|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
6.6.2013 22:17:28   
minna
Mi sad gledamo krevete, ustvari trebalo bi da gledamo a nikako da pocnemo, al u sv sl od kraja leta prelazi u svoj krevet, sad mu je krevetac vec tesan, tako da je vreme, mislim da cemo preurediti celu sobu, samo nemam uopste nikakve ideje sta, kako i gde, ako neko zna gde u Bg ima lepih kreveta - decijih soba, neka pise...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2013 7:51:17   
Anck Su Nmaun
Peace, a jel moze na tu fijoku da se stavi ogradica? Razmisljam ako uzmemo takav T ide gore a H dole, al za obe nam treba ograda,bez obzira sto je ovaj drugi skoro na podu :p

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2013 9:02:07   
Peace*
Nisam sigurna kako se te ogradice montiraju. Tj, ne znam koliko duboko ulazi ram kreveta u taj držač ogradice. Kad stignem kući, mogu ti slikati, pa ćeš ti to bolje proceniti.

Ono što se meni ne dopada kod fioke je: prednja strana fioke ide preko rama gornjeg kreveta (nema rupa između kreveta i fioke. Medjutim, da dušek u fioci ne bi češao gornji krevet, on je prosto ispod ravni te prednje stranice fioke. Tako da ja taj deo prekrivam frotirom da se ne bi udarao. pih, zakomplikovala sam, slikaću ti uveče pa ćeš razumeti, ovo zvuči baš konfuzno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 8:31:46   
Peace*
Ovako naleže od napred. Tamniji deo je ustvari prednja strana fioke.

user posted image


A ovo je slikano sa strane gde stavlja glavu, da vidiš koliko da prednja strana odstoji iznad ravni dušeka, pa da vidiš dal možeš da montiraš ogradicu:

user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 10.6.2013 8:32:30 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 8:37:44   
Anck Su Nmaun
Moze da se montira, hvala za slike, bitno je samo da ima i malo iznad duseka!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 8:57:18   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 9:08:08   
Sanjica26 RR
Mi smo nasli krevet i za koju nedelju muz ce da kreci sobu dok nas dve budemo odsutne. Okacicu sliku kad se zavrsi.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 9:32:03   
branki*
kaci,sanjauser posted image
boza nije ni bio u krevecu,vrlo kratko,spava sa mnom na velikom krevetu..tako da je on vrlo napredan za svoj uzrastuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Iz krevetića u krevet
10.6.2013 9:36:49   
Ivanka 75
Mi imamo krevet mm u sobi koja će da bude dečija. Samo ćemo dušek da promenimo a svekar će da napravi ogradicu sa strane, ima neke ideje a ja ne sumnjam da će biti super user posted image
Nadam se da ćemo na leto da joj sredimo sobicu, a ona već sada voli da spava u tom krevetu u toj sobi.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Iz krevetića u krevet
18.9.2013 10:39:10   
Anck Su Nmaun
I malena H je presla u svoj veeejiki krevet! Bez problema. Uzeli smo krevet na sprat ali ne klasicni , vec je malko nizi onaj gornji deo i donji lezaj je siri 120cm.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Iz krevetića u krevet
20.8.2014 11:24:50   
Mariya
I mi smo presli u veliki krevet, bez problema. Bila je presrecna kada je dobila krevet sa zutom posteljinom i pocetnim slovom njenog imena.
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Iz krevetića u krevet
20.8.2014 11:32:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki

kaci,sanjauser posted image
boza nije ni bio u krevecu,vrlo kratko,spava sa mnom na velikom krevetu..tako da je on vrlo napredan za svoj uzrastuser posted image


Branki, jel ste spavali samo ti i Boža u velikom ili svo troje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Iz krevetića u krevet
20.8.2014 12:14:23   
branki*
dunjac,nismo svo troje,samo boza i ja,jer je on voleo da se vrti i da ima prostora,pa da se ne bi budio,mm je proteran u drugu sobu.a,da ne bi spao,sa jedne strane kreveta sam bila ja,sa druge sam privukla krevetac,a na onom delu gde su noge stavim jorgan i jastuke,napravim kao neku barikadu da ne bi spao,jer je jako nemirno spavao i vrteo se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Iz krevetića u krevet
14.9.2014 11:34:19   
Misha i Ljisha
Mi smo D otfikarili tri letvice na krevecu (odnosno to je krevet za decu do 7 godina znaci veci je od standardnog kreveca) i sad komotno moze da izlazi i ulazi u njega a nema bojazni da ce tokom noci da ispadne iz istog. user posted image Ovaj ulazak i izlazak ima svoje prednosti i mane

user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 21:46:45   
soni
vec 2 dana spava u novom krevet , znaci sa dve i po god je presla...navikavanje u toku

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 21:51:23   
vikiveki
M i Lj super ste osmislili vaš krevet..Soni user posted image super je što hoće sama da spava,moji su veći pa i dan danas ponekad zažele da spavaju kod mame i tate.Nekad im ispunimo želju, ali u većini slučajeva to im ne pođe za rukomuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 21:55:23   
soni
moram da je navikavam..od 6 m spava sama u svojoj sobi...navikla je tako...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:03:39   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: soni

moram da je navikavam..od 6 m spava sama u svojoj sobi...navikla je tako...

user posted image mi smo nedavno pokusali pre ove ideje da otfikarimo letvice ustvari da skinemo ogradicu i stavimo dasku, koja se inace dobija uz taj krevet jer je i za stariju decu, medjutim pala je sa kreveta i odustali smo. A ovo da beba od 6 m spava sama u sobi je meni nepojmivo ahahha...Svaka cast. Meni to dodje kao naucna fantastika. Mislim ne bih ja ni mogla da je pustim da spava sama u sobi, pogotovo ako je bolesna ili bilo sta, otkrivanje da i ne spominjem posto mogu svaki cas da ustajem iz kreveta da pokrivamuser posted image plus nocno budjenje koje je kod nas i dalje aktuelno (a prestala je da sisa sa 15 meseci). Tako daaaa... kod nas ne da ne bi upalilo nego nema sanseuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:07:04   
soni
i ja sam ustajala po sto puta...ali tih prvih 6 meseci nisam trenula...cujem svaki sum i kad treba i kad ne treba...ona se okretala, prevrtala, uzdahivala i to me je budilo...nisam mgla da funkcionisem danju a ona uopste preko dana nije htela da spava tako da ni meni nij ebilo odmora..morala sma ovako...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:10:27   
Misha i Ljisha
i ja sam prvih 6 mesci svaki sum cula ali saaad...hahah jao jadna mi majka toliko sam nekad umorna da mi se dete probudi, ustane i legne pored mene u krevet a ja nemam pojma. Zato kazem da otfikarene letvice imaju svoje prednosti i maneuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:11:31   
Valerie
mi smo se prebacili sa 2 god i 2 meseca. Pored kreveca u sobi joj je stajao krevet standardne single velicine, koji je mahom koristila za redjanje igracaka. i jednog dana mi padne na pamet da probamo. stavila sam joj posteljinu sa Pepom i pitala je da li zeli tu da spava. prvi put za popodnevno spavanje. i bila je odusevljena. super zaspala i od tada je tako svaki put. problem mi je sto nemirno spava i moram da kupim ogradicu. za sada joj stavim putni krevetac uz veliki, ali je par puta skliznula izmedju user posted image . nije bila u panici, hvala bogu.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:20:50   
Didy
Ja se kunem u to da su deca koja od prvog dana spavaju sama u sobi "bolji spavači", odnosno, mirnije spavaju. Moja Sofija je živi dokaz. Čim se rodila, krevetac smo stavili u njenu sobu koja je odmah pored naše, sa dva meseca je spavala celu noć. Stefan je tad dobio novi krevet, on je spavao u svojoj sobi, Sofija u svojoj, mi u našoj. Nije mi bilo teško da ustajem kad treba, ali konačna matematika kaže da sam manje puta ustajala noću za nju, nego za Stefana kad je bio mali, a spavao s nama u sobi.
Moji od nedavno spavaju zajedno u sobi na redovnim krevetima, spojili smo im i jako su srećni, spavaju mirnije i duže ujutro, gotovo nikako se ne bude noću, desi se recimo jednom u dve nedleje, npr. neko od njih traži vode i odmah nastavlja sa spavanjem.

< Poruku je uredio Didy -- 30.11.2014 22:29:48 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:25:19   
Misha i Ljisha
user posted image Didy a mozda su "bolji spavaci" jer ih ne cujete ahahah...Salu na stranu. Kod moje D nema veze to spavanje sa nama u sobi ili ne sto posto jer je sa dva meseca i ona spavala celu noc ali sa tri je pocela da se budi u placu. Pri tom bas u toku tog budjenja mi nismo jos uvek u sobi i nismo zaspali vec obavljamo vecerenje aktivnosti koje vec imamo. Tako da to nema nikakve veze u nasem slucajuuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 22:29:13   
Didy
Ma, ja se i dalje kunem da ima veze. Npr. Stefana je svako jutro budio mm kad se spremao na posao, nju nije jer ga nije ni čula u svojoj sobi. On je urlao svaki put kad skonta da nismo u sobi, a njoj je bilo standardno da je sama, pa nikad nije ni kukala za nama.
A imala je alarm uvek uključen, čuli smo svaki šum, ali ona nas nije, to je ključno.
Ja sam tek s drugim detetom shvatila koliko sam od prvog deteta pravila, ružno zvuči, ali tek sad vidim da je tako, nesposobnog debila.


< Poruku je uredio Didy -- 30.11.2014 22:31:55 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Iz krevetića u krevet
30.11.2014 23:13:35   
Mala Elena
Didy , svaka cast detetu ako je da dva meseca spavalo celu noc .Mnoge mame, kao i ja, se bore do godinu dana sa nocnim budjenjem i podojima.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here