RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Duškić -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (17.10.2017 2:28:21)

Zasto da ne, svi imaju pravo da ucestvuju . Jos kad uz sve to dohe inspiracija, pun pogodak!




krin 40 -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (17.10.2017 9:32:45)

Bravo za RR ..sjajna nagrada




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (22.10.2017 23:24:13)

Jos malo pa ce i ovo glasanje 😊
Jedva cekam da citam stihove 😊




mekanica -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 8:50:25)

Mame je l imamo pravo i da pišemo i da glasamo?




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 8:54:56)


IZVORNA PORUKA: mekanica

Mame je l imamo pravo i da pišemo i da glasamo?

Kako mislis da pises i glasas?
Ako mislis da učestvujes u nagradnoj igri i da glasas, da, imas pravo.




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 8:55:30)

Pa da, koliko znam imas pravo i da pises i da glasas... 😊
Ja obozavam ovakva takmicenja, uvek mi da inspiraciju i o da danima tako smisljam.neki lep stih 😊
A mame se stvarno potrude, baa uvek bude lepih pesmica 😊




mekanica -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 9:00:53)

Hvala 😉 na to sam i mislila i da pišem komentar i da kasnije glasam. Kad su bili brojevi samo sam pisala pesmicu mislila sam da ne ide i da glasamo 😁
Jeste lepo, ja se okupiram rimom neko vreme ☺ nisam ni znala da umem da ih sastavljam 😁




Mala Elena -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 10:26:22)

Cisto da znate da ja jos nisam kupila prvu kupku za [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif] znacila bi mi...[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (23.10.2017 12:57:00)

Bas to, ova RR je probudila i pesnike u nama 😊




mama Jo -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (24.10.2017 16:12:59)

Sutra pocinje glasanje - jeeeeeeeeeeeeej 😍




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (24.10.2017 16:15:43)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:43:20)

I ja jedva cekam glasanjeeee :))))Srecno nam svima [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:54:36)

1.
Sve sto Chicco nudi zaista vredi.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:55:06)

2.
Chicco je tu za nas, od prvog dana nema mu ravna!
Da li je losion ili je krema, sve je prelepo i provereno bez dilema, i nema parabena..
Da li na Suncu ili na plazi ti uvek Chicco proizvode potrazi!
Volimo Chicco proizvode kao i puno mama i rado ih koristimo sa nasim bebama!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:55:27)

3.
Chicco-ove proizvode oooboozavaaaam! Do skoro sam ih kupovala kumcetu, a od skoro i za princezu koju ocekujemo u januaru. ^_^ <3




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:56:09)

4.
Chicco Natural sensation je nova linija proizvoda koja svakoj bebici prija.
Sa njom malena i nezna koza mirisna je i zasticena od stetnih uticaja, sa nama je od 1.dana i svima nam je znana ta Chicco carolija!

Volimo i kupkicu i kremu za lice i ulje u spreju,
tata ce nam nabaviti u Aksi kolekciju celu!

Za Chicco znamo da je bez parabena i samo od prirodnih sastojaka napravljen za nase guze male,
verujem da to znaju cak i vrapcici sa grane :)

Kad zapenimo u kadici i ubacimo zuto plasticno pace,
uz pesmu i uzivanje kupa se moje mace.
Izlazak joj tesko pada, tad krece dreka i cika: - Vrati me nazad u kadu, mama! - porucuje mala Vika!

Pa sipa na sebe po pune sake, eh, brzo nestade kupke nase,
Zato igramo i nadamo se da ce Chicco i Ringeraja uslisiti molitve, jer ova kozmetika bas nam jako pase!

Jako zelimo krema za lice i kupku Vasu da obraduje jednu nemirnu i cilu seku nasu <3







marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:58:26)

5.
za mala savrsena bića savrsena kozmetika od prrvog dana,natural sensitiv za savrseno odrastanje ,za negu koze koja je tanja i oset_ljivija i do pet puta od odraslih ,za bujnu kosu sampon,za lepu zdravu kozu kupka ,losion ,krema za lice i mali andjeli postoju i izrastaju u savrsena negovana bica,jer nega ,dobra nega je zdravlje




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:58:41)

6.
Sjajna ideja, svi proizvodi u jednom paketu olaksavaju mamama brigu o neznoj bebinoj kozi.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 20:59:56)

7.
Chicco kozmetika je idealna za sve bebe sveta
i tu dileme drage majke nema.
Od prvog saznanja da ce bu biti mamakrenula sam u potragu za idealnom kozmetikom iset_ila se Chicco bez imalo straha,jer sam odmah znala da ce koza moje bebi biti mekana i mirisna,a oduvek me bas ona asocirana na mirisno i cisto,negovano cedo!
Zato je zelja svake majke je jasna,
a to je da pruzi najbolje iz prirode za svog malisana!
Za negu i kozu mekanu kao svila,tu su Chicco proizvodi bez stetnih sastojaka jer mi,mame,biramo samo najbolje.
Nega bebine koze je vrlo bita stvar
a to nam Chicco godinama daje na dar!




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:00:47)

8.
Kolekcija Chicco-va nova je za bebu dodir iz snova.

Šanpon i kupka za kožu nežnu,
šire divan miris i prave penicu snežnu

Krema protiv ojeda da bebi bude bezbedna guza
a lice veselo i bez suza.

Tu je i ulje i za lice krema
pa beba može bezbrižno mirišljava i mekana da drema.

Chicco mnogo volimo,
zato se na ringeraji za nagradu borimo




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:01:30)

9.
Moja mama ujutru čim otvori oči,
Gleda svome čedu kako će pomoći,
Chicco joj tu uvek priskače u pomoć
da mami bude lakši dan i još lakša noć.
Moje stvari uvek divno namiriše
uz Chicco proizvode lepše se diše.
Tu je mama uvek da mene očešlja
sa Chicco četkom da budem beba lepša.
I kada sam nervozan i ne znam šta bi više,
Chicco ulje za masažu uvek pomogne,
da mama opusti svoju malu mazu.
I kada me mama na počinak sprema
u kadicu me stavi i pesmice mi peva
Chicco kupkom me namiriše skroz
i onda polako za zemlju snova hvatam prvi voz.
<3 Chicco i Mama u sluzbi beba <3




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:01:58)

10.
Chicco kolekciju volimo svi
probaj je i ti.

Mirišljava i bajna
od nhe je bebina koža sjajna

Najviše kiristimo kremice
za nasmejano malo lice




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:02:51)

11.
Kremice za lice i ulje tu je,
svaka mama koja voli bebu Chicco kupuje.

Kolekcija nova stigla je iz snova
da nas obraduje i šampon i kuoka tu je

Bebe vole Chicco,
vole ga i mame jer nije samo za bebe
koriste ga i same




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:03:18)

12.
Mamino sam dete od glave do pete,
A stigao sam na svet sa Chicco planete.

Bas mi je lepo na ovom svetu,
ali i dalje volim moju Chicco planetu.

Patikice Chicco bas su prava stvar,
dobio sam ih bas juce od svoje bake na dar.




marketing RR -> RE: Osvoji paket Chicco Natural sensation kozmetike! (25.10.2017 21:03:44)

13.
U kadu trčim kada padne veče
i ne brinem da l' će šampon oke da mi peče.
Na lice mi mama stavi kremu
i zahvali se Chicco-u na svemu :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>