RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Milena18 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 8:03:32)

Jutro!
Anck, jesi li bolje danas?
Krin, srećan put!
Voci, kako je bilo na moru? Nadam se da se neće razboleti mališa.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 8:07:31)

Dobro jutro.
Milena, jel lepotica krenula u vrtic?




vocicana -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 8:09:03)

Milenice[sm=smiley31.gif], ja se isto nadam, mada mislim da se trojka gore levo polako spusta, bas je juce bio nervozan, alisinoc je glava topla, mada je lepo spavao, ali jutros vrv zbog spavanja topao, ne znam, ne znam.
Na moru je bilo toliko lepo da smo komotno mogli ostati bar jos 20 dana, uzivanje. On je bio dobro 11 dana, 12-tog dobio anginu i teraj ab Brufen, sve po redu.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 8:10:19)

Jutro svima! Mi se razbudjujemo...
Opet me muci ppitanje sta za dorucak ?[sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 8:30:34)

Dobro jutro. Mene i dalje drzi prehlada. Cak i Sofi. Taman sam mislila da nema vise kasljanje. Cele noci nije zatvorila usta. Sad T i ja doruckujemo. Vodim je ranije u skolu. Vreme je bljakic.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 10:42:51)

jutro,mi smo ok spavali.Srecko se budio samo dva puta.
Krin koliko ostajete u Ca?Sta ima za sinov posao?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 11:06:28)

Mi smo bas lose spavali. Ona se budila milion puta, sutirala nas, htela da skace sa kreveta na glavu... Sad je opet zaspala dok sam je inhalirala.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 11:35:08)

Ivana, krenula je ponovo u ponedeljak. Kaže vaspitačica da je svakog dana sve bolja. A šta je sa macom, što je inhaliraš? I ona je prehlađena?
Voci, onda ga možda i zubić muči.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 11:53:56)

U nedelju se već vraćamo.Mm mora na posao a N u školu.Idemo zbog rodjendana bratove ćerkice.Mi svi živimo u Bgd-u a slavlja pravimo u Ča.Lokalpatriote[sm=smiley36.gif]
Za posao čeka to testiranje iz stručnog engleskog.Do 15-tog oktobra će se znati ko je primljen.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 11:54:48)

Da, nosic curi. I nikako neda da joj obrisem nos. Vristi. Setih se vas i maramica[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 11:58:34)

Milenice, nadam se i ja da je zubic. Ali evo nije jeo, nesto oko pola porcije, ne svidja mi se nista ovo.
Jedva cekam da odem kuci.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 12:19:10)

Voci, moja retko kada pojede i pola porcije[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 12:21:44)

Moja T nije jela ni pola porcije.[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 12:41:34)

Jede on super, ovih dana odkako smo dosli sa mora, kao provaljen, nije stajao, niti sa hodanjem, niti sa jelom, sve sto mu se daje, on uzima i klopa.




krin 40 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 12:52:07)

Voći tvoj D i moj D su "braća po spavanju i klopi"[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 13:25:39)

Dan
Malo odmorih danas, i jos malo po decu u vrtic.
Milenice hvala na pitanju, kao da sma bolje al nos jos radi 😠
V isto tako, sinoc se otimao za inhalaciju, pa sam sebi nastavila.jer on pobegao na kraju. Ujutru mu je naj gore i kaslje i slini uzas , sve mu se nakupi preko noci slajm.A preko dana super , jedva malko da mu curka vodica.




Dragica Draga -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 13:51:36)

Anck ja sam nedelju dana bolovala... i to uzas- nos slinavi, grlo golica i boli- kasljem, uho mi zapusilo toliko da gotovo nisam nista cula. Naravno nisam stigla da odem kod dr pa sam prirodnim metodama sve izlecila, evo posle ned.dana sve ok...
Ne znam koliko kod tebe traje vec, ali proci ce, pojacaj vitamin c i probaj propolis kapi- meni se od njih za dan podigne imunitet!




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 15:11:43)

Evo kraj druge nedelje [sm=jezicek.gif]
Ma laku cu ja za mene, samo ivaj mali vec jednom da prestane da slinavi 😠




Dragica Draga -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 17:01:07)

Joj jeste, to i ja kazem, samo kad su mi oni zdravi, ja cu lako...
Nadam se da ce brzo prestati, drzimo fige 😊




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 20:48:31)

Sta radite, mame?
Moja slinava je i dalje slinava [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 21:18:22)

Veče!
Moja nije više slinava, ali i dalje briše nos sto puta na dan [sm=smiley36.gif] Zakašlje se još uvek ponekad, valjda će i to proći uskoro. Uspavala sam je, pa i ja sada se opustim, radna nedelja je konačno gotova. Mm gleda utakmicu, a ja ću malo čitati knjigu.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (6.10.2017 21:33:58)

Milenice, sta citas?
Moja sam strpala. I da se tusnem i ja da citam.




Mariya -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (7.10.2017 0:00:48)

Veče mame!
Jao Milena, kad je to bilo kad sam ja mogla da čitam...[sm=jezicek.gif] pre nekoliko godina [sm=jezicek.gif] Ja nemam vremena ni avonov katalog da prelistam, novine samo gomilam, redovno uzimam lepotu i zdravlje i blic ženu. E lepotu sam pročitala majsku, ostale stoje i čekaju, kao i blic žene iz septembra. Jer kad imam imalo vremena onda gledam PLL, a i to gledam po 5-6 dana jednu epizodu, svaki dan po nekoliko minuta [sm=smiley36.gif]
Danas sam bili u savetovalištu, primili 3.dozu pentaxima i hep. B, izmerili se, dr ga pogledala i oduševila se koliko koristi ruku[sm=bravo.gif]
Nema T ali je topliji nego inače pa sam mu dala eferalgan, možda se ukomira pa me časti sa više od 2 sata spojenog spavanja... Neopisivo sam umorna. Sve me boli. Danas na sekund nisam sela. Ustvari jesam, sedela sam 10ako minuta dok sam pregledala slike se krštenja i rođendana, a i tu je Lu skakala po meni, a L pokušavao da mi uzme slike. Eto kako ja odmaram. Ujutro ustanem, spremim doručkove, čajeve, popakujem mašine, ustaju deca pa ih hranim, onda savetovalište, pa sam išla po papire za komisiju, predala putne za L, otišla da zamenim garderobu koju smo dobili za rođendan ane odgovaraju nam veličine, apoteka, brza kupovina u rodi, sreća, L je bio dobar i spavao, tako da sam ga ja nemajka ostavila u autu i obavila svoje. Kad sam došla kući, kuća u haosu, muž leži bolestan (a znate kakvi su bolesni muževi [sm=jezicek.gif]) spremaj ručak, kuću, hrani,doji,uspavljuj, juri decu i dok trepnem 8 sati je i spremam večeru, kupam ih i uspavljujem. Ludim već. Da malo razbijem svakodnevicu, skoknuli smo Lu, L i ja u Segedin u utorak. Svašta sam im kupila, a što je najbolje, kupila sam zimske jakne za obe devojčice za 25€!! Luci cipele, pantalone, za L isto. Ručali, malo se igrali i kući. I onda me kući sačeka sve ono od čega sam pokušala da pobegnem[sm=smiley36.gif]spremanje,hranjenje,sklanjanje, raspremanje.
Sutra opet sve isto, a moram nekako da trknem i do sestre, ne znam ni sama kako ću.
Uh, pitam se koliko puta će me mališa probuditi noćas. Da otvorimo kladionicu?ja tipujem otprilike između 17-20 buđenja [sm=smiley36.gif]
Laku noć mame, bolje da spavam dok spavaju i oni.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (7.10.2017 0:03:36)

Mene boli zeludac [sm=smiley13.gif] Danas mi je dan za pamcenje. Nismo imali struje od 9-17h. U kuci sve vreme bez svetlosti kao da svice. Uzas jedan. P nervozna, hoce napolje. Izvedem je, trebalo je samo objasniti joj da ne gazi u barice u patikama. Pa onda nazad pesaka uz stepenice jer lift nije radio...Onda kad je E stigla , nastao haos, jurnjava, vriska, nered...
Tako. Zavrsilo se...




Milena18 -> RE: Razgovori mama 10/17 [chat] (7.10.2017 11:57:07)

Ćao, mame!
Sanjice, čitam "Šroder" od Amiti Gejdž. Baš mi prija, ali mi sporo ide, pročitam samo desetak stranica pred spavanje, nekad ni toliko.
Mariya, kod tebe je baš haos. Ja ti se divim kako izdržavaš. Može li neko da ti pomogne, beše ti svekrva živi blizu?
Mm uspavao M, ja sam bila sakrivena u drugoj sobi za to vreme [sm=smiley36.gif] Noćas je opet sisala sto puta, makar danju malo da preskočimo. Hajde što sisa, nije mi to problem, čak mi nije toliko teško ni što se budim, ali grize strašno, sva se preznojim ponekad.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>