RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dddaca -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (5.11.2017 15:00:05)

Iznenadjena sam, mislila sam da ces mu i ti odgovoriti [sm=smiley36.gif]
Sarav, je l' to nesto sto se i ranije desavalo? Nadam se da ce se srediti i da nije nista ozbiljno




Sarav -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (5.11.2017 15:08:29)

Dddaco, dešava joj se vrlo često. Uma proširen kapilarni splet u nosu i moramo da čekamo do puberteta da se ti sredi samo od sebe. Mukica, ona se ni ne plaši kad krene krv, samo dođe i probudi me.




dddaca -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (5.11.2017 15:11:54)

Joj mrvica, bas je to nezgodno. Dobro je bar kad se vise ne plasi




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 8:15:35)

Jutrooo
odvezla decu , pa sad da se bacim na poso, kuca u haosu. Ujutru svi svasta pobacaju, pogotovo ovaj mali kao da je bomba pala.
Da popijem kafu i u akciju.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 8:18:17)

Dobro jutro. I kod mene je haos, ali brzinski cu to. Prvo rucak da stavim da se kuva. Posle idem na posao.




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 8:30:45)

jutro,mi ne planiramo ustati iz kreveta.Srecko odlazi i vraca se na mazenje.Spavala sam sa T pa me bole ledja.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 8:54:06)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Spavala sam sa T pa me bole ledja.

Iuhhh i V je kod nas bio celu noc, sva sam na krivo [sm=jezicek.gif] plakao nocas, jednom je bas vr[sm=jezicek.gif]stao, dugo, mi=ucili ga zubici pa sam mu dala cepic. Posle je lepo spavao do 4, onda se opet razvristao pa popio mleko.




Sarav -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 10:10:42)

Dobro jutro. Mi noćas nismo spavali od pola 2 do 4, gospođica se probudila pa se igrala[sm=zz_er_what.png] Inače, probudila ju je sestra jer joj je nos opet krvario. [sm=smiley13.gif] aman više sa ovom decom! Evo sad cvrčak spava a ja nema šanse.. [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 10:29:49)

Joj Sarav mukica bas ima problema sa time. [sm=smiley13.gif]Valjda ce malko da se smiri.




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 10:44:49)

David je poceo skakati u snu,spava i samo odjednom kao da se uplasi i odskoci ali odmah nastavi spavati. vjerovatno nesto sanja.
Anck kod vas su sad trice na redu?




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 10:49:30)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

David je poceo skakati u snu,spava i samo odjednom kao da se uplasi i odskoci ali odmah nastavi spavati. vjerovatno nesto sanja.
Anck kod vas su sad trice na redu?

Valjda, ima samo jedinice i dvojke. Al jadan muci se vec dva meseca, sve oteceno al nigde zubica [sm=smiley19.gif]




Duškić -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 11:36:06)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

David je poceo skakati u snu,spava i samo odjednom kao da se uplasi i odskoci ali odmah nastavi spavati. vjerovatno nesto sanja.
Anck kod vas su sad trice na redu?

Valjda, ima samo jedinice i dvojke. Al jadan muci se vec dva meseca, sve oteceno al nigde zubica [sm=smiley19.gif]


Kod nas cetvorke izbile, jos jedna fali. Trojke jos nisu?




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 12:17:45)

Zdravo. Od jutros do sada smo bile napolju. Zavrsile i kod dr, zbog konjuktivitisa.
Jos malo da pokusam da zaspimo. Mislim, ja nemam problem sa tim [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 12:28:21)

Hahah, ni ja nemam problem sa tim Me 😊

I mojoj j.kad subizlazili zubi isto se ponasala, znala je u sred spavanja da ustane i tsko skace i vrlo cudmo da se ponasa...




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 12:57:18)

Cao mame da mahnem i da see javim. Bas dugo nisam svracala na forum...
Moje smizle zakacile neki virus bili jutros do lekara pa smo iskljuceni iz kolektiva 5 dana, tako da sada kici odmaramo...
Htela sam da vam kazem, ukoliko kupujete ortopedske cipele deci.
Pre 10 dana smo bili u radni Ortomedikal ul Cara Dusana 30 Beograd, ko ne zna adresu. Tada mi je gospodja koja radi tamo rekla da nije samo da ima dete ravna stopala nego ima kracu nogu, koja je usla u kuk i da to treba da se namesta. Kaze sada je 1,5 cm kraca do godine bice 3 cm i ona ce dete da sepa itd. Ali ne brinite gospodjo evo svake subote jedan deda ovde namesta deci kukove za 4000 din. Ja se raspametila rekla sam ok hvala i izasla sa malom napolje.
Pocela sam da placem kada smo dosli kuci, raspametila sam se da mi dete ima kracu nogu i kriv kuk i da treba da se namesta i kako to fizijatar nije video? Onda sam je vodala po ortopedima i fizijatrima i svi su rekli isto, dete je godpodjo u redu, a to je cista navlakusa pa ko se primi i plati ok. A svi bi dali sve za svoje dete. Tako da pazite se vlasnice ove radnje, nisam verovala dok sama nisam videla kakvi su neki ljudi. Ne znam kako sme tako da laze rositelje da im deca nisu u redu....




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 14:18:19)

Khaleesi, odavno te nema. A za te osobe, sta reci... Svakakvih budala ima.




Duškić -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 14:27:31)

Vala strasno! Pa da ih udabis, ludaci! Na sta su ljudi sve spremni.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 14:54:17)

Khaleessi - strasno, pa ja prosto ne verujem zaista.... mogu mialiti kako si se osecala kada ti je to saopsteno i dok nisi potrazila drugo misljenje...
Stvarno sam bez teksta bukvalno.
Zaoboravi na to ako mozes, hvala bogu da je detence suoer 😊




dddaca -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 15:07:52)

Stvarno svasta! Na sta su sve ljudi spremni, ne mogu da verujuem




mama Jo -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 15:14:32)

Jel to doktorka sto je izvela tu dijagnozu? Predpostavljam da jeste... sto celu situaciju cini jos strasnijom...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (6.11.2017 15:15:03)

Treba je prijaviti zbog toga. Glupaca da izvinete.
Isprepadaju roditelje. Tako su mene za T prepali, a vala i za Sofiju.




Mariya -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (7.11.2017 0:54:26)

Veče mame!
Moji spavaju, ja se opet mučim sa želucem. Uzela sam Rennie, pa samo da se otopi i odoh da spavam i ja. Proslavila sam rođendan juče sa rođacima i prijateljima, danas sama sa decom, sutra mi svekrva kuva ručak[sm=smiley1.gif]jedino rođendansku masažu nisam dobila, kažu mm i devojčice da ću sutra [sm=smiley1.gif] H mi je imala 2 dana T, 37,5-38. Kaže da je boli stomak i grlo. Danas više nema T ali žali se na grlo. Lu standardno malo kašlje, malo slini, L malo nosić, evo i sad hrče[sm=hudicek1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (7.11.2017 8:01:44)

jutro mame,ja lezim a srecko malo dodje da se mazi pa ode napravi krug po stanu [sm=smiley36.gif] Osjecam se jao da cjelu noc nisam oka sklopila.
Dora se probudila u pola 7 i otisla gledati crtace.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (7.11.2017 9:10:37)

Dobro jutro. Odvela T u skolu. Posle trk do autobuske stanice. Zna Ivana gde je[sm=smiley36.gif] Tamo ima neke trake koje se zakace kad hoces nesto da obelezis. To je trazila T jer uzima od drugarice.
Posle po neki poklon. Sad da se rastrcim po stanu, pa da idem po T. Vodim je kod mm. Kasnije mora da ritmiku. A ja da jurnem na svoje casove. Trebalo bi neke ocene i da upisem dok nije poceo mini raspust.
I u 6 sam tako vrisnula i skocila iz kreveta. Uplasila sam mm. Sanjala sam da me napada neka crna macka[sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 11/17 [chat] (7.11.2017 9:39:01)

Dobro jutro
Meni dan vec opsta ludnica, "divno'' mi je poceo.Prvo se V probudio u 5h, pa svo troje ostalo meni , ovo dvoje odvezla ranije u vrtic da T stigne kod zubara. Guuzva nevidjena po gradu trebalo mi pola sata do zubarke, pa onda dobrih 20 minuta trazila parking..doslo mi vise da placem, naravno zakasnili. Pa onda juri nazad u skolu da stignemo neki autobus koji ih je vozio na sajam na neko predavanje i naravno nismo stigli. Posle jurcala po gradu da nadjem autobus i ne nadjem ga a nisam znala gde je to predavanje. Na to sve se zakacimsa mm preko telefona.
Ma uzas... dodje mi da popijem jedan bensedin [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>