|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
2.9.2017 16:25:35   
vocicana
ME e bas sam navijala da je deckic. Ali neka je bebana ziva i zdrava, samo rastite, budite vredne trudnice!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
3.9.2017 8:22:13   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Evo i ja da se upisem ovde ja sam konacno na godišnjem odmoru. Beban raste

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
3.9.2017 9:13:34   
isidora88
Jutrouser posted image
Ja zamesila kroasane, sad cu i supicu da stavim. Sutra da vadim krv, pa na adaptaciju sa A, kasnije starijeg sina vodim u skolu, ceo dan obaveze

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
3.9.2017 9:50:32   
Mala Elena
Vociii user posted image nije vaznooo, zaista volim devojcice, mozda sam i ja imala osecaj da je decak da malo promenim i vidim kakav bi nam bio sin , ali nije bitno.
Jutro svima! Pijem kaficu . Muz ode da radi nesto, verovatno ga nece biti ceo dan , ako uspem da odem sa drugaricama na kafu..
Pozzic za sve!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
3.9.2017 12:12:51   
MasnaMasnica
Danuser posted image ,i ja sam napravila kroasane,slatke i slane,isla sa Norom u maxi u nabavku,cekamo Uni da dodje pa da idemo kod mm da vidimo kako majstori napeduju sa plocicama.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
3.9.2017 21:05:29   
vocicana
Samo nekabude zdrava, ziva, devojcice su ti mnogo slatke, sigurna sam da ce i trecabitiposebna.
Mackice! user posted image sta radite?


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 8:42:58   
krin 40
Iskrene čestitke i od mene.Curice su preslatke.Niki cimerko bivsa ode ti na bolovanje pred porodjaj skoro? Svaka čast,a četvrto dete❤.Zemunka ti ćeš pun termin draga kao i ja,samo još da i porodjaj bude gotov kao moj za 4 sata❤.UM❤..Zagrljaj za sve..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 9:50:30   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Pred porođaj odo na odmor skoro celu trudnocu sam radila.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 9:53:14   
krin 40
Videla sam.A uvek pitam za tebe❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 9:56:32   
nikiteki
Nisam imala vremena da pisem ali uvek procitam u prolazu sta se pise.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 11:13:53   
glukica
Zdravo svima, ja sam stara clanica, bila sam aktivna ovde u prvoj trudnoci :) sad sam u 26.nedelji druga trudnoca ,jos jedna devojcica pa eto da vam se malo pridruzim u trudnickim temama :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 12:06:31   
Bekolino2
Caooos evo jos jedne stare clanice.uzivala sam u prvoj trudnoci na ovom druzenju.nadam seblepom druzenju i sada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 12:54:04   
Zemunka85
Dobrodoslica novim stomacima user posted image , zelim vam lepo druzenje i skolske trudnoce.

Ja sa CTGa, bas sam se u povratku nesto isparanoisala da mi ne pukne vodenjak u busu user posted image .
Ovaj put jedna kontrakcija - jaca i duza, bolna. Pregledao me, kao prst i po otvorena, mada msm da me to on malo ...
Mislim da cu sledeci put tj u cetvrtak i ostati jer mi je rekao da posle CTGa dodjem na odeljenje, da mi uradi UZ, a koliko znam UZ rade na prijemu, pred porodjaj.
Osim ako mu se nije nesto na CTGu ili pregledu svidelo, mada msm da ej sve OK.
Svakako iako ne bude u cetvrtak, pa mora jos malo majku mu u nedelju mi ej termin ....

(odgovor članu Bekolino2)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 14:34:18   
MaRa94
Pozdrav svima.. Zemnuka, sigurno je sve ok. Pa dobro do nedelje ce valjda pozeleti da izadje. SIgurno mu je lepo kod tebe. user posted image

Dobrodoslica novim trudnicama.. Sada nas ima baaaas dosta...user posted image

Ja po celi dan gledam na yt bebe, na google odecu i opremu. Jedva cekam decembar da upoznam moju devojcicu. Odlucili smo se da damo ime Mila. user posted image
Ali sve dok je ugledamo nije 100 posto sigurno. Posto sam gledala da kupim kolica, drugarica mi savetuje da ne kupujem 3 u 1. Kaze da su nezgodna za koriscenje i da cu ubrzo preci na kisobran kolica koja su mnogo laksa. Kakva su vasa iskustva sa time? user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 15:25:09   
nikiteki
Ozivela tema ima nas sad dosta user posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 18:17:47   
Mala Elena
Maro, bravo na izboru, bice mi imenjakinja user posted image
Ja se najela, tj svi smo, sada pijem kafu i nadgledam decu...
Pozz novim user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 18:33:03   
Maslacak15
zdravo trudnice. Ja uvek savetujem da male bebe treba da budu u ravnoj korpi sve dok ne pocnu da samostalno sede. Znam da to u Srbiji nije poppularno, delimcno i zbog ekonomskih razloga i da se kolica prodaju kao 0+ ali po mojoj logici najbolje im je kad su potpuno na ravnom. Ja bar kolica imam, ne znam sta cu od njihuser posted image . Za starijeg sam imala jedna, sa korpom+ sediste kad je bio stariji, pa sam morala da kupim blizanacka posto je jeli razlika samo 15 meseci. I tako....

Na zapadu nista novo inace. Ganjamo se ja i mucnine.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
4.9.2017 20:10:41   
Rosita
Cao zene. Ja radila, jurila po banci nesto, vozila sina na trening... Sad sam usla u kucu. Krs u kuhinji morace da raskrci mmuser posted image
Dobrodoslica novim trudnicama :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 14:40:28   
Mala Elena
Trudnice, sto vas nema?user posted image
Ja kao legla da odmorim ali nece san na oci. Malopre isla do apoteke , malo prosetala, razgledala... sada da skupim ves sa terase pa da ispecem malo paprike.user posted image
Da li je neko za kaficu?
Razmisljam i sta bismo mogli za veceru. Pisite vas dnevni meni, sta vam najvise odgovara da jedete?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 14:52:44   
mama Jo
Jedna kafa u drustvu koleginice trudnice bi sada bas prijala 😊😊
Ja sam sad u drugom tromesecju, i par dana su mi dnevni meni - slatkisi... joj kako me to nervira... kako da se iskontrolisem?? Ima li neko ideju?

Bas sam se malopre zalila na forumu Ekspertni uz, da nisam uopste zadovoljna kako mi je dr uradila, nista mi nije rekla... jos sam pod utiskom, i ozbiljno razmisljam da je promenim!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 15:29:32   
Rosita
Me, ja sam od jutros pojela: kacamak od prosa sa maslinovim uljem i kefir, zatim muskantnu tikvu i bananu, mix badem- suvo grozdje, breskvu i sad cekam mm u kolima i jedem grisine :). To sve na poslu. Oko pet cu pilecu corbicu i salatu. Uvece nesto lagano, kreker i caj i slicno.
Eto, nabere se, al vecinom je zdravo.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 15:38:38   
Sanjica26 RR
Imamo na forumu trudnicki meni. Mozete tamo da piset_e. KlikKlik

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.9.2017 16:03:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 15:39:34   
MasnaMasnica
Caosuser posted image .
Meni je Nora zadnja dva dana bolesna, temperatura,a ja valjda od nespavanja preumorna,samo dremam,bas nisam svoja.
Sada pijem kafu, mozda me rasani.user posted image
Moj danasnji meni je sarenuser posted image prvo med,pa banana i 2 nektarine,pa dorucak dva sendvica;kukuruzni hleb sa mladim president kajmakom i izletnickom,i krastavac,pa 2 reda cokolade i 2 islera sa eurokremom,pa popila cveklu i med,pa cinija borovnice. Sada pijem kafu,rucak oko 5 krompirici iz rerne i pilece belo sa grila,vecera palacinke

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 16:38:18   
IvanaSK RR
Sanjica je gore napisala da se o dnevnom meniju pise u temi za to. Sledi zaključavanje chat teme ukoliko nastave pravila da se krše.
Maro, ima i tema o kolicima, pogledaj tamo sta te interesuje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,09/17
5.9.2017 17:09:54   
MasnaMasnica
Ivana pogledas vreme poruke pa mozda shvatis da su pisane u priblizno isto vreme,a kako je tema pusta,odavno je trebala biti zakljucana.user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here