|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 7:16:19   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. T doruckuje, pa je mm vodi u skolu. Ova mala spava, pa ce uskoro inhalacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 7:19:21   
Duškić
I mi ustali, tj.sin i ja , ovi medvedi spavkaju. Cekaju ds spremim sta treba pa tek onda user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 7:28:02   
IvanaSK RR
Duskic, to nam je sudbina user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 7:31:51   
Sanjica26 RR
Sve mame tako rade. Secam se da moja mama svaki npr.vikend ostajala da sprema rucak dok ostali spavaju. Tako sad i ja. Meni je zaista jos bolje da u tisini spremam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 8:51:34   
Anck Su Nmaun
Uhh meni dusa spava a mislila sam da idemo u voznju, da iskoristim jos danas lep dan.
V i slinavi ne prestaje i kaslje, razmisljam malo da mu ubacim koju inhalaciju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 8:57:06   
Sanjica26 RR
I meni dusa spava, a sad moram do casa da uradim svasta. Zica na sred sobe. Torta da se pravi. I ostale djakonije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 9:04:23   
emicaa
jutro,ja sam onako polunaspavana.Srecko spavao malo bolje nego inace.T se probudila prije nas,ustala i gledala crtice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 9:21:06   
Misha i Ljisha
Dobro jutro,
ovim putem zelim da zamolim mame ciji su muzevi puniji a i one same u temu sa dusecima user posted image , javljaju se u temu samo mrsavice a mi visestruko elegantno popunjeni ostajemo uskraceni za informacije hehehe...

Ja odvela dete u vrtic, doruckovala i evo nikako da se pomerim od kompjutera, cackam i gledam koji dusek da kupimo. Ni krevete nisam namestila.

A i nisam se naspavala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 9:35:16   
mama Jo
Jutro, jutro... nenaspavana kao i ostali vidim... kako znaju da zafrkavaju ova malena deca to je cudo...
Ja sam jos i polunervozna, tako da se nadam da se nece desiti jos nesto u toku dana sto ce me uciniti risom ☺


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 10:04:51   
Milena18
Jutro!
Ivana, piši kako ste prošli.
Anck, daješ li mu nešto za iskašljavanje?
Mi od sinoć bez povišene temperature, valjda će tako i ostati. Nisam je poslala u vrtić, neka se malo stabilizuje ako može, mada znam da nas za nedelju-dve čekaju novi virusi, pomirila sam se već sa tim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 11:08:50   
IvanaSK RR
Milena, ko je cuva?
Drago mi je da nema temp.
Mi smo opet vadili krv, smirilo se, ali su neke vrednosti i dalje malo uvecane, naravno. Krajnici su, takodje, jos malo crveni. Rekla je da uzmemo Imunotrofin za imunitet i da pije tri meseca. I dalje svaki dan mesiste da jedeuser posted image Hemoglobin je ok.
Sin u januaru dobija novu protezu.
Anck, ja bih mu ukljucila inhalacije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 11:20:08   
Anck Su Nmaun
Imhalirala sam ga samo s fizioloskim, nista vise.ne smem.
Videcu posle da odem do apoteke bar Fluimucil. Oni sirupi mi nista ne rade posao.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 11:29:07   
IvanaSK RR
Da, da, fiziološkim.
Jel i sada mnogo kaslje?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 11:31:01   
Sanjica26 RR
Ivana, pita me S jel to maca na tvom avataru.user posted image
Ni nama sirupi ne vrse posao.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 11:37:08   
IvanaSK RR
Sanjice, reci da joj svi saljemo poljubac user posted image
Sirupi retko kada vrse posao user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 12:23:36   
Milena18
Ivana, čuvaju je baba, deda i stric. Troje ljudi obuzdava jedno čudovištance user posted image Sad će i mm da dođe sa posla.
Ja razmišljam da kupim inhalator, baš često imamo problema sa kašljem.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 13:38:25   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Da, da, fiziološkim.
Jel i sada mnogo kaslje?

Pa znam al meni to sa fizioloskim slabo sta pomaze.
Imao je T posle spavanja. 38.6 user posted image odvela ga kod nase dr. dala mu sirup ako bude lose preko vikenda da pocne u nedelju . mrzim kad se razbole pred vikend.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 14:04:36   
Duškić
Solja secera, solja i po vode, 3 rukohvata livora i pet zalfije. Ja mojima ovaj sirup kuvam. A sve vise ih inhaliram " na bosiljak", user posted image user posted image
Pomaze.
Bila sam do tc Usce , guzva vec!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 14:26:27   
Sanjica26 RR
Anck, tesko da ce mu samo inhalacija sa fizioloskim da mu pomogne. Nekom jednostavno treba malo jaca terapija. Da ga vodis opet kod dr? Mukica bas se napatio vec.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.11.2017 14:33:18 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 14:53:16   
MamaNecaVo
A je pomogao od Pharmalif-a sirup za kasalj (mrzi me da ustajem naziv da proverim).
Sto se tice inhalacije sa fizioloskim.. Iz mog nekog iskustva ako je kasalj aktivan treba ipak nesto malo jace.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 15:00:35   
dddaca
Nadam se da ce decica ozdraviti brzo, mada sezona virusa tek pocinje. Malopre sam dosla kuci, bila kod ORL. Isprala mi uvo, stavila kremu i gazu u uvo i rekla da cemo se vidjati duze vreme. Bas super, ja se zalila na zapuseno uvo, a ona ga tek zapecatila user posted image . Uz to svaki drugi dan na ispiranje. Pitam se samo kako me je ovo snaslo

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 15:03:12   
MamaNecaVo
Bice ti uz ispiranje mnogo lakse.Cudi me da nije na vreme neke stvari videla i da je dotle doslo

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 15:06:50   
dddaca
I ja se pitam. sad sta je, tu je. Smeta mi samo sto mi sve to stvara ogromnu nervozu, slabo cujem, po pet puta malenu pitam sta kaze. A i ona je danas nesto placljiva...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 15:09:33   
MamaNecaVo
Sredice se.
Pokusaj sa cepicima,meni je pomagalo.
Nekako nisam imala.dodat i pritisak okoline ali cujes sa njima kao iz bunara.
Bas nezgodno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
24.11.2017 15:16:04   
dddaca
Bas tako, uzasan osecaj. Ali nadam se da ce nakon terapije biti bolje

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here