|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:02:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Branki, vole i moji kačamak, przenice, pravim i to. Pastetu, virsle, salame... Nece. Samo nekad slaninu. 





Jess i dobro sto ne vole te prerađevine. Moje najvise vole slaninu i cvarke. 😀 Virsle ne kupujemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:21:51   
flamingos
Sve u umerenim količinama,bez preterivanja i kvalitetno-za nju.Ni slatkiši nisu zdravi,pa ih deca jedu,a i mi odrasli😁Deci se menja ukus.Evo Anđela-mleko nije volela nikako-sad ga i pije sa neskvikom,jede sa mlevenom plazmom,sa čoko kuglicama.Ne mogu povreće i meso,čorbe,supe itd. da imaju za sva tri obroka.Voće se podrazumeva-e to je zdravo i to voli.Svi mi znamo šta je zdravo,ali deca,ko deca.Bogu hvala zdrava je.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:23:41   
vonavoj
Moji vole virsle,ali i cvarke...slaninu nemam gde ds kupim dobru..a i cvarci su papreni,2300din je kg..oni koje hoce da jedu..

Nema,sledece godine klanje i da imamo nase cvarke i slaninu..to moj tata sve zna da radi,sad kad ode u penziju imace vise vremena.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:27:48   
flamingos
Ako Von,moraju i viršle ponekad da pojedu.Čvarci,pravi domaći,neće ih biti.Kad se set_im te miline u selu.Mmmmm,da preživimo ovo i odosmo u selo,u naš raj.Smederevac moj kad založim,pa vruća pogača uz domaće čvarke-kud ćeš bolje.Dobro,može i sir,e i to dete voli❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:34:40   
Sanjica26 RR
Mislim da ce mnogi posle da se vrate u sela. Bas kazem juce muzu da smo trebali bolje da kupimo kucu na selu.Von, skupi su cvarci. Ali bolje da jedu nesto sto je kvalitetno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:54:07   
vocicana
Hrana, hrana.
Danas spremam pohovanu piletinu sa susamom, krompirice cu u rerni, salata. Kupila sam kuvanu cveklu, pasce jedna dobra sa dosta belog luka.
Moje dete jede sve, bukvalno, kada je zdrav, jede lepo, voli cajnicu i dobro suvo meso, cvarke rastura.

Sutra kada izadejm iz trece smene, uzimam da spremim musaku, moram sve za po dva dana. Muz mi je sporan, on je sveden na 4 namirnice, treba mu i kolicina neka da bi se najeo, a ovako sao se okrecemo u krug.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 10:58:39   
Ana RR
I meni je više muka od doručka i večere... Marko je nekad obožavao palentu, sada ne voli. Suhomesnato, paštete, viršle, to ne jede. Od skoro je počeo samo biber blok onako sa pavlakom i hlebom, pa ga kupim ponekad. Inače ništa drugo. Vrtim jaja na sto načina, proja, mekike...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 11:01:14   
vocicana
I proju sam juce ujutru pravila, jeo je, stavila sam suvo meso, kis krastavcice, kackavalj, jeo nesto, mrljavio, ali pojeo na kraju tri i popio solju jogurta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 12:06:47   
flamingos
Sanjice,ništa lepše od selai.Mi smo od septembra do kraja školske godine u gradu j nakon toga smo čitavo leto na selu.Opustela su nam sela,otišli u inostranstvo,stari ostali i malo onih koji nisu u inostranstvu.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:21:56   
nata11
Pa kad je toliko lepo sto se ne preselite 😀😀 Ajde bre molim te. 
Na selu je lepse ali u gradu je lakse. Selo volim samo vikendom. 


Da se razumemo mislim bas na selo, selo. Ne na ova urbana sela gde imas 45 dragstora, 3 apoteke, taxi i dvoriste od 2 ara. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:36:44   
IvanaSK RR
Ja se slažem sa natom. Ja prva volim selo,ali definitivno ne bih mogla tamo trenutno da zivim. Kad odem u peMziju onda moze.😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:49:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Pa kad je toliko lepo sto se ne preselite 😀😀 Ajde bre molim te. 
Na selu je lepse ali u gradu je lakse. Selo volim samo vikendom. 


Da se razumemo mislim bas na selo, selo. Ne na ova urbana sela gde imas 45 dragstora, 3 apoteke, taxi i dvoriste od 2 ara. 



Nato, ja prva nisam pomislila na bas selo, selo. 😀Selo u koje radim je bas po mojoj meri. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:52:03   
flamingos
Nato,imamo svojih razloga zašto smo u gradu.Kao prvo-grejanje,ovde je toplifikacija i milina,u selu da ti ne pričam kako je kada se loži.Zatim škola,dete nam ovde ide u školu,trenira,što bi se maltretirala i putovala na treninge(a ima mogućnost da živi u gradu)a obzirom na problem sa putovanjem...U selu za 4 razreda i predškolsko samo 4 deteta,nema sa kime ni da se druži,ispisah.Tako da-leti smo na selu,a ostatak vremena u gradu.Uostalom,u gradu smo već skoro pa 14 godina.E sad,draga moja Nato,ne bih baš o svemu...


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:52:51   
flamingos
Ha,ha,Ivsna,nećeš ni tad😁


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:57:42   
flamingos
Sanjice,ako nije tajna,u kom selu radiš?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 13:59:30   
nata11
Pa o tome pricamo Fil. Sama si navela. U selo cu kada budemo imali Svedski standard. Da imam dobar auto, top puteve i uredjen sistem.


Moj tata zivi na selu. 17 km od grada. Nedao bog da ti pripadne tesko. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 14:05:05   
flamingos
Tako je Nato.I to zaboravih-naše selo je 20 km udaljeno od grada,ali je na nezgodnom mestu,putevi loši,i najmanji sneg pravi haos.Prema tome-letnji raspust u selu,ostatak u gradu,i svi srećni i zadovoljni.Iskreno,dugo vremena mi je trebalo da se naviknem na grad.I selo,kao i grad ima svoje prednosti.Ma da smo samo živi i zdravi.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 14:59:32   
princezica1
Pricajmo o seoskim prehrambenim proizvodima, pustite zivot na selu user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 21:03:01   
pari
Šta pravite sve od mlevenog mesa osim ćufti i bolonjeza?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 21:07:55   
Ana RR
Pari, ja sam juče pravila zapečenu boraniju sa mlevenim mesom, poput musake. Pravim burgere, chili con carne, musaku sa krompirom ili tikvicama, itd. Sad više ne mogu svega ni da se setim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 21:08:55   
IvanaSK RR
Musaku sa kromprom,musaku sa makaronama,lazanje,pljeskavice,cevape..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 21:11:49   
pari
Lazanje...mmm...mogla bih da probam...imate neki lagani recept? Napravila bih malu količinu



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Pričajmo o hrani...
31.3.2020 21:36:19   
IvanaSK RR
Pari,ja sam svoj recept lazanja stavljala u C recepte. Jeste sa pola kg mesa,al ti prepolovis kolicinu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Pričajmo o hrani...
1.4.2020 8:43:02   
branki*
Sarme. I punjene paprike.Pravim i argentinski cevap, to sam od ane rr uzela recept. Sa kuvanim krompirom i mesom pravis cevape. I te razne vrste musaka. 


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Pričajmo o hrani...
1.4.2020 18:05:40   
Sanjalicaaa
Sarme, sarmice, lazanje, fasirane snicle, musaku od tikvica, punjene tikvice, punjne paprike.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here