NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 20:54:51)

Drage naše dame, stiže nam i zima sa svojim čarolijama ...

Vaša Ringeraja.rs je zajedno sa sjajnim sponzorom – prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas i u decembru obraduje sjajnom prirodnom kozmetikom!

NUXE za 3 dame na Ringeraji poklanja po jedan NUXE Rêve de Miel Ultra-hranljivi balzam za usne.


[img]https://i.imgur.com/4FwUVgV.jpg[/img]

Stvoren pre 23 godine, Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (link na tekst neka ide ovde) danas je apsolutni NUXE best-seller.
Svake godine, ovaj nezaobilazni proizvod za negu usana privlači sve veći broj korisnika sa suvim i oštećenim usnama, koji traže izuzetno hranljivi i obnavljajući proizvod gurmanskog ukusa.

Kao čist medeni delikates, ovaj je ultra-hranljivi balzam najbolji saveznik za predivne usne zahvaljujući svojim darežljivim aktivnim sastojcima (med bagrema, shea maslac, esencijalno ulje grejpa i dragocena biljna ulja).

Ovogodišnja MUST HAVE izdanja originalne formule balzama bez boje, dostupna su u 3 neodoljive varijante pakovanja za uvek predivne usne: ROCK ljubičasto, GLAM ružičasto te NATURAL zeleno.


[img]https://i.imgur.com/LhcohcQ.jpg[/img]



Takmičenje traje od 1.12. do 14.12.2017. (zaključno sa 14.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 3 najaktivnija korisnika, koja budu dala najveći doprinos forumu!!!

NUXE svakom od 3 dobitnika poklanja po jedan NUXE Rêve de Miel Ultra-hranljivi balzam za usne.


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do
sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani I neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!


PROČITAJ VIŠE...




IvanaSK RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 20:58:14)

Bravo [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 20:59:43)

Superiska!




lesica -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 21:18:49)

Šta kažete?
Prava stvar za ledene dane i ispucale, mislim ne više, usne!




Sanjica26 RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 21:21:56)

Divne nagrade. [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




dddaca -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 22:48:28)

Joj kako lepa nagrada. Zasto dobitnici ne mogu da se ponavljaju? Koliko vremena treba da prodje od osvojene nagrade, da bi mogle ponovo da ucestvujemo?




veselicaa -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 22:55:26)

Jednom godisnje ddaco[sm=smiley36.gif]
Ovaj balzam je savrsen [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 22:57:49)

divno,divno [sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:07:45)

Joj Veselice ko ce da ceka [sm=smiley36.gif] A volis i ti Nuxe, znam [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:09:16)

Dddaco, ne mogu da se ponavljaju jer se tako daje sansa i drugima da osvoje.
I ja bih ovaj divni balzam, al cekam sledeću godinu [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:11:08)

Ma znam, nego tugujem naglas [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:15:05)

Uskoro ce kraj godine[sm=smiley36.gif] eto prilike.




veselicaa -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:22:32)


IZVORNA PORUKA: dddaca

Joj Veselice ko ce da ceka [sm=smiley36.gif] A volis i ti Nuxe, znam [sm=smiley36.gif]

Da,obozavam,ulje uvek imam,kao i kremu za ruke a ovaj balzam sam imala prosle godine.Savrsen je.




isidora88 -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (30.11.2017 23:57:33)

Super nagrada[sm=bravo.gif] zna li neko cenu balzama i gde ima da se kupi?




dddaca -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (1.12.2017 11:01:55)

Cena 1150, ako se dobro secam. Imas ovde na RR, klikni na link u prvoj poruci u temi. A verovatno ga ima u bolje snabdevenim apotekama




Anck Su Nmaun -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (1.12.2017 11:06:08)

Obozavam Nuxe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (3.12.2017 15:12:32)

Savrsen poklon za praznike! [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (3.12.2017 15:22:59)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Super nagrada[sm=bravo.gif] zna li neko cenu balzama i gde ima da se kupi?

Isidora, pogledaj gore gde pise procitaj vise. Tu stoji i cena. Ima u svim vecim parfimerijama kao sto je Lili. Videla sam ja.




bojana92 -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (4.12.2017 18:02:23)

Prelepa nagrada.:) Sve pohvale za RR i divnog sponzora <3 [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (10.12.2017 15:43:36)

Nuxe je izuzetno dobra kozmetika, sve im je vrlo kvalitetno, sigurno i balzam, nisam ga jos koristila, ali mnoge druge kremice i ulja daaaaaa 😊😊




dunja RR -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (10.12.2017 22:59:45)

Mmmmmm, Nuxe [sm=bravo.gif]




bojana92 -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (11.12.2017 15:03:32)

Obozavam nuxe proiuzvode




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (12.12.2017 10:48:42)

Moja drugarica ga kupila pre desetak dana recimo, evo kune se u njega sad ☺




isidora88 -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (12.12.2017 10:51:16)

Meni su bas ispucale usne, nadam se da cu uspeti da osvojim ovaj divan poklon[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: NUXE vam poklanja NUXE Rêve de Miel® Ultra-hranljivi balzam za usne (12.12.2017 11:00:51)

Isi - drzimo fige ✊
Jos malo piskaranja i balzam je tvoj 😊




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>