|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:15:58   
Sanjica26 RR
Cek, i ako nisi radila dabl test. Ultrazvuk si radila gde su radili nuhalni nabor. Ne brini.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:18:55   
vonavoj
Mislila sam da je svima dabl obavezan..pa onda Ac...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:22:56   
Misha i Ljisha
nije dabl obavezan, dabl je ionako statistika, kaze sve ne govori nista a AC je metoda koja daje konkretne odgovore.
Tako da ako zena zeli niko ne sme da joj uskrati pravo na AC. Jer ne dao Bog da nesto nije u redu a oni nisu hteli da rade AC popili bi tuzbu.

Tako da, ja sam izrazila zelju da se radi AC i to je to. Nema preispitivanja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:27:15   
smeško
Ja necu na ac. Prvo cu, ako sve bude ok na uz u decembru, uraditi onaj Harmony. Dace Bog da sve bude u redu, Misho.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:31:07   
Misha i Ljisha
Ja sam nekako stava da svaka zena danasnjice treba da ide na AC. Ne znam. Evo sad cu zvucati okrutno, ali ako nesto nije u redu, sigurno se necu odluciti da rodim bolesno dete. Zao mi je, ali ja sam se vec ispunila kao majka, ne zelim da neko dete pati niti da moje starije dete pati radi mladjeg, da sutra molim za smsove preko fejsbuka da lecim dete a znala sam u 21. nedelji da nije sve ok. Prekid trudnoce mi je sasvim opravdan.
Ja samo zelim sto pre da znam kakvi su rezultati, bez spekulacija dabl testa mozda jeste mozda nije sanse su vam 250 prema 1

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:34:17   
smeško
Razumem, Misho. I za to treba hrabrosti.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:36:32   
vonavoj
Misha.razumem te ja..ali nama npr.u Pa je uskracena Ac...radi se samo u Bgu..a dobijaju uput samo zene kojima dabl nije dobar..i koje imaju preko 35 godina..
Slazem se i ja sa tobom..bolje proveriti preko Ac i mirna si..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 19:40:17   
smeško
Ja sam, neke clanice se mozda i set_e,imala komplikacije posle prethodnog cr. Zato meni ne preporucuju bockanje ovoga puta. U prvoj trudnoci sam je radila.I stvarno bila mirna do kraja. Ali nismo mogli da zakazemo u Beogradu, pa je suprug sam nosio cak u N.Sad iz N.fronta.

< Poruku je uredio smeško -- 29.11.2017 19:42:04 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 21:18:46   
isidora88
Ljiso moja poznanica je radila u obe trudnoce amnio i prvi put su je zvali jer nesto bilo u redu sa uzorkom pa je isla na kordocentezu. Kazu da kad je u pitanju neki genetski poremecaj da se vidi posle par dana od amnio i da jako brzo zovu da kazu da nesto nije ok, tako da ja verujem da je kod tebe sve u redu. Izdrzi jos dva dana i videces da ce bebica biti dobro.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 21:24:01   
Misha i Ljisha
Hvala vam svima drage moje.
Isidora, eto to je prva zena za koju sam cula da su je zvali, i kao sto rekoh tako mi i deluje da oni zovu samo ako nesto nije ok. No videcemo. Ja sam dala i malo vise plodove vode, za novu metodu odnosno za brzu analizu, medjutim te rezultate ne dele sa trudnicama. Recicu im u svakom slucaju ako su i ti rez losi i rez od klasicne amnio da mi je to dovoljna potvrda da nesto nije ok,jer iskreno bezveze mi je do u nedogled da cekam i a radim analize, beba raste, vec je to sad s jedne strane ubistvo ukoliko se prekine trudnoca i nije mi svejedno, nije svejedno mojoj savesti naravno. No cekam,mozda je sve u redu. Ta opcija naravno uvek postoji.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 21:44:25   
Rosita
Ljiso, grlim te jako i zelim da sve bude u redu! Ja isto idem logikom da bi te zvali pre. Zvali su te dan pre nego ti njih.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 21:51:38   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

nije dabl obavezan, dabl je ionako statistika, kaze sve ne govori nista a AC je metoda koja daje konkretne odgovore.
Tako da ako zena zeli niko ne sme da joj uskrati pravo na AC. Jer ne dao Bog da nesto nije u redu a oni nisu hteli da rade AC popili bi tuzbu.

Tako da, ja sam izrazila zelju da se radi AC i to je to. Nema preispitivanja


Ni ja treci put nisam htela da radim Double, statistika.glupa.u oba slucaja mi svasta pisalo. Uzas samo me istraumiralo.
AC sama trazila odmah za drugo i trece dete.
Slazem.se sa Ljisom da bi svi to danas trrebali da rade. Mada.vecinu i salju.
Ljiso nemoj da se sekiras nista unapred.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 21:58:54   
Misha i Ljisha
Anck a da li si ti zvala za rezultate ili su te zvali?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:01:55   
Anck Su Nmaun
Pa ja jer sam.bila.dosadna. obicno im treba duze nego sto kazu.
Moja drigarica je cekala 3 meseca i zvali su oni nju i to da dodje s muzem da im vade krv. Na kraju sve bilo ok.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:03:35   
Misha i Ljisha
Ja sam zvala kad je proslo tacno 3 nedelje. Rekli su mi da zovem naredne odnosno ove nedelje, i htedoh sutra da ih zovem kako su mi i rekli (cetvrtak) a oni me danas zvali, pa sumnjam da su rezultati gotovi i da nisu ok. Jer iskreno ja nisam nikad cula da su oni zvali nekog vec trudnice zovu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:07:33   
IvanaSK RR
Ljiso, samo da ti pruzim podrsku :*

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:09:02   
Misha i Ljisha
Hvala vam svima. user posted image eto kako odstupanje od neke jednostavne procedure covek odmah ocenio kao katastrofu. Umesto da oni svim trudnicama javljaju kad su rezultati gotovi i da mi bude drago meni sad frka sto su mi se javili

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:12:41   
IvanaSK RR
Probaj da razmišljas pozitivno, koliko god mozes. Ja ti zelim da se to sto pre zaboravi i da uzivas u ostatku trudnoce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:16:37   
Anck Su Nmaun
Ja znam samo za taj slucja da kaoo nesto nije valjalo mada se ispostavilo da je sve u redu.
Verujem da ti jije sve jedno, ne bi ni meni bilo. Misli pozitivno !!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 22:23:01   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja ti rekoh vec na fb-u. Udavih te da se ne sekiras.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 23:01:15   
degu
Ljiso mozda su te zvali samo zbog te nove metode nesto, mislim samim tim.sto si u tome ucestvovala je nesto novo u proceduri. Nemoj unapred da smisljas lose scenarije. Razumem te skroz,bas sam neki dan komentarisala da bih za trece trazila AC iz istih razloga koje si navela. Da mi drugi put UZ i dabl nisu bili besprekorni i drugi put bih isla. Uh treba 2 noci prespavati sa tim mislima. Drzim fige i verujem da je ok 😘

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
29.11.2017 23:13:17   
Rosita
Stvarno nije lako. Ali moras biti jaka, svim srcem ti zelim da sve bude ok. Mozda te zovu za neku dopunu, mozda zbog nove metode, a mozda te zaboga zovu tek zato sto su ti gotovi rezultati, da te zavrse pre vikenda, radi svoje organizacije.
Slazem se, inace, sa razlozima koje si navela za amnio. Kognitivno se slazem, ali nije me nikad osecaj vidio da to i radim. Ne znam, nadam se najboljem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
30.11.2017 6:47:03   
Maraj
Jutro drage. Pijem kafu sa mm L spava. Bas je vreme odvratno a treba sam danas da odradim tu priredbu.... krenula mi s vremena na vreme mucnina. A i ja se opterecujem s mislima kao Ljisa... sve razmisljam da l je srce pocelo da kuca. Da l je sve ok. Ne znam ni ja sto se toliko opterecujem. Jedva cekam taj uz za 10-ak dana da cujem srce na uz

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
30.11.2017 8:09:03   
emicaa
Ljiso bice sve u redu,hoce sigurno.
Jel danas ti zoves njih?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 11/17
30.11.2017 8:12:40   
Misha i Ljisha
Pa ne znam da li da ih zovem, sto kaze Sanjica da ih nazovem pa da se pravim blesava. Mislim da necu. Ne znam. Izmedju 12 i 13h se zove za rezultate, pa imam fore do podneva da se odlucim. Sutra ce brzo doci, u svakom slucaju

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here