RE: DecembaRRsko dRRuženje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 13:43:21)

ovde danas 12 stepeni a u petak bio minus,ima da virusi procvjetaju.
Trebam sjeckati kupus za salatu a ulijenila sam se najstrasnije.




suzi kju -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 14:27:03)

Dobar dan drage. Poslednji dan ove godine koja i nije bila bas dobra, ne postoji virus koji nas nije zakacio, tako da ću ja poželeti da ih u sledećoj bude mnogo manje, da se ne muče ni naša decica a ni mi. Dabogda ih ne bilo uopšte.

Ja popakovala klopu za posao, sredila malo kosu, opeglala uniformu, još malo i krećem. Noćas muž prvi put ostaje noć sam sa njima.

Lepo se provedite večeras, Grlisa za sve! !!




MamaNecaVo -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 15:30:06)

Ja i nemam osecaj da je danas NG.Nema ni trunke euforije,razocarana sam sama u sebe.
Valjda zbog citave frke oko paketica,spremanja stana i hrane,jurnjave sa majstorima,upalom uha..Uh.Dosta nabrajanja.

Svi zelim od srca da se veceras provedu divno.




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 16:35:34)

Ma, Nevena, ni ja nemam uopšte osećaj da je Nova godina.
Doci ce nam sestra i njen decko pa cemo malo duže biti budni i to je to. [sm=smiley36.gif]




MamaNecaVo -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 16:37:30)

Vec sam mislila da sam totalno van sveta.
Nama je lumpovanje kao i svako drugo vece.
S tim sto otvaramo poklone.[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 16:58:02)

Vece
Mi sad stigli iz centra. Zurkanje svuda [sm=zz_dance.gif]

Naleteli na neku rasprodaju mm i V kupili patike za 1.000.
A pre neki dan i devojkama za iste pare. Tako da sad svi imaju nove patike sem mene [sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif] i to prodjose svi za dz.
Pa sad kuci da veceramo i opijamo se 😂😂🎄🎉⛄🎀 mislim.mm i ja. A deca na spavanje [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 17:27:14)

Anck sad kupi ti neke skupe😀




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 18:33:27)

Ma ja na prolece kupujem meni duboke starkice nista me Ne interesiira [sm=smiley36.gif] jer ove koje imam nisu vise upotrebljive [sm=jezicek.gif]

Inace lepo vece vam zelim!




Sanjica26 RR -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 19:19:41)

Ja ni jedne godine nemam osecaj da je Nova Godina. Da nije pripremanja paketica ne bih ni imala osecaja.
Uzivajte veceras ako idete negde[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 19:22:42)

Mi smo se prezderali, gledamo tesnu kozu i klinci ce jos malo na spavanje. Mm i ja mozda odgledamo neki film i odosmo i mi u krevet. Pravi smo penzioneri. Bas sam ove godine iscekivala da novu godinu provedem radno, dodje mi da odem na posao, bice super provesti novu godinu na mestu gde se radja novi zivot. Nadam se dancu sledecu godinu docekati na poslu, eto novogidisnje odluke[sm=smiley36.gif]

Anck gde su to kupili patike? I meni treba za A neke




MamaNecaVo -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 19:23:31)

Gde je nestala euforija :)
Salu u stranu,ziveli mame![sm=bravo.gif]




Tatjana.87 -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 19:46:03)

Ćao mame samo da vam se javimo!! Sve u svemu dobro smo, malopre nam je bio lično Deda Mraz [sm=bravo.gif] tj. Uja ali je lepo ispalo posle dosta ubeđivanja pristao je da dođe obučen u odelo Deda Mraza,baš su me drmale emocije pa sam se i rasplakala,još malo zadnja sličica u ovoj godini nas troje i jelka pa na kupanje pa na spavanjac. Želim vam uspešnu srećnu, zdravi i sunčanu novu godinu. Mm i ja ćemo kada bebac zaspi onako u polu mraku pod svetlošću lampica nazdraviti uz čašu vina i u ponoć zahvaliti na svemu što imamo. Živeli dragi moji drugari, družimo se opet sledeće godine[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: DecembaRRsko dRRuženje (31.12.2017 19:57:07)

dRRage moje,selimo se polako u Januar




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]