|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 9:23:34   
Rina
Nosim burmu uvek, ne pada mi na pamet da je skidam jer mi ne smeta ni u cemu,ali umesto na domalom prstu desne,nosim je na srednjem leve user posted image
Mm je skida samo kad pere sudje.


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 9:28:17   
bebuska
Ja volim burme i volim da je nosim, zapravo nikada je ni ne skidam, a mm je nosi na lancicu (da mu je blizu srca user posted image ). Zbog posla je ne nosi na ruci a i nije tip koji nosi prstenje.Na dan svadbe je prokukao jer znate kako muskarci kad se pozdravljaju jako stisnu ruku a s obzirom da su nase burme bas masivne naravno svaki put ga zaboli, tako da ju je navece skinuo i stavio na lancic i od tada je tako nosi.

< Poruku je uredio bebuska -- 14.11.2009 9:30:32 >


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 9:37:07   
mihi
Mm i ja nosimo burme a u braku smo skoro 13 godina. Kad sam se prvi put porađala nisam htela da skinem burmu, sada kad sam se drugi put porađala morala sam zbog CR ali sam je vratila na prst odmah posle CR.user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
14.11.2009 9:48:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 12:14:29   
Anoniman
Volim burme i njihovu simboliku, nosimo ih i mm i ja, nikad ih ne skidamo, osim kad mesim neko testouser posted image
I mm je pre svadbe govorio da on to nece moci, a evo ne skida je nikad, ni kad spava, ni kad se kupa...srastao je sa njom...a inace su mi lepe nase burme, od belog zlata, i volim da je nosim i kako mi stojiuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 13:05:57   
mamanp
Uf, ja sam moju burmu izgubila odmah po vencanju. On je nosi, a i da je ne nosi ne bi imala obraza da mu kazem da je stavi kad moje nema.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 21:33:17   
Didy
IZVORNA PORUKA: LillyT

Pricali smo momak i ja jos ranije o tome i rekao je da nema sanse da bi mogao da nosi burmu zbog posla (apslolutno se slazem sa njim) i kao da bi je on nosio mimo posla. Ja ne smem da nosim prstenje neko duze vreme, smem tokom dana, ali uvece sve moram da poskidam, imam problem uopste sa nakitom (mindjuse ne smem da nosim user posted image ) To znaci da su sanse velike da izgubim burmu, pa je verovatnoi ja ne bih nosila.



U tom slučaju ja ne bih ni kupila burme. Zbog tih sat vremena koliko ćete ih nositi jednog dana, možete i da pozajmite.user posted image  Rent a burme. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.11.2009 21:59:22   
SUPER MAMA
Ja nisam forsirala mm da nosi burmu.Prvo je zeleo da je nosi na lancic i pitao me dali mi to smeta normalno rekla sam ne.Ali od kada smo se uzeli on nijedan put nije skinuo burmu jednostavno tako mu se vise svidelo
Ja sam posle 5 meseca trudnoce skinula burmu jer sum mi se prste razvile a i natekle.Cak i posle porodzaja nisam mogla da je stavim iako kada smo birali burmu uzela sam vec bas zbog trudnoce, pa sam bila da mi je prosire i samo su joj napravili malu korekciju i mogu da je nosim samo na levu ruku a na desnu nema sanse.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 12:14:20   
Ellenica
MM zna koliko mi znaci da nosi burm pa je i nosi, ali ja nisam zahtevala.
a kada smo ih birali on je bio odusevljen njima pa verujem da i zbog toga nosi.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 12:15:54   
indy_25
Ne zahtjevam nosenje burmi ali moj muz nosi kao i ja. nekako je navikao i ne moze bez nje.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 12:23:32   
aleksandraz
Veke 6 godini sme vo brak ni jas ni on ne sme gi trgnale burmite.Samo sto jas vo brvata bremenost ja smeniv burmata na drugata raka  od pricina sto ne mi se fakase na levata raka.Sega mi e na desnata i si ima napreveno leziste tak ada sega ne mi prestavuva promlem  a soprugot ne ja ni vade od prstot a ne sum licno barala od nego ida ja nose.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 15:42:35   
oliveradj
U trudnoci sam prestala posto sam se ugojila, sad ne mogu da je nosim jer me steze posle nekog vremena fali mi jos koja kila dole pa cu je nositi ponovo jer volim mm je prestao posle nekog vremena da je nosi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 16:05:27   
Ana RR
Nosimo oboje, ali ih u kući skidamo. Ja sam oduvek nakit skidala čim uđem u kuću a mom mužu je to prešlo od mene user posted image

Naše burme su od belog zlata,ručni rad, anatomske, tako da su sa unutrašnje strane zaobljene i jako udobne. Međutim, čim mi kap vode padne na prst, burma spada.. samo sklizne..to me nervira, uvek se plašim da ću je negde tako izgubiti user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.11.2009 18:23:23   
Anoniman
Mm bas ponosno nosi burmu, i vidim da mu je bas krivo ako je zaboravi kos kuce. Ja isto nosim, mada mi je drazi moj vjerenicki prsten.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.11.2009 11:40:56   
viking
Ja sam mog zamolila da je skine jer mu smešno stoji, ne volim tu vrstu nakita na muškarcu pa to ti je!
A da budem iskrena, ne nosim ni ja svoju redovno, imam faze kad nsoim stalno, pa skinem i skroz se odviknem... A kupili smo ih u Dubaiju, kombinacija su belog sjajnog i belog peskiranog zlata.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.11.2009 13:39:54   
Mari86
mm i ja nosimo burme i mnogo ih volimo...posto obozavamo zlato,napravili su nam ih od belog i zutog zlata,mi birali i smislili kako da izgledaju..jako ih volimo i stalno ih nosimo...i stvarno su predivne...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
16.11.2009 13:49:44   
Markovicka
Nosimo oboje, mm nikad ne skida, ja sam pocela da skidam posto su mi se prstici naduvali u trudnoci.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
22.11.2009 20:38:36   
Delijagirl
Hehehe ja i moj muz ih nosimo samo kad idemo na nesto porodnicno cisto da ne slusam razne babe, tetke, ujne, strica od tetke i te fore...user posted image
Inace u svakodnevnom zivotu ja je nosim na lancicu jer mi jednostavno smeta a muzeva je spakovana u kutiju jer radi sa kompjuterima i kad gura ruke u kompjuter nedaj boze da se zatakne u nesto...


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
1.12.2009 13:38:05   
Jelena81
slicna i nasa prica : ja u trudnoci skinula jer sam se, iako " po PS ugojila ", nabubrela :), posle porodjaja smrsala, i umalo nisam jednom fiknula sebi prst kada sam izlazila iz prodavnice i zakacila za kvaku...

a moj puz skinuo brzo posle vencanja kada su isli nesto sa firmom na teren, pa ni ne nosi od onda... sta ja znam... lepo mi je i kada vidim muskarca koji ima samo burmu, ne volim ostao deo nakita na muskarcima... mozda diskretno, ali... sta ja znam...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
1.12.2009 13:41:47   
Anck Su Nmaun
Mi smo neki dan uzeli burme... moj dragi je stalno govorio da mu se to bas nesvidja(misli na burmu kao prsten) zato je lepo uzeo Bulgarijevu burmu koja je stvarno fantasticna .... i lici na burmu ali  i kao prsten ...tako da smo je debelo i platili i rece nosice je!!! rekoh ne bi ti trebalo da je nenosis s obzirom koliko je kostala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
1.12.2010 13:19:10   
caca81
IZVORNA PORUKA: Anoniman


da li vam je bitno da nosite burmu?
da li vam je bitno da vas muz nosi burmu?
sta mislite o muskarcima koji je ne nose iz raznih razloga?


-Da, jer tako me niko ne smara od muškog roda.
-U početku DA, sada posle 8 godina ne bih se naljutila da je ne nosi.
-Ako je zbog posla, ok, ako je zbog ženskih...pa, nije ok.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
1.12.2010 14:25:38   
Stellaa
Dok sam bila u ovom mom duuugooommm braku (citave 2 godine user posted image user posted image ), znacilo mi je da nosi burmu, i on je voleo da je nosi (tako je barem govorio user posted image ). I ja sam je nosila. Jedino nisam pred kraj trudnoce, i malo posle porodjaja, jer sam se toliko ugojila da nisam mogla ni do pola prsta da je navucem user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 16:52:31   
jabudic
MM je nosio nedelju dana posle svadbe, ja par mjeseci, i vise ne nosimo, smeta i meni i njemu. Uopste mi nije bitno sto je ne nosi, to je fino ko voli, ali i ako ne nosimo burme ne znaci da se manje volimo...

(odgovor članu Stellaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:02:57   
mati
Mm je nosi kada izlazi iz kuce, kuci je skida. A ja je cesto zaboravljam, jer je skidam kad kupamo bebu. Tako da ne bi mogla da se naljutim na njega jer sam ja prva koja je zaboravljam

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:04:49   
Trudnicica83
Mm i ja nosimo burme (osim u poslednjih par meseci trudnoce - ja), ali nista nije prisilno, navikli smo se i tako nam odgovara. Meni je naravno drago sto on hoce da je nosi, ali ne bih mu zamerila ni da je rekao da ne zeli. Moji otac i majka ne nose burme niti su ikad, pa evo ih u srecnom 28-godisnjem braku. Tako da to nista ne znaci..A sto se tice zenskih, pa poznato je da se loze na starije i ozenjene muskarce..Ako hoce, uradice nesto sa ili bez burme. E, sad da u burmu ugrade neke kamere, mozda bi to pomoglo...hehe

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here