RE: Ikea Srbija (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (3.10.2017 15:48:47)

Ako je neko skoro bio, da li ste videli imaju li i cenu, onog decijeg stola i stolica u raznim pastelnim bojama sto ih ima? Ima ih u mnogim vrticima i na mnogim mestima za decu... ne znam kako drugacije da objasnim, a ne znam inace kako se postavlja slika ovde u komentar...
Pa eto ujedno ako neko moze da mi pomogne i sa tim - kako da postavim sliku neku kad hocu?
Sad bih vam stavila sliku tog stola i stolica a ne znam kako 😁




MamaNecaVo -> RE: Ikea Srbija (3.10.2017 15:53:28)

Na Ikeinom sajtu imas sve cene.
Samo kucas deciji program ili kliknes pretrazi sve proizvode.




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (6.10.2017 12:10:14)

Da li je mozda neko video skoro u Ikei onaj sto i stolice za decu... znate one prepoznatljive iz Ikee, u prelepim pastelnim bojama, ima ih u raznim privatnim vrticima i nekim objektima za decu? Od nekog cudnog materijala, onako savitljivo skroz? Ne znam kako drugacije da objasnim, a bas me zanima cena...




nata11 -> RE: Ikea Srbija (6.10.2017 13:55:28)

klik




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (6.10.2017 14:04:21)

Hvala puuuuno!
Izvinjavam se zbog dva puta napisanog posta, nije mi prikazivao ovaj prvi od pre neki dan... tek ga sada vidim, i tvoj komntar Krin 😊😊
Sorry jos jednom 😊




nata11 -> RE: Ikea Srbija (6.10.2017 19:03:40)

Imas gore izbor po godinama deteta




medamisko -> RE: Ikea Srbija (13.10.2017 20:37:34)

Ne znam za online , ali svasta ima da se kupi. I lampe i ormarici.




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (13.10.2017 21:50:15)

Joj mi gledamo neku super lampu, kao bela kugla staklena, uzeli bi tri takve, i tepih... i razmisljamo online da porucimo...
Jel znate kolika bi bila dostava? Da li je neko mozda uzimao slicne stvari?
Videla sam tamo njihovo obavestenje da je do 30kg dostava 999 dinara.... ako sam dobro razumela?




nata11 -> RE: Ikea Srbija (14.10.2017 12:21:33)

Da to su cene dostave. Vece su nego kod ostalih online prodavnica.




Mala Elena -> RE: Ikea Srbija (14.10.2017 13:14:19)

Da li samo ja mislim da je Ikea jaka na cenama ?
Imali smo nekidebeli katalog, ima lepih stvari ali su skupe.




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (14.10.2017 13:23:06)

Jeste, to je bas visoka cena dostave...

Kazu svi da je nasa Ikea skuplja od ostalih u regionu, a imaju cene onako.. nesto i jeste skuplje, a malo je drugacija roba pa kao, mada nije neli kvalitet... sta znam, u principu ljudi su ok zadovoljni sa tako nekim sitnicama




MasnaMasnica -> RE: Ikea Srbija (16.10.2017 14:31:06)

Je li neko porucivao on line? Za koliko stizu stvarcice?




dddaca -> RE: Ikea Srbija (16.10.2017 15:38:47)

ME, evo i ja mislim da je Ikea preskupa




MamaNecaVo -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 0:43:15)

Cene im jesu jace u odnosu na recimo Forma Ideale a isti je kvalitet.Ma koliko me neko ubedjivao da Ikea ima kvalitetan namestaj,ne bih se slozila.
Tamo i vazi i ne vazi da je ono-koliko para toliko muzike.No,sitnice su povoljne i moze se naci svasta "nesto".




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 8:34:22)

Tako je, Ikea uopste nije kvalitet neki, samo sto ima svega i svacega - mislim na te sitnice za sobu, kuhinju... i mozda nesto sto nema recimo u home centru, formi ideale, iysku...
Npr.mi smo nasli neke jako lepe lampe za deciju sobu u obliku oblaka, za 700 din., a bas smo tragali za lampama i takve nismo nasli u home centru i iysku u novom sadu...
Recimo eto toga sam se setila




Anck Su Nmaun -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 8:38:40)

Sve sto stize u Srbiju obicno neko djubre dizemo u nebesa.
Jedino sto je opremljeno bolje inace nista specijalno. A za nase trziste jos i skupo.




nata11 -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 9:37:01)

Ja se ne bih slozila da je kvalitet kao FI - dosta je kvalitetniji namestaj. Imam komodu kupljenu pre 5 godina koja nije mrdnula.




Sanjica26 RR -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 9:42:52)

I ja se slazem sa Natom. Mnogo je bolji kvalitet. Sad smo kupili komodicu za decu. Tacno se vidi razlika. Planiramo za T sad da kupimo radni sto koji se podesava kako dete raste.




Ana RR -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 10:06:17)

Ikea nikad nije bila jeftina kada su u pitanju kuhinje, nameštaj za sobu i slično. A sitnice, dekoracije, tekstil i takve stvari, to je ono što je pristupačno. Ja sam malo upoređivala cene stvari koje su me zanimale i nešto je jeftinije u Kanadi a nešto kod nas. Standard ne može da se poredi, naravno. I sećam se da sam tamo nailazila na mnogo proizvoda koji su jeftiniji nego u Srbiji, ne samo u Ikei već uopšte.

Jysk ima finih stvari mada je kvalitet diskutabilan, nije baš sve sjajno ali nije ni loše. A Forma je bzvz.




Dragica Draga -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 10:33:17)

Bas tako, a ni Jysk nije bas jeftin, isto moze da se nadje nesto, ali generalno nisu bas jeftini. Samo par puta sam neke suoer praznicne dekoracije tamo uzela, ali samo zato jer je bilo sezonsko snizenje. U formi nikada nista.

Kada se uporede cene, sve je to tu negde, nesto jefrinije ovde nesto onde 😊
Meni su lepe stvari u Ikei stvarno, a kako sta sto se cena tice... npr.sad u nasoj gledam te neke sitnice za kuhinju, za kuvanje te razne kasike, hvataljke, cediljke i ostalo :) sve je po par stotina dinara a lepo je jako, to mi recimo nije skupo




dddaca -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 15:30:33)

Dobro, te sitnice i nisu skupe




isidora88 -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 15:37:30)

Ima svasta zanimljivog sudeci po sajtu, po meni dosta toga je skupo, a dostava je dranje koze, 6000 din dostava do NS, preskupo. Da zivim u Bg skoknula bih da vidim sta ima, ovako mi se be isplati da iden, jeftinije mi je od preprodavaca da kupim.




dddaca -> RE: Ikea Srbija (18.10.2017 15:41:37)

Toliko? NIsam obracala paznju, ali stvarno je previse.




MamaNecaVo -> RE: Ikea Srbija (20.10.2017 0:09:33)

Dostavu pareno naplacuju.
Ali i kvalitet.Zato su im onakve oscilacije u ceni sto se namestaja tice.
Lampe su im sasvim ok,samo povedite racuna oko kabla tih decijih lampi.
Mi smo ga dodatno obezbedili i pricvrstili na zid.




IvanaSK RR -> RE: Ikea Srbija (20.10.2017 7:41:13)

Meni je tamo sve skupo[sm=smiley36.gif]
Imaju lepih lampi, muz mi je uzeo jednu, 1000 din. Ali ja sam pronalazila i mnogo lepe lampe na OTC-u na Novom Beogradu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>