|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 0:19:40   
Tatjana.87
Teško mm radi drugu smenu, ujutru idemo kod lekara i u nabavku a posle podne sam sama kući sa bebanom, juče je odspavao neka dva sata posle podne pa sam i uspela nešto a danas je zaspao u pet i spavao sat vremena ali pored mene, vodeću koliko budem mogla!! Opet drago mi je što je neko koga "poznajem" uspeo realno i pošteno da osvojiuser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 0:23:06   
mama Jo
Ovo je stvarno maksimum maksimuma.... znaci kliktala sam non-stop, i nocas odmah posle ponoci, ceo dan, bukvalno do sad do ponoci.... samo sa jednog uredjaja, i to uglavnom sa telefona, nekih sat vremena sam mozda sa lap-topa, nisam mogla vise trebao bratu....
Tako da- svaka cast ko moze vise da nakucka ...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 7:27:41   
Misha i Ljisha
Jao ja zaboravila na to kliktanje user posted image jos se nerviram sto ikonica nece da se skloni pa sve citam oko nje. Debil.user posted image

Ja nikad ne bih u tom kliktanju mogla pobediti. Nemam tolko zivaca. Ja volim da citam.

mama jo svaka cast. A ko je ta legendarna pufnica? Ona aktivni clan?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 9:18:09   
IvanaSK RR
Koliko znam nije aktivni clan.
Mama Jo, super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 10:16:18   
medamisko
Koliko kliktaca. Svakog dana.
Predobre nagrade za decicu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 10:46:04   
mama Jo
Ja isto ne znam od lre za Pufnu, cak sam i tu noc posle ponoci bila budna sigurno vise od sat vremena, i nije je bilo, kad ujutru u 9h Phfna viseod 30.000 poena 😂😂
Zato smonse svi zacudili jer bas izgleda neverovatno... ali sve je to igra, i ja stvarno nigde u pravilima nisam videla da je zabranjeno kliktanje sa vise uredjaja.... tako da je to meni sve prihvatljivo postalo 😊
Ko je meni kriv sto mi se ukucani smeju i nece da klikcu sa mnom 😂😂
Ko igra jos danas i sutra od ,,poznatih" mi - drzim vam fige 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 10:47:39   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja isto ne znam od pre za Pufnu, cak sam i tu noc posle ponoci bila budna sigurno vise od sat vremena, i nije je bilo, kad ujutru u 9h Phfna vise od 30.000 poena 😂😂
Zato smo se svi zacudili jer bas izgleda neverovatno... ali sve je to igra, i ja stvarno nigde u pravilima nisam videla da je zabranjeno kliktanje sa vise uredjaja.... tako da je to meni sve prihvatljivo postalo 😊
Ko je meni kriv sto mi se ukucani smeju i nece da klikcu sa mnom 😂😂
Ko igra jos danas i sutra od ,,poznatih" mi - drzim vam fige 😊



Uvek pritisnem uredi a ono mi iz nekog razloga klikne na citiraj valjda pa zato ovako jedan za drugim postom... izvinjavam se adminima, slucajno to uradim, a nemam onda opciju da izbrisem.... znam za pravilo uredi a ne da se post za postom pise....

Ljisho, sve ikonice su crvene a mozda te bas sreca potrefi pa ti se pojavi plava na nju obavezno klikni jer ona automatski donosi igrackicu, ako vec ove crvene ignorises plavu nemoj - svi vijaju plavu 😂

< Poruku je uredio mama Jo -- 14.12.2017 10:51:36 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 10:53:24   
medamisko
Ja predlazem da vi ove ili sledece specijalne nagrade prebacite lepo da ima 10 glavnih nagrada. Jer ovako neki dobiju po tri igracke a neki nista.
A kako uspeju ovoliko da klikcu , extra brzi net, mob .komp...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 10:59:37   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo


Ljisho, sve ikonice su crvene a mozda te bas sreca potrefi pa ti se pojavi plava na nju obavezno klikni jer ona automatski donosi igrackicu, ako vec ove crvene ignorises plavu nemoj - svi vijaju plavu 😂

dobro da znamuser posted image mislim cak da mi se pojavila par puta plava ikonicauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 11:04:12   
mama Jo
Ahahahahahaha 😂 ti si potpuna carica 😂😂
Danas i sutra klikni molim te 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 11:28:20   
medamisko
Ko ne bi zeleo plavu ne igras i buljis u tel ceo dan. Udjes i eto je plava WOW.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 11:39:58   
Anck Su Nmaun
Meni je igracka za specijalnu nagradu jos naj lepsa user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 11:49:27   
mama Jo
Jeste 😊
To je cista sreca, ja sam juce oslepela kliktajuci, bukvalno ceo dan ali nisam imala srece da nju ulovim 😊
A moze da se potrefi da udjes par puta i da je slucajno nadjes 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 11:51:09   
bojana92

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ovaj danasnji dan cu da zapisem u kalendar da me podseti da vise nikada ne pocinjem da igram nagradnu igru sa ikonicama ovim 😂
Pocnem nocas jer imam nesanicu a vidim nije niko krenuo zestoko kao prethodnih dana....
Probudim se - ja i dalje prva, aj' da nastavim dokle se ne smorim.... pa kao aj" dok se ne pojavi specijalna ikonica- kazu zene dva dana je bila u toku jutra, pa kad vec kuckam mozda da je uzmem... ko za inat specijalna danas u 21:00... u momentu kad sam napravila jednu od dve 15.minutne pauze 😂😂
Oci su mi ispale, ruke ukocile, zuljevi na prstima 😂
Uzeh bar dnevnu, aj' kao nisam za dzabe citav dan kliktala kao sumanuta 😂

Juce od 10 ujutru klikam.ne bi lih pronasla plavu ikonicu.Kayem nek je neko pronadje i da ne klikam vise.Drugarica mi kaze da je gagaena taman usla i posle dva klika dobila specijalnu,jer je ona klikala sebi od ponoci.Poludela sam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 12:00:11   
mama Jo
Bojana prvo da i tebi cestitam na dnevnoj nagradi 😊
U istoj situaciji smo bile, ja sam rekla samo dok se ne pojavi specijalna cu da klikcem i kad vec klikcem ajde molim te boze da je nadjem 😊
Em je izasla skroz uvece em je nisam nasla 😂
Ali dobro, bar je dnevna igrackica tu....
Ma da, specijalna ikonica je bas sreca stvarno, super ko god da je nadje, kontam da je bas presrecan jos ako se potrefi tako da je ne trazis nego ti slucajno izadje - milina 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 13:31:20   
bojana92
Hvala na cestitkama,cestitam i tebi :) Kad smo vec klikale skoro ceo dan,ti si duze od mene,makar nesto da smo dobile .user posted image Cini mi se da mi je jednom promakla specijalna ikonauser posted image .Al makar smo dobile nesto,pa klikanje nije bilo uzalud.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 13:40:53   
Anck Su Nmaun
Jao mamaJo sad procitam.ovaj citirani post i nasmejah se. To je to ceo dan.klimces ina kraju poludis user posted image
Nikad se ne zna kad ce i gde iskociti...
Ja nemam zivaca vise za kliktanje.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 15:57:12   
mama Jo
Od kada sam ja na RR ovo je druga nagdadna igra sa ovim pravilima... prva je bila kada su se osvajale Milami vauceri... tada sam jos probala i rekla da necu to da radim vise, tada nista nisam i uspela da osvojim cak... a sada kao aj'....
😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:07:21   
Sanjica26 RR
Mama jo bravisimo. user posted image
Bojana takodjeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:31:46   
dddaca
Bravo devojke jos jednom user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:36:11   
mama Jo
😁
Kontam da je poseban osecaj kad dobijes specijalnu, a? 😁
Je l' moze neka dojava od vas dragih RR? Pls, samo jednom 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:44:33   
Sanjica26 RR
mama jo, nema dojave. user posted image To samo ako naletis na nju. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:51:29   
bojana92
Hvala na cestitkama user posted image Jedne godine sam uspela da pronadjem lino specijalnu ikonu,osecaj je odlican.Ne mozes da verujes da si imao toliko srece da je bas ti pronadjes user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:54:10   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

mama jo, nema dojave. user posted image To samo ako naletis na nju. user posted image


Aaaaaaa 😣
Salim se naravno, skontala sam da niko ne zna kad ce se pojaviti, sali se ja naravno, vidite da mastam o specijalnoj i zamisljam je kao neki vatromet 😂
Ali super je fora, bas ste to lepo smislili 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite f...
14.12.2017 16:57:31   
dddaca
Ko zna koliko puta smo je i promasili. Ocekujes crvenu i ne obracas paznju na ove druge boje. Meni se desavalo dok sam kliktala da se otvori strana, ali da nema ikone. Hm, ko zna, mozda se negde i plava krila, a ja je nisam registrovala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here