|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 9:42:07   
mama Jo
Joj mali mis - 5.dan je vec stvarno smor kijavica.... ajde sto pre da prodje vec jednom!!

Kod nas sunce svim sjajem sija 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 12:37:39   
Anck Su Nmaun
Dajem eto predlog da se malo smanje nagradne igre. Danima ko o cemu samo nagradnim igrama, samo te teme aktivne user posted image
Odoh sad da spavam...laku noc user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 12:38:10   
veselicaa
Emice struja i kod vas?
Ivana ti i ljubicasta bojauser posted image
Mi bili u nabavku,sad uspavala zlato,A dosla iz skole.Toplo,suncano samo duva vetar pa necu da izvodim Ninu dugo napolju,mozda malo prosetamo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 12:41:26   
IvanaSK RR
Vesi, volim i crvenu user posted image
Kod nas je juce bas duvao vetar i bilo hladno. Nismo isli nigde. Danas je toplije i manje duva pa cemo skitati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 13:04:00   
mali_mis
Ne znam kakvo je vreme napolju, ali osecam se fenomenalno user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 13:05:32   
mama Jo
Super vreme, uopste nije hladno, bas lep dan, mi smo sad sat vremena trckarali i prokuvali 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 13:13:16   
Peace*
Jao, meni ne odgovara ovakvo vreme. Kao pijana kokoš se osećam.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 14:38:42   
mama Jo
Hahahahahahah, pijana kokos 😂😂 umreh sad stvarno 😂

Meni isto ne odgovara vrlo cesto, posebno sad u trudnoci, i ovakve promene bas znaju da mi uticu na pritisak koji je i onako nizak...
Ali juce nisam izasla iz kuce, tako da mi danas bas nesto prijalo.
Ali da - malo koji dan se i sama osecam kao pijana kokos 😂

Nudim kafu, kolacice, imam i sangriju... ko zeli - neka izvoli 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 15:12:05   
Sanjica26 RR
Meni je stvarno svejedno. Samo da ne pada kisa.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 15:50:04   
mama Jo
Ne volis da sljapkas po blatnjavim baricama? 😂



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 15:53:14   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ne volis da sljapkas po blatnjavim baricama? 😂



Bolje su mi blatnjave barice, od bljuzgavice user posted image
Ja hocu sneg, veliki sneg, da traje barem 3 dana, da podmirim godisnju potrebu za snegom. Al da pada tamo oko nove godine, da mm ne moze da dodje user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 16:06:07   
mama Jo
I ja zelim takav sneg, onaj veeeeliki jako, onaj sto se napravi Snssko Belic pa stoji tri dana... onako da skripi pod nogama☺☺
Joj sad si me podsetila..

Valjda ce ga biti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 16:07:45   
Sanjica26 RR
Ma, ovo uopste nije zima. Bas me nervira kad nema snega. Hocu da se deca malo raduju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 16:49:00   
emicaa
joj glava me boli od kad sam krenula na posao,ni tableta nije pomogla.Jos u petak radim i gotovo.
Ja se radujem snijegu samo zbog Dore,znam koliko se ona raduje pa mi milina gledati je.Ovaj danas je prestao i odmah se i istopio

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 18:26:25   
IvanaSK RR
Bila kod kineza, kupila svecice, al nije bila bas ta nijansa ljubicaste koja mi treba user posted image i poskupeli su, 380 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 20:41:01   
vocicana
Emice ovde ti je danas bila temperatura kao da ce visibabe da nicu, prolece, cista bolest od vremena.
A koje si svecice kupila? Ja mnogo volim svecice. Mmmmmuser posted image
Dobro vece. Sluzim malo hladne palacinke, neko ko zeli kaficu, svecice ne smem da palim, radim, ali mogla bi sutrauser posted image .
Mrzim trecu smenu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
12.12.2017 20:45:40   
emicaa
Voci ajd mjenjamo se za vrijeme user posted image
Ivana zar je bitna i nijansa ljubicaste user posted image
ajde stavljajte u temu slicice jelkica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 8:20:48   
mali_mis
Jutro user posted image
Ivana i ljubicanstvena user posted image Treba provaliti da li vise voli onu sto vuce na crveno ili na plavo ili sredina user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 8:32:05   
emicaa
dobro jutro,kakve ste user posted image
ja sam se ubila kasljajuci nocas,a u grlu neka ljutina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:20:39   
dddaca
Dobro jutro. Gde sad bas da te uhvati? Kako su decica, jel njima bolje? Juce nisam citala sta ste pisale.
Kod nas je upravo nestala struja, a telefon mi je skoro prazan. Nadam se da nece potrajati, posto nemam ni rucak za danas

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:23:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jeste, misu, ima vise nijansi ljubicasteuser posted image Svecice su za jelku, Voci, obicne. Imam ukrase sive i plave, i plave svecice. Sad sam uzela ljubicaste kugle umesto plavih i ljubicaste svecice. Mi kitimo krajem decembra. Mada, telefon retko moze uhvatiti pravu nijansu ljubicaste.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:29:08   
krin 40
Dobro jutrouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:32:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja cu sebi jedan caj. Danas je napolju bljak vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:41:25   
Peace*
Jutrić.

Ja sam odlučila da ne kupujem nove ski pantalone nego da se expresno otopim i uđem u već postojeće. user posted image

Tako sam prekjuče vežbala 30 days shred od Jilian Michaels, neka riba je odradila njen trening i stavila na YT (pošto ga je Jilian skinula, valjda da bismo kupili CD).
A juče sam krenula na neke grupne treninge, pa sam bila prvi put na Fight club - u. To su kao pokreti iz borilačkih veština uz muziku. Extra. Dopada mi se. Ruke i noge jedva mičem. user posted image
Ako nađem kome da uvalim decu, otići ću danas na Tonus 30 (koliko sam razumela - veže za trbušnjake i donja leđa) i Glute 30 (za guzicu).

Ima riba da budem! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:46:18   
krin 40
Peace to je dobar trening.Ja sam par godina išla na taj bo..nešto slično.U januaru krećem na kik box.To mi je dugoo bila želja.Nadja sada može takodje pa idemo zajedno.

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.12.2017 9:47:59 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here