|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
5.10.2017 21:21:52   
isidora88
Samo da mahnem, danas obavila komisiju, bila do posla, nesto se razmisljam da idem sledece nedelje na ultrazvuk, trebalo bi tek oko 20.og ali mi nesto puno toliko da cekam, brinem se zbog pritiska pa da vidim sa dr da me malo cesce prati i da uradi dopler.
Za koji dan mi rodjus, 29.godina, totalno mi je proletelo, ja sebe jos uvek vidim kao devojku od 22 godineuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 7:47:38   
vocicana
Ljishooooo, pa ti si trudna? Divno, cestitam!!!
Isi, ti i jesi kao da imas 22, kakose osecas tako i bude. Javljaj stase desava sa uz, ali bice sve ok. Ljubim vas stomacici!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 8:44:40   
Mala Elena
Jutro! user posted image kako ste?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 8:57:46   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Sta se rucka jutros, ja ideju nemam .

Ispratila Uni u vrtic i mm na posao, pa se vratila u krevet kod Nore i upravo se probudile.
Danas moram staviti na spisak sta mi jos fali, i mislim da je vreme da pakujem i torbu polako.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 21:18:54   
nikiteki
Dobro veče! Da se javim, bila danas na ctg dobar je malo me sece szomak reko doktor ako se ne porodim do 11da se vidimo onda i izaziva porodjaj

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 22:31:40   
Mala Elena
Ja se nadam da cu do kraja oktobra spremiti tu torbu i oprati i opeglati one pelene za povoj.
Ova deca me slomise danas, kuca mi je u rasulu trenutno, nemam snage ni da ih uspavam.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
6.10.2017 23:15:13   
Dragica Draga
Mala Elena polako, dug je oktobar, tek je poceo 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 0:16:45   
Mala Elena
Jeste, ali nisam uvek u prilici da to uradim ili nemam snage ... Totalno sam zaboravila da mi fali jos jedna spavacica i neka pidzama na raskopcavanje .
Malopre me zaboleo zeludac. Sada me boli glava... user posted image Mislim da nikako necu spavati nocas.
Laku noc!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 8:46:58   
pipi_coco
Dobro jutro ženice drage. Dugo me nije bilo na rr i izvinjavam se zbog toga user posted image

Mi polako guramo, vrijeme prolazi, vec sam u 23. sedmici, beba me šutira iznutrauser posted image

Bilo je malo kriticno oko 12 sedmice, ali dr kaze da je sada sve ok i stabilno, da nema više rizika, tako da napokon mogu da odahnem malo i potvrdio je da je djecak u pupi.

Nadam se da ste mi vi sve dobro i zdravo.

Nisam citala unazad šta se dešava, pa izvinite i zbog toga.

Puno vas ljubim user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 8:55:47   
medamisko
Pipi , bas lepo.
ME , spremi se ti na vreme nikad ne znas kad ce bebac napolje.
Mozda i pozuri.
Uzivajte stomacici!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 9:28:32   
IvanaSK RR
Pipi, ljubimo te!
Isidora, kako pritisak?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 13:00:00   
Maslacak15
samo da mahnem ovdeuser posted image . mladje dete otislo sa tatom na neki rodjendan, ja i matori idemo u shopping. Posto nista ne stizemo tokom nedelje, ostaje samo subota kao prilika za trosenje parauser posted image .

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 13:11:10   
Dragica Draga
Lepo potrosite novce na neke lepe stvari 😊
To uvek oraspolozi, posebno nas zene...
I mi cemo danas u troskarenje u outlet, ali bez dece, cuvace ih baka i deka 😊😊

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 14:03:27   
Bejbili*
dobar dan i od mene. kad ste vec kod sopingovanja i ja moram ove sedmice da vecinu zavrsim.jos ni krevetic ni nosiljku a ni torbu za bolnicu nismo spremili auhhh a menee frka neka hvata user posted image e da,moj beban zadnjih 15tak dana stalno stuca.zna se desiti i po tri puta dnevno a negdje na int procitah da to moze biti pokazatelj da se pupcana vrpca omotala oko vrata pa me frka neka nenormalna.sta vi mislite zene drage?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 14:19:50   
MasnaMasnica
Caosuser posted image . Ja lezim ,jedem kolace, vreme je smor.
Bejbili i moj nekada cesce stuca, ne misli na to. Ima beba koje vise stucaju, a neka redje .

Ja danas pune 34, od sutra u 35oj😮😄

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 14:27:37   
Mala Elena
Zdravooooo...
Nas tri setamo, vec sam se umorila. Isle da im kupim po igracku, izmorile me.
Ustale smo posle 9, nadam se da ce zaspati posle.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 14:54:21   
Rosita
Da i ja mahnem. I meni kuca vapi za raspremanjem, ali... Potrosili smo vreme pametnije, sin i ja isli u biblioteku da zamenimo knjige, na kolace i u setnju... Sad da pojede voce pa da spava, da se odmorim pa rucak. Ja po zadnjem uz ulazim u 16- tu n. Jos ne osecam jasne pokrete. Pozdrav :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:28:38   
vonavoj
Gde ste zene?!?!Pa ja ne verujem da vidim poznata imena! I to sve trece dete! Evo i mene..nikad ne reci nikad..neplaniranl i iznenada evo i trece trudnocr! U soku sam bila..ali sudjeno je! Premorena sam.sve ja na meni.mm promenio posao,ali izdrzacuuser posted image Bila sam juce kod dr.pregledao me..sve je ok..uz za 3 nedelje.. sad cu mozda malo da se ukljicim.koliko budem mogla..jer cu morati da radim..gazda ce se slogirati...a i nemam zamenu..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:38:56   
Rosita
Oho von! Pa cestitamuser posted image .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:40:53   
Sanjica26 RR
Opa Von. user posted image Svaka cast na pravoj odluci. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:41:59   
vonavoj
Maslacak15! Mnogo mi je drago sto te vidim na forumu.i to medju trudnicama!
Isidora.vrlo hrabro od tebe.zbog pritiska...i mene je strah..jer vec godinu dana pijem nebilet 1/4.zbog pulsa.i pritiska na granici..tako da sad nista ne pijem.ali moram da pratim..u drugoj trudnoci je bio normalan...ali od stresa mi skocio prosle godine..videceml..kilava sam strasno.i pre trudnoce..isla na svakakve analize..trnule mi ruke..slabost u nogama..ma sve je ok..u maju sam operisala venu.posledica trudnoce.i sad opet trudna😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:44:18   
emicaa
Von kako mi je drago sto te vidim medju trudnicama,jedno davno je bila prica da ce biti jos jednom trudica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:44:41   
vonavoj
Hvala devojke!
Bas sam bila u soku..ali ako se vec nismo pazili.i ako smo uspeli iz jednog jedinog odnosa da napravimo bebu..nekako nisam bila da sklonim..bice pretesko..znam.sve znam..i sve na meni..mm je presrecan..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:48:43   
vocicana
Von cestitam!!!! Divne novosti macke!
Uzivajte i mazitestomacice, pu, pu, vise vas bilo!user posted image user posted image
Pipi, jos jedan deckic, ljubimo te!!!

< Poruku je uredio vocicana RR -- 7.10.2017 15:49:22 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,10/17
7.10.2017 15:49:04   
IvanaSK RR
Vonavoj, divnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here