. sa tačno godinu dana, ali nije naučila da bude ratoborna. Mirna je i izbegava konfliktne situacije. Mislim da je sad kasno da se menja.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu lukaandrej)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here