|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:10:52   
Daca88
Moj muž nosi burmu i nikada je ne skida.
Ja je ne nosim,i nikada je neću staviti.
Meni odgovara njegova želja da je nosi.
Njemu odgovara moja želja da je ne nosim.


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:14:45   
Volta
IZVORNA PORUKA: Daca88

Moj muž nosi burmu i nikada je ne skida.
Ja je ne nosim,i nikada je neću staviti.
Meni odgovara njegova želja da je nosi.
Njemu odgovara moja želja da je ne nosim.

Potpunooo isti slučaj! S tim što je ja nekada nosim,a nekada ne,a razlog je što mada je od belog zlata,nekako ne ide uz moju gomilu srebra u kombinaciji sa tirkizom,onixom itd.


_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:18:35   
Olga75
ne zahtevam ali je on nosi od vencanja a ja sam moju skinula jos ihahaj user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:18:46   
Daca88

IZVORNA PORUKA: Volta

IZVORNA PORUKA: Daca88

Moj muž nosi burmu i nikada je ne skida.
Ja je ne nosim,i nikada je neću staviti.
Meni odgovara njegova želja da je nosi.
Njemu odgovara moja želja da je ne nosim.

Potpunooo isti slučaj! S tim što je ja nekada nosim,a nekada ne,a razlog je što mada je od belog zlata,nekako ne ide uz moju gomilu srebra u kombinaciji sa tirkizom,onixom itd.


Burmu sam imala na dan venčanja,a skinula sam je još u autu u povratku kućiuser posted image
Drugi put sam je imala na Alenovom krštenju i to po naređenju popauser posted image
kada smo išli da zakažemo,pop je video da ja ne nosim burmu i rekao mi je da je moram staviti taj danuser posted image user posted image ,važi bio je ispoštovan,a isti slučaj,i tada sam je skinula u autu većuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:20:30   
minna
Ja nosim burmu, skidam je kad se tusiram...
A mm je nosio 2 nedelje posle svadbe, nije navikao i nije uspeo ni da se navikne, ali meni ne smeta uopste sto je ne nosi

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
13.12.2010 17:25:40   
Amber
Mi stavljamo po potrebi kad idemo kod nekog u goste, ili ja stavim kad se setim, moj mm ne nosi nikako nakit u pocetku se zrtvovao zbog mene ali kako i meni ne odgovara da je stalno nosim odustali smo, ja menjam nakit prema odeci, u zadnje vreme ih retko stavljamo. Jedino mi je zao sto sam popustila pred pritiscima i uzela burme od belog zlata, a mogla sam za 20 eur da uzmem lepo srebrno prstenje sa nekim ornamentima, inace ne volim nista od zlata, nosim metal, glinu, poludrago kamenje i drvo.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
14.12.2010 22:24:37   
Suncicabg
Volela bih da je oboje nosimo, kad se vencamo user posted image  

(odgovor članu Amber)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
15.12.2010 0:15:05   
Crvenkapa85
jednom se zakacio sa burmom za kvaku od bagera i proparao prst,od tada je ne nosi.....ja moju nosim

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
30.1.2011 13:35:42   
usamljena
Nosio je non-stop do pre par meseci sada je obavezno "zaboravi" staviti user posted image Ja je nikada ne stavljam kada sam u kuci, jednostavno mi smeta

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 13:50:54   
Vika
moj je nosio samo na dan venčanja a ja sam svoju nosila dok mi nije omalila! kako stoje stvari, neću je skoro nositiuser posted image  

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:03:13   
limunada
Moj muz neskida burmu a radi na gradjevini pa sam mu ja vikala da skine da ne bi slucajno zakacio il nedaj boze prst otkino,al nece da skine.Ja sam moju skinila jer su mi prsti otekli,al cim se porodim stavicu je.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:07:04   
Anoniman
Ne znam za mene nosenje burme ne predstavlja problem cak je i ne primecujem. Popa je nosi uvek osim kad sluzi kod Episkopa jer tad ne sme. Zbog toga sto je takodje vencan sa Bogom pa mu ja dodjem ko visak user posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:08:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Daca88


IZVORNA PORUKA: Volta

IZVORNA PORUKA: Daca88




Burmu sam imala na dan venčanja,a skinula sam je još u autu u povratku kućiuser posted image
Drugi put sam je imala na Alenovom krštenju i to po naređenju popauser posted image
kada smo išli da zakažemo,pop je video da ja ne nosim burmu i rekao mi je da je moram staviti taj danuser posted image user posted image ,važi bio je ispoštovan,a isti slučaj,i tada sam je skinula u autu većuser posted image


To je cista glupost sto se tice svestenika. Burma tu ne igra nikakvu ulogu. Nije bitno da li je nosis ili ne. Vi ste vencani pred Bogom a sad da li nosis burmu ili ne nebitno je.

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:29:13   
Maleno85
Mm i ja danima smo trazili burme i birali nesto sto ce se svidjeti oboma. Posto sam ja odusevljena burmama i skoro svaka burma lijepo stoji zenama, prepustila sam muzu da izabere nesto sto bi pristajalo njegovoj ruci jer je imao veliku zelju da nosi burmu, odabrali smo prelijepe burme-burma od bijelog zlata u burmi od zutog zlata, stvarno su prelijepe. Mm i ja ih uvijek nosimo, tako zelimo, bez pritiska jednog na drugo. Kad muz ide da radi neki fizicki posao, skida je da je ne bi ostetio, a ja kad pravim nesto sa tijestom, oboje je odmah vracamo na ruku jer smo konstatovali da se osjecamo "cudno" kad nam nije na ruci..

Ako ikada odluci da je vise ne nosi, necu se ljutiti, to sto nosi ili ne nosi burmu nije dokaz nicega..Za sada uziva u tome i meni je drago sto je nosi..

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:33:58   
jovicaa
kada smo se vencali nismo imali burme. ali planiramo da ih tetoviramo kada prestanem da dojimuser posted image

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:34:40   
jance
ja moju nosim al mm od kako je smrsao i poceo da radi bas jako spada, pa sam mu rekla da je ostavi kuci, jer bolje da je kuci pa da znam gde je nego da mu ispadne negde u radionici pa da je nikad vise ne nadjemo....
a i pocela mu je praviti zuljeve dok radi...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:34:50   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Ne znam za mene nosenje burme ne predstavlja problem cak je i ne primecujem. Popa je nosi uvek osim kad sluzi kod Episkopa jer tad ne sme. Zbog toga sto je takodje vencan sa Bogom pa mu ja dodjem ko visak user posted image
\
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:34:58   
Anoniman
i mi oboje nosimo burme stalno, skidamo samo ako radimo nesto sto moze da je osteti. a posto ne nosim nista vise od nakita sem burme i verenickog prstena, nemam problem sa uklapanjem user posted image  i iako pre nisam nosila bas nista, sad sam se toliko navikla da mi je cudno kad je skinem.

(odgovor članu Maleno85)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:37:09   
maja19
Kod nas je obrnuto...mene muz tera da nosim, s obzirom da je on stalno nosi..ali meni je jos uvek tesna pa cu sacekati sa nosenjem..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:52:22   
jovicaa
kada budemo tetovirali nema skidanjauser posted image user posted image user posted image
mora da bude ljubav do kraja zivotauser posted image user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 14:55:30   
maja19
Jovice dobra ti ideja...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
6.2.2011 15:19:41   
jovicaa
pa daa... ali mislim da je to mm smisliouser posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 8:05:19   
Ana007
mm je nosi sa zadovoljstvomuser posted image .Ako počne sa pričom da mu smeta znaću koliko je satiuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 8:25:51   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: jovicaa

kada smo se vencali nismo imali burme. ali planiramo da ih tetoviramo kada prestanem da dojimuser posted image


Malo cu off...
Kakve veze ima tetoviranje sa dojenjem user posted image
Ja sam bas planirala da istetoviram jedno slovo krajem meseca,to je poklon mm za godisnjicu braka user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nosenje burme - zahtevate od muza?
8.2.2011 8:34:38   
zoća
mi ne nosimo burme zbog prirode posla stoje uredno složene jedna pored druge Dnevno operem ruke trista hiljada puta

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here