La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:23:42)

Dragi roditelji,

Stiže jesen, a sa njom i hladnije vreme. Ovaj period, poznat po nižim temperaturama, nije najdraži porodicama koje se bore sa atopijskim dermatitisom i ekcemima na oset_ljivoj koži. Kako je jedan od najvećih i najneprijatnijih problema svrab, koji izuzetno narušava kvalitet života, La Roche-Posay je lansirao idealno rešenje! Proizvod koji pomaže protiv svraba, iritacija i češanja - Lipikar Stick AP+, koji je pogodan za sve uzraste. Njegovo praktično pakovanje omogućava da ga veliki, ali i mali, koriste i primene u trenutku kada se svrab pojavi. Proizvod se može nanositi na sve delove tela, trenutno smiruje napade svraba, i idealan je jer se može nanositi bilo kada i bilo gde!


[img]https://i.imgur.com/dHWwoiH.jpg[/img]


Kompanija La Roche-Posay će nagraditi 2 Ringerajina korisnika sa po jednim Lipikar Stick-om AP+.



Takmičenje traje od 6.11. do 19.11.2017. (zaključno sa 19.11.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!
Biće nagrađena 2 najaktivnija korisnika, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!

[img]https://i.imgur.com/3fWhUOs.jpg[/img]



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani I neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.



TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE...




Anck Su Nmaun -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:27:56)

Lepa nagrada, Bravo za sponzore i RR [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:30:09)

Woooow, sjajno!!! Obožavam La Roche, bravo za RR [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:30:40)

Savrseno!
Ja koristim La Roche, ne ovaj stik, ali odavno planiram da ga kupim...
Verujte da je La Roche savrsena kozmetika!
Ako vam dete imaosetljivu kozu, posebno ako je sklono atopijskom dermatitisu - sa ovim proizvodima nema greske!
Iz licnog iskustva kazem!
Bravo za nagradu!




Sarav -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:47:57)

[sm=bravo.gif]Bravo za RR i sponzora, mi ga koristimo tačnije S i prezadovoljna sam.




Mala Elena -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:48:53)

[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 9:51:20)

Savrsena nagrada.




Duškić -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 10:45:46)

Extra, svakom potrebna kozmetika dobra![sm=bravo.gif]




Dadadespotbukvic -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 10:45:49)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] imala sam prilike da koristim La roche kozmetiky za negu lica ,tela ali odrasle osobe i prezadovoljna sam ,vrhunska kozmetika ,sigurna sam da i decija im je ucinkovita delotvorna i da je pravi pogodak za decu sa problemom




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 10:52:29)

Jeste, bas tako, vrhunska, spada u medicinsku - kako su nam i doktorka i farmaceutkinja objasnile, i odlicna je 💛
RR svaka vam cast, svaka cast ☺




isidora88 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 11:22:45)

Odlicna nagrada[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 11:45:11)

Bravo [sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (6.11.2017 12:53:55)

Ja imam problem sa suvom kozom i svrabom, te koristim njihov Lipikar Baume AP+ i sve pohvale! Ovaj stik mi deluje super sto poklanjate!




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (7.11.2017 12:00:03)

Bas sam dosta o ovom stiku procitala i svi ga hvale, tako da je nagrada odlicna 😊




dunja RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (7.11.2017 20:26:16)


Sjajna nagrada [sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.11.2017 15:52:06)

Super! La Roche-Posay ima fantasticne proizvode. Nadam se da ce se saradnja sa njima i nagradjivanje nastaviti i u buduce [sm=smiley1.gif]




Dadadespotbukvic -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.11.2017 12:56:39)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ovo je jako dobra i kvalitetna kozmetika, pomaze u svim koznim oboljenjima,odlično preporuka ,pogotovo za decu




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (13.11.2017 0:56:24)

Za ovo vredi kuckati




MamaNecaVo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (13.11.2017 2:36:00)

Super nagrada!
Vredni prstici srecno.




dddaca -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (13.11.2017 15:11:36)

Kuckaj Mama Jo, kozmetika je vrhunska. Nama treba nesto drugo iz njihove kolekcije, tako da necu ucestvovati ovog puta




isidora88 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (13.11.2017 15:32:28)

Nama bi ovo odlicno doslo, kako ide zima tako je i koza suva i sklona ekcemima, i klinci i ja imamo povremeno problem, mada sam ja najgora sto se tice kvaliteta koze.




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (13.11.2017 15:54:42)

Ja sam posle prvog porodjaja imala bas problem sa kozom, uzas.... jedva sam je povratila u normalu...
Sad me.opet ceka porodjaj u sred zime kad mi je koza inace suva tako da bi ovo bas dobro doslo da se pripremim za negu.
Odlicni La Rosche 😊

A bilo bi super da postanu i stalni sponzori, onda ce svako imati prilike da dobije sta mu je i potrebno 😊




marketing RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 13:15:48)

2 najvrednije Ringerajine korisnice koje osvajaju po jedan Lipikar Stick-om AP+., poklon kompanije La Roche-Posay su:

mama Jo
NevenaAleksejmom




Čestitamo [sm=bravo.gif]


Pošaljite nam do 23.11. podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dragi roditelji,

Stiže jesen, a sa njom i hladnije vreme. Ovaj period, poznat po nižim temperaturama, nije najdraži porodicama koje se bore sa atopijskim dermatitisom i ekcemima na oset__ljivoj koži. Kako je jedan od najvećih i najneprijatnijih problema svrab, koji izuzetno narušava kvalitet života, La Roche-Posay je lansirao idealno rešenje! Proizvod koji pomaže protiv svraba, iritacija i češanja - Lipikar Stick AP+, koji je pogodan za sve uzraste. Njegovo praktično pakovanje omogućava da ga veliki, ali i mali, koriste i primene u trenutku kada se svrab pojavi. Proizvod se može nanositi na sve delove tela, trenutno smiruje napade svraba, i idealan je jer se može nanositi bilo kada i bilo gde!


[img]https://i.imgur.com/dHWwoiH.jpg[/img]


Kompanija La Roche-Posay će nagraditi 2 Ringerajina korisnika sa po jednim Lipikar Stick-om AP+.







Duškić -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 13:33:34)

Cestitke ..




dddaca -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 13:47:47)

Cestitam, stvarno ste se potrudile [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>