|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:48:50   
Peace*
I meni se doapada.
Malo sam smotana, pa kada uvrste više pokreta u jedno, tu se zbunim, ali valjda će vremenom postati bolje.
A krenla sam jer se otvorila teretana na 2 koraka od Markovog džuda, i onda lovim treninge koji su u isto vreme kad i njegov džudo.
Sutra je recimo La danza... tek to će da bude smehotres za mene ovako smotanu. user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:52:06   
krin 40
Ma extra..Svaka aktivnost je super samo da je svako prilagodi svojoj energiji.Ja sam npr jednom otišla sa komšinkom na pilates i smorila se debeloo.Ali zato jedva čekam da udaram u džak!

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:54:28   
Peace*
Slažem se.

Unazad 2-3 nedelje sam išla na brzi hod. Skinula sam neki tehno na telefon, nabijem slušalice, i voziiiii...
Tad sam shvatila kako je Novi Sad ustvari moguće veoma brzo obići. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 9:57:21   
krin 40
user posted image ..Tehno ti je dobar izbor za brzi hoduser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:03:40   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:15:01   
IvanaSK RR
Joj, ne pricajte... I ja moram pod hitno negde da vezbam. Al nemam pojma kako da se uklopim sa macomuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:19:53   
dddaca
To vam je super kad volite da vezbate. Ja bas nisam neki tip za vezbanje. A da imam viska, imam. Ali ako treba da biram izmedju gladovanja i treninga izabrala bih gladovanje bez razmisljanja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:20:12   
krin 40
Ivana izguglaj..ima kod nas na Bulevaru baby friendly teretana

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:31:36   
krin 40
Ja i nemam nekog viška ili samo ja tako mislimuser posted image Sada imam 52kg.Ja prosto volim da vežbam.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:37:44   
dddaca
Ma ne mislim da treba da vezbaju samo one sa viskom, nego da im je to najpotrebnije. Stvarno je super sto volite da vezbate. Meni vise prija setnja, plivanje, setnja u prirodi, a ovo skakutanje i vezbanje, nije to za mene

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:42:31   
Peace*
Ja imam stomak, ništa strašno, ali meni je fuj.
Imam one hurke sa strane.
Celulit na dupetu i butinama imam od 7og osnovne, samo ga sad ima mnogo više. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:46:33   
dddaca
Tako i ja, ali smatram da mi je to visak. Nisam mrsava, nisam ni debela, ali eto bas na tim delovima bih se trebala malo stanjiti. I to samo moze vezbama, znam, ali ne volim, sta cu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:51:54   
Peace*
Tako je.
Ni ja nisam debela.
Ljudi kažu da sam luda kompletno.
Al šta ću... mene nervira što ne nosim haljine jer sam mekana pa mi se useče guma od čarapa, i meni je to gadno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:55:25   
Sanjica26 RR
Ja sam dostigla zeljenu kilazu. Sad imam 53. Moram da se zategnem. Stomacic je ostao, ali to mogu samo da doteram vezbanjem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 10:56:18   
Anck Su Nmaun
Dobar dan
Jao kiliceee
Ja imam 3-4 viska al samo zato sto se slabo krecem. Cim.pocnem da radim otici ce.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 11:20:54   
emicaa
ddaco nista strasno,grlo vec bolje.Svaki put kad ovako pocne spricnem par puta neki sprej i prodje.A djeca odlicno,hvala sto pitas user posted image
ja imam stomak i uzasno me nervira ali ne vjezbam jer nemam motivaciju,navece kad bih mogla vjezbati jedva stojim od umora,a i kicma je toliko lose da u toku obicne setnje moram praviti pauze jer mi blokira pri dnu kicnu i nogu.Tako da,neka ga.Bar sam slatkise smanjila na minimum

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 11:38:05   
dddaca
Kako sad kicma zeza? Ja tebe zamisljam da si sva kao na struju user posted image U pozitivnom smislu. Ne uklapa mi se tu taj problem sa kicmom nikako user posted image
Odosmo sad da kupimo cizmice. Jos nisam kupila detetu cizme za sneg. Bice najbolje da su se prodale.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 11:41:09   
emicaa
ja i jesam kao ukljucena u struju user posted image i mi ona pravi probleme od druge trudnoce.Samo sto nemam zivce da lezim i cekam da prodje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 12:11:20   
veselicaa
Emica samo juri,trci i radi svastauser posted image
Ja ne znam ni koliko kg imam,znam samo da oblacim sve farmerice bez problema i to mi je okuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 12:15:47   
IvanaSK RR
Krin, gledala sam, ali nemam zivaca ni snage da vucem bebu po prevozu kisi, snegu... Videcu jos sta cu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 12:18:02   
veselicaa
Ivana treba da odes,nece ti grami sami da oduuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 12:23:44   
IvanaSK RR
Ja se nadam da ce te grame sprziti kiflice, strudle.. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 13:01:53   
emicaa
Ivana pokusaj i sa palacinkama sa nutelom,odlicno za skidanja masnih naslaga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 13:11:45   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja se nadam da ce te grame sprziti kiflice, strudle.. user posted image


Ma sta se brines, spopadni muza, i ne daj mu da ista radi user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: DecembaRRsko dRRuženje
13.12.2017 17:25:17   
IvanaSK RR
Hmm, nije losa ideja za palačinke, sigurno ce pomociuser posted image
Misu, nekad mora i da se spava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here